Peršokti į turinį

[ŠIĄ SAVAITĘ] Official Grand Theft Auto V PC System requirements.


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3412 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ne Xbox 360 versiją portina gi.

Nusistatysi į Low grafikas ir bus kaip X360, tik su First person ir dar kitu sh beprote tu....

Aišku gali portas būti kaip GTA 4, tai ten su šių dienų PC vos 60 FPS gaut eina. 

Bet suprask jie PC versija daro ne nuo X360 ar PS3 jie nuo PS4 ir nuo XONE kiek esu girdėjas ^^

GTA 5 yra portas į PS4 ir XBOX nuo X360 ir PS3, perkėlė iš x86, ir pakėlė grafikas, textutų ir kitų sh kokybę. Bet pasikim iki low ir tiek galios nebereikės, tikrai mažiau nei PS4 turi dabar ir dar 720p.

Nenoriu būt asshole, bet vos ne 10 metų konsolė gali paleisti GTA V, kai 10 metų kompiuteris jau nebegali žaisti Minecraft be laggo. Va taip debiliškai jūs abudu skambat.

Nustokit lygint konsoles su PC, nes apgailėtina iš tikro.

PS3 buvo žymei geresnis nei PC prieš tuos 10m, kiekvienas pardavimas buvo minusas kompanijai, profit tik nuo žaidimų ir kitų komponentų.

Aš vėl kartojuos, bet ar prisimenat kiek tuo metu kainavo Blu-ray kurį turėjo PS3, praktiškai tiek kiek visa konsolė.

History of consols...

Beto ką sakė dlc taipat tiesa.

Beveik visi žaidimai pagrinde atlieka visą vaidmeni vaizdo plokšte..

 

Nu ir kad ant X360 išleistas ne nuo jo daro pc versija o nuo PS4/XONE taigi iškarto kyla reikalavimai.

Vėlgi pamirštat galimybes, grafikas sukti nuo low iki Ultra .

oh taipat rezoliucija, 720p, 1080p...

 

 

 

Manau, kad galės žaisti visi kas turi 4 Gb ram, i3 arba Pentiuma G3258, GTX 650 and up, AMD X4 and up...

Redaguota , nario Expert*
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusistatysi į Low grafikas ir bus kaip X360, tik su First person ir dar kitu sh beprote tu....

Aišku gali portas būti kaip GTA 4, tai ten su šių dienų PC vos 60 FPS gaut eina. 

GTA 5 yra portas nuo X360 ir PS3, niekas žaidimo nuo pagrindų neperdarinėjo, tik pakėlė grafikas, to nesupranti .... ?

X360 buvo žymei geresnis nei PC prieš tuos 10m, kiekvienas pardavimas buvo minusas kompanijai, profit tik nuo žaidimų ir kitų komponentų.

Aš vėl kartojuos, bet ar prisimenat kiek tuo metu kainavo Blue ray kurį turėjo xBOX, praktiškai tiek kiek visa konsolė.

History of consols...

Beto ką sakė dlc taipat tiesa.

Vėlgi pamirštat galimybes, grafikas sukti nuo low iki Ultra .

oh taipat rezoliucija, 720p, 1080p...

 

 

 

Manau, kad galės žaisti visi kas turi 4 Gb ram, i3 arba Pentiuma G3258, GTX 650 and up, AMD X4 and up...

Vajezau.. Skaityk ką tu rašai nes apgailėtina iš tikro darosi. Bandai apsimest protingu, bet neišeina.

 

Aš vėl kartojuos, bet ar prisimenat kiek tuo metu kainavo Blue ray kurį turėjo xBOX, praktiškai tiek kiek visa konsolė.

Šitą pora kartų skaičiau ir nesuprantu. Atrodo Blu-ray skaitytuvą turi tik Xbox One iš Xbox šeimos, nebent čia kažkoks kaip sakei "Blue ray". Jeigu tu čia apie Xbox One tai blu-ray nekainuoja tiek brangei.

 

 

 

Bet ta prasme tu supranti jog reikia perkelt visą variklio architektūrą kuri yra sukurta 2007(gal truputį dar seniau) į x86 ? Yra 2 skirtingoS R.A.G.E variklio versijos - viena kurti yra dumb down skirta last-gen, ir kuri ta kuri yra nuo šiol bus current-gen bei PC, būtent PC šį dalyką jau turi seniai. Ir prašau nekalbėk apie kas buvo galingesnis prieš 10 metų, nes čia vėl esi neteisus. Xbox ir PS tuo metu gal buvo pigesnis variantas, TIK PIGESNIS. Bet konsolės nebuvo stipresnis pasirinkimas. Ypač kai tuo metu buvo CPU>GPU. 

