Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ŠIĄ SAVAITĘ] Official Grand Theft Auto V PC System requirements.


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai kiti nėra tokie išlepinti ir turi pirktis žaidimus iš savo lėšų, o gimtadienis yra geras pinigų šaltinis, dunduk.

Tu net neperskaitiai ką aš parašiau ir dar cituoji tu pirma isikaityk spuogai tu :D

Aš niekada gyvenime nejaučiau tokio dalyko kaip išlepinima aš viską turiu pirktis už savo pinigus jeigu galvoji kad aš išlepintas taigi tu pats greičiau būsi lepunėliu. Aš pats užsidirbu pinigus sąžiningai ir išleidžiu sąžiningai o ne kaip kai kurie. prašo nupirk man tą ir tą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu net neperskaitiai ką aš parašiau ir dar cituoji tu pirma isikaityk spuogai tu :D

Aš niekada gyvenime nejaučiau tokio dalyko kaip išlepinima aš viską turiu pirktis už savo pinigus jeigu galvoji kad aš išlepintas taigi tu pats greičiau būsi lepunėliu. Aš pats užsidirbu pinigus sąžiningai ir išleidžiu sąžiningai o ne kaip kai kurie. prašo nupirk man tą ir tą.

Man atrodo pačiam reiktu savo parašytus sakinius daugiau negu 2 kartus paskaityti. Niekada neminėjau, kad tu išlepintas, ir spėju niekam neįdomus tavo asmeninis gyvenimas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo pačiam reiktu savo parašytus sakinius daugiau negu 2 kartus paskaityti. Niekada neminėjau, kad tu išlepintas, ir spėju niekam neįdomus tavo asmeninis gyvenimas.

Skaitau ir daugiau negu 2kratus ;) bet užuomenas mėtai taigi ;)

 

Tai sakot su 4 GB ram sunkiai pažaisiu jau? :D

Pagal mane tai tuos naujesnius žaidimus joa pats su 4 ramais gyvenu tai jau metas keisti į daugiau.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet pvz Far Cry 4 prašo Recommended 8 GB bet aš laisvai ant high ant 47 FPS lošiu su 4GB, tai where is the logic? :D

Tai yra aparatūra ant kurių Ubisoft testavo ir kur išgavo tinkamą stabilumą. Sistemų reikalavimai niekados neatstoja tikrovės, tai tiesiog parodyta į ką orentuotas žaidimas.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O pvz MacBookas, 8GB RAM su Intel Iris Pro Graphics pavežtų? Patį žaidimą per kokį Paralel Desktop leisčiau, kad simuliuotų Windowsus

  •  

 

Nemanau žinok :/

 

Laptopas 4gb ram, Intel Core i7 - 4500U 3.00ghz, geforce gt 740m DDR3 2gb vram. Yra kokių šansų kad išvis pavilks?

Pagal mane rezoliucija beveik mažiausia nusistatytum ir grafikas mažiausias turėtu gal ir pavilgti nes ta GT 740m yra silpna vaizduške net GTS 450 stipresnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O pvz MacBookas, 8GB RAM su Intel Iris Pro Graphics pavežtų? Patį žaidimą per kokį Paralel Desktop leisčiau, kad simuliuotų Windowsus

  •  

 

 

Šiaip operacinės sistemos simuliavimas nuims nuo tavęs nemažai performanso, geriau įsirašytum normalią Windows OS, kartu su Mac OS (dual boot), jei nori žaidimais mėgautis...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...