 

 

 

Nusistatysi į Low grafikas ir bus kaip X360, tik su First person ir dar kitu sh beprote tu....

Pagal tavo logiką kompiuteriai kurių specifikacija sieka Xbox 360 galės žaisti GTA V. Tu taip skambi. 

 

Prašau neįsižeisk, nes čia žmonės diskutuoja normaliai. Nereikia kad pradėtume ginčytis, jeigu nepatinka kažkas rašyk A.Ž. Pabūk protingu.

image.jpg?w=400&c=1

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vajezau.. Skaityk ką tu rašai nes apgailėtina iš tikro darosi. Bandai apsimest protingu, bet neišeina.

Šitą pora kartų skaičiau ir nesuprantu. Atrodo Blu-ray skaitytuvą turi tik Xbox One iš Xbox šeimos, nebent čia kažkoks kaip sakei "Blue ray". Jeigu tu čia apie Xbox One tai blu-ray nekainuoja tiek brangei.

 

My bad, turėjau omeny PS3, kadangi kalba krypo tiesiog apie konsoles...  :cry:  :funny:

 

 

 

"Bet ta prasme tu supranti jog reikia perkelt visą variklio architektūrą kuri yra sukurta 2007(gal truputį dar seniau) į x86 ? Yra 2 skirtingoS R.A.G.E variklio versijos - viena kurti yra dumb down skirta last-gen, ir kuri ta kuri yra nuo šiol bus current-gen bei PC, būtent PC šį dalyką jau turi seniai. Ir prašau nekalbėk apie kas buvo galingesnis prieš 10 metų, nes čia vėl esi neteisus. Xbox ir PS tuo metu gal buvo pigesnis variantas, TIK PIGESNIS. Bet konsolės nebuvo stipresnis pasirinkimas. Ypač kai tuo metu buvo CPU>GPU. "

 

 

Aš suklydau kai sakiau, kad pagrindų neperdaro, nes kaiptik juos ir perdaro, bet esmė tame, kad niekas naujo žaidimo nedaro, variklis nekitas, o x86 "portas" ( nu ok tipo kitas, kaip nori taip sakyk, gi mes nežinom kiek kas tiko senajam varikliukui )...

xbox ir PS taipat nėra vienodi todėl tą variklį irgi teko keisti iš pagrindų todėl kai kalbi apie skirtumus nepamiršk ir to. Ir taip naujosios konsolės panašesnės į PC nei senosios... 

 

Texturos bus aukštesnės kokybės bet tospačios, drawdistance ilgesnis, garso įrašai tiepatys, mašinų kiekis ( ir botų ) didesnis, tačiau tu tuos parametrus gali pamažinti ir keisti rezoliucija, manau, kad seni PC turi pavilkti tą GTA 5, 720p, 30 FPS (  Aš ir nesakau, kad 10 metų senumo PC vilks jį!? Kaikurie jų net 64 bit proco neturi, todėl tiesiog neis paleisti )... Kai lyginau su PC dar turėjau omeny kainą ir fizini dydį, aš irgi galiu pasidėti savo full tower pc už 4x xbox 360 kainos ir sakyti, kad jis geresnis. Bet pala, pala, mano pc 4x brangesnis ir 4x didesnis ir aš neturiu joystiko kurio kaina dar 100 ++ lt. 

Taip, kad konsolės, išskirtinai PS3, buvo geresnės ( vėlgi aš nesakiau kad jis 3x geresnis, kalbam apie 10, 15 proc ) dėl dydžio to kainos to galios santykiu + blu-ray ( if PS3 ) ir + kiti komponentai kaip joystikas, ne tik " raw performance ". Bet jai jau lysim į galimybės PC tobulinti ir vėl tu teisus, bet čia jau vėl papildomas pinigų kišimas ir apie tai kalbos nebuvo. 

 

Čia ta tema labai plati, Consols vs Pc's, nesibaigiantis karas. Bet faktas, kad tuomet konsolės savo darbą atliko geriau ( būti nedidelės kainos, fizinio dydžio, skirta žaisti žaidimam ir filmų žiūrėjimui na ir blu-ray filmų žiūrėjimui jai tai PS3 :cry:  )

Redaguota , nario Expert*
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

My bad, turėjau omeny PS3, kadangi kalba krypo tiesiog apie konsoles...  :cry:  :funny:

 

 

 

"Bet ta prasme tu supranti jog reikia perkelt visą variklio architektūrą kuri yra sukurta 2007(gal truputį dar seniau) į x86 ? Yra 2 skirtingoS R.A.G.E variklio versijos - viena kurti yra dumb down skirta last-gen, ir kuri ta kuri yra nuo šiol bus current-gen bei PC, būtent PC šį dalyką jau turi seniai. Ir prašau nekalbėk apie kas buvo galingesnis prieš 10 metų, nes čia vėl esi neteisus. Xbox ir PS tuo metu gal buvo pigesnis variantas, TIK PIGESNIS. Bet konsolės nebuvo stipresnis pasirinkimas. Ypač kai tuo metu buvo CPU>GPU. "

 

Esmė tame, kad niekas naujo žaidimo nedaro, variklis kitas, o tiksliau ten gi iš x86 tiesiog perkurtas senas... Texturos bus aukštesnės kokybės, drawdistance ilgesnis, mašinų kiekis ( ir botų ) didesnis, tačiau tu tuos parametrus gali pamažinti ir keisti rezoliucija, manau, kad seni PC turi pavilkti tą GTA 5, 720p, 30 FPS (  Aš ir nesakau, kad 10 metų senumo vilks jį? Kaikurie jų net 64 bit proco neturi, todėl tiesiog neis paleisti )... Kai lyginau su PC dar turėjau omeny kainą ir fizini dydį, aš irgi galiu pasidėti savo full tower pc už 2x xbox 360 kainos ir sakyti, kad jis geresnis. Bet pala, pala, mano pc 4x brangesnis ir 4x didesnis. 

Taip, kad konsolės, išskirtinai PS3, buvo geresnės ( vėlgi aš nesakiau kad jis 3x geresnis, kalbam apie 10, 15 proc ) dėl dydžio to kainos to galios santykiu + blu-ray ( if PS3 ) ir + kiti komponentai kaip joystikas, ne tik " raw performance ".

Kaip čia paaiškinus variklio skirtumą nuo pačio žaidimo paprastai. Žodžiu. Žaidimo pačio jie neportina. Jie portina/pekuria dalį variklio kuris yra tie pamatai. Animacijų jie neportina. Tiesą sakant yra gta-forums tema jog iš tikro naujų konsolių versija ir PC buvo paruošta jau prieš 360 ir PS3 ir tiesą sakant šios versijos yra portas nuo naujų konsolių. Nes tikrai per 1 metus neįmanoma perkurt žaidimo.

Dėl specifikacijų visi jau kaip ir sutaria yra jog žaidimas nebus daug prašantis, tiesą sakant manęs net nedomina kiek jis prašys. Aš tikiuosi optimizuoto žaidimo ir viskas. PS3 unikalus buvo tik procesorius kuris techniškai davė pranašumą, bet gaila kad jį išmoka išnaudoti kūrėjai tik po to kai PC tapo dominuojanti platforma galios atžvilgiu. CELL procesorius yra pragaras tų metų kūrėjams. Vėl gi žiūrėkim į GTA IV reikalavimus kuris išėjo jau seniai ir taip pat turi tą patį variklį. Aš drąsiai tikiu jog tiem kuriem vežė Max Payne 3 low-medium veš ir GTA V, tiesiog teks paaukot teksturas ir gal žaisti 720p. Žaidimo variklis yra CPU based tai į tai ir orentuotis reikia. Bet suprantu ką tu nori pasakyt ir gerbiu tai.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip čia paaiškinus variklio skirtumą nuo pačio žaidimo paprastai. Žodžiu. Žaidimo pačio jie neportina. Jie portina/pekuria dalį variklio kuris yra tie pamatai. Animacijų jie neportina. Tiesą sakant yra gta-forums tema jog iš tikro naujų konsolių versija ir PC buvo paruošta jau prieš 360 ir PS3 ir tiesą sakant šios versijos yra portas nuo naujų konsolių. Nes tikrai per 1 metus neįmanoma perkurt žaidimo.

Dėl specifikacijų visi jau kaip ir sutaria yra jog žaidimas nebus daug prašantis, tiesą sakant manęs net nedomina kiek jis prašys. Aš tikiuosi optimizuoto žaidimo ir viskas. PS3 unikalus buvo tik procesorius kuris techniškai davė pranašumą, bet gaila kad jį išmoka išnaudoti kūrėjai tik po to kai PC tapo dominuojanti platforma galios atžvilgiu. CELL procesorius yra pragaras tų metų kūrėjams. Vėl gi žiūrėkim į GTA IV reikalavimus kuris išėjo jau seniai ir taip pat turi tą patį variklį. Aš drąsiai tikiu jog tiem kuriem vežė Max Payne 3 low-medium veš ir GTA V, tiesiog teks paaukot teksturas ir gal žaisti 720p. Žaidimo variklis yra CPU based tai į tai ir orentuotis reikia. Bet suprantu ką tu nori pasakyt ir gerbiu tai.

Luv u long time.

Nu ir puiku, kad supratom vienas kitą, daugiau ar mažiau. Turim skirtingas nuomones ir skirtingą kiekį žinių apie skirtingus dalykus, todėl vienas kita galim papildyti ir taisyti...

Konsolės man nerūpi, spektai irgi, mano pc vilks, nes tikrai minimalūs reikalavimai nebus man perdideli, jai kas kaltas tai tik blogas portas, jai žaidimo kopijos ant pc niekas išanksto negaus ( youtuberei ) tai gali reikšti blogą portą ( ASSASIn'o pavizdys ), todėl sekit tuberius ir laukit kol kas gaves žaidimą pažaisti, apžiūrės ir pasakys kaip jis eina. Noriu pirkti žaidimą jau dabar, bet nepirksiu, nes jai portas blogas parsisiūsiu free vien dėl istorinio rėžimo. Kadangi nežiūrėjau youtubėj misijų gameplay, kantrei laukiau, nes nenorėjau žinoti kas nutiks kai žaisiu aš.

 

Na dėl assasin aišku, kad ta katedra yra labai didelė, ji eikvoja daugiausia resursų, bet kaip matom žaidima pobiški tvarko ir FPS gerėje, nors sakė, kad to padaryti neimanoma. ( tinginyste ir gobšumas )

Redaguota , nario Expert*
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

MINIMUM:


CPU: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545


GPU: GeForce GT 530


RAM: 4GB


OS: Windows 7,8,8.1 64bit


HDD Space: 20GB


RECOMMENDED:


CPU Core i5-2500T 2.3GHz or Phenom II X4 975


GPU: GeForce GTX 480 or Radeon HD 6970


RAM: 6GB


OS: Windows 7,8,8.1 64bit


HDD Space: 20GB


According to report of Cyberland, the reason for the high system requirements is the fact that the GTA V PC version would have higher resolution textures, better models and an improved shading system that won't even appear on the PS4 and Xbox One version of the game.


The GTA V PC release date has been set to January 27, 2015. 


 


Šaltinis : http://www.kdramastars.com/articles/64752/20141230/gta-5-pc-system-requirements.htm


Nu va man ant medium paneš, nėra tokie labai jau ir aukšti reikalavimai. Puiku, kaip jums susidorosit su šiuo perliuku?


Redaguota , nario Justas G.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

MINIMUM:

CPU: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545

GPU: GeForce GT 530

RAM: 4GB

OS: Windows 7,8,8.1 64bit

HDD Space: 20GB

RECOMMENDED:

CPU Core i5-2500T 2.3GHz or Phenom II X4 975

GPU: GeForce GTX 480 or Radeon HD 6970

RAM: 6GB

OS: Windows 7,8,8.1 64bit

HDD Space: 20GB

According to report of Cyberland, the reason for the high system requirements is the fact that the GTA V PC version would have higher resolution textures, better models and an improved shading system that won't even appear on the PS4 and Xbox One version of the game.

The GTA V PC release date has been set to January 27, 2015. 

 

Šaltinis : http://www.kdramastars.com/articles/64752/20141230/gta-5-pc-system-requirements.htm

Nu va man ant medium paneš, nėra tokie labai jau ir aukšti reikalavimai. Puiku, kaip jums susidorosit su šiuo perliuku?

 

Neoficialus reikalavimai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

B6Xp7dKCEAAlW-B.jpg

 

Šiandien daryta nuotrauka.

 

Toks prikolas gali reikšti tik vieną...

GTA V Pre-order bus įdėtas į steam'ą, steam store page information update ir bam!

 

Ką sužinosime?

  1. PC Screenshots.
  2. PC System Requirements.
  3. Oficiali GTA V PC kaina.

Tokį dalyką turėtumėme išvysti savaitgaly arba kitą savaitę. (Turbūt, kad turėtumėme :/)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

B6Xp7dKCEAAlW-B.jpg

 

Šiandien daryta nuotrauka.

 

Toks prikolas gali reikšti tik vieną...

GTA V Pre-order bus įdėtas į steam'ą, steam store page information update ir bam!

 

Ką sužinosime?

  1. PC Screenshots.
  2. PC System Requirements.
  3. Oficiali GTA V PC kaina.

Tokį dalyką turėtumėme išvysti savaitgaly arba kitą savaitę. (Turbūt, kad turėtumėme :/)

Na jeigu tiesa tai labai gerai, o jeigu ne tai nuliūsim visi :D kad reikalavimai tesis iki pat išleidimo ._.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3412 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...