Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ŠIĄ SAVAITĘ] Official Grand Theft Auto V PC System requirements.


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas iš to kad tavo i7 čia tiktai pradžia dar žiūrint kokia pas tave vaizdo plokšte ikišta.

True story broh. :P Koks laptopas su intergruotom intel grafikom :D

Jai žaidimas labai patinka manau nėra bėda jį nusipirkti, net kai jau turi crakinta versija, tačiau neapsimoka pirkti tokio žaidimo kuris neturi normalaus MP, nes pažaisi tą SP keles valandas ir fsio o multiplayer 4 ever.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

True story broh. :P Koks laptopas su intergruotom intel grafikom :D

Jai žaidimas labai patinka manau nėra bėda jį nusipirkti, net kai jau turi crakinta versija, tačiau neapsimoka pirkti tokio žaidimo kuris neturi normalaus MP, nes pažaisi tą SP keles valandas ir fsio o multiplayer 4 ever.

Pritariu 100% MP yra pagrindinis dalykas visuose žaidimuose (man tai yra labai svarbu) nes kur nėra MP galima sakyti nežaidžiu tiktai išvada su Skyrim 5 nes man tokie game patinka.

O Gta 5 turės visko kas geriausia, bei jeigu mano pc išneš ir Pre-Orderi imsiu ^^ pinigai pagrinde suringti ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rockstar kompanija taip ir neatskleidė GTA V pc system requirements. Na ką gi, turbūt jie darys taip pat kaip ir kitos kompanijos. Likus savaitei iki žaidimo išleidimo paskelbs system requirements. Nu čia tik aš taip galvoju.

 

Ir šiek tiek naujienų: http://wccftech.com/gta-pc-pc-requirements-unveiled/

 

2v0o4k8.png

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rockstar kompanija taip ir neatskleidė GTA V pc system requirements. Na ką gi, turbūt jie darys taip pat kaip ir kitos kompanijos. Likus savaitei iki žaidimo išleidimo paskelbs system requirements. Nu čia tik aš taip galvoju.

 

Ir šiek tiek naujienų: http://wccftech.com/gta-pc-pc-requirements-unveiled/

 

2v0o4k8.png

Kažkaip nelabai tikiu kad toks game būtu tokie reikalavimai nes mano pc neštu ant High/ Ultra grafiku laisvai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau šiame žaidime žiūrint į reikalavimus kuriuos Osvis patalpino pagrindini vaidmenį šiame žaidime atliks vaizdo plokštė. :)

Beveik visi žaidimai pagrinde atlieka visą vaidmeni vaizdo plokšte..

 

GTA V nėra labai grafiškai intensivus žaidimas, jis gi ant xbox 360 išleistas, todėl manau kas turit 1200 lt vertės pc'us turėtumėt jį žaisti laisvai.

Nu ir kad ant X360 išleistas ne nuo jo daro pc versija o nuo PS4/XONE taigi iškarto kyla reikalavimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau šiame žaidime žiūrint į reikalavimus kuriuos Osvis patalpino pagrindini vaidmenį šiame žaidime atliks vaizdo plokštė. :)

Pirma vieta GPU, antra vieta RAM. Kodėl RAM? Nes tekstūrų bus žiaaaaaaaaaauriai daug. Pats map'o dydis yra kai 1 su puse San Andreas'o. Gal truputį didesnis.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Laukiam sausio 27d. ir išbandysim :))

 

Grand Theft Auto V
Out Now for PlayStation®4, Xbox One, Xbox 360® and PlayStation®3. Coming January 27th for PC.

 

Bet kad neskelbe reikalavimu... Pievas čia jie daro :(

 

Gal, net ir 4GB bus :D Čia dar priklauso nuo to kokie tie RAM'ai :D Jeigu pigūs ir prastos kokybės, tai ir 8GB neužteks :D

Na ramai DDR3 yra 4GB ketinu pirkti 8GB ram tarp vieno tai turėtu užtekti nes dabar tiktai 4gb ir jie yra per puse po 2gb o daugiau tų kištuku kur ramu skišti nebebus taigi bus tada apie 10gb ram gal užteks pradžiai, tiktai dar va vaizduške gausiu nu tada fsio jau pasiruošes ;D pusiau GTA 5 startui tada kol proca nusipirksiu prieš gta 5 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įsivaizduoju kokie bus nelaimingi tų "medinių" PC savininkai, kai pamatysim eilinio šių dienų žaidimo reikalavimus. Vis gi, reikalavimai neturėtų būti panašūs į Max Payne 3 vien dėl to, jog šiuos žaidimus optimizuoja tie patys žmonės. Vis gi, MP3 buvo portintas nuo senų konsolių ir aš tikrai nenorėčiau pamatyti GTA V senų konsolių versijos portintos ant PC, kurios reikalavimai gal jau ir būtų tokie patys minimalūs kaip MP3. Mano supratimu, tam jog galėtum žaisti šį žaidimą, užteks ir "medinio" PC, bet jei norėsi pažaisti jį visu grožiu, tai reikalavimai bus kaip kokio Watch Dogs. Nors žinoma, tai tik mano samprotavimas, gal aš ir klystu. Tai pat, Osvis minėjo jog svarbų vaidmenį atliks RAM, na, gal jų ir nemažai reikalaus, bet kame esmė, tai jog tekstūras kelia ne į RAM, o į VRAM (vaizdo kortos RAM), kurios ko gero mes visi itin daug ir itin greitos - neturėsime. Bei tas argumentas, dėl didelio žaidimo žemėlapio irgi nelabai tikslus, kadangi visur yra tos paprasčiausios optimizacijos, kurios tau viso žemėlapio tekstūrų nekrauna vienu metu, krauna tik tos vietos, kurioje tu esi, kitaip čia ir GTA IV niekas dar ir dabar nepažaistumėm, arba mums vis turėtų rodyti krovimosi langą kas kiekvienu miesto kvartalu. RAM'ai pagrinde pasitarnauja kaip pačio žemėlapio objektų (namų, kalnų), bei įvairių modelių (mašinų, žmonių, gyvūnų) informacijos laikymo vieta ir vis gi, manau, jog kaip ir daugumą aukščiausio lygio dabartinių žaidimų, galėsime pažaisti su 4GB RAM, nors reikalavimuose bus daugiau, kadangi šie objektai tai pat gali būti ir dažniausiai būna saugomi kompiuterio kietajame diske, žinoma tik iš ten juos parpumpuoti į kitus kompiuterio elementus ir su tais objektais kažką nuveikti užima daug daugiau laiko, dėl to mes skriedami su reaktyviniu lėktuvu ir įsirėžę į orą pamatome, kaip toje vietoje būna užkraunamas medis.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma vieta GPU, antra vieta RAM. Kodėl RAM? Nes tekstūrų bus žiaaaaaaaaaauriai daug. Pats map'o dydis yra kai 1 su puse San Andreas'o. Gal truputį didesnis.

Pirma vieta CPU. 

 

R.A.G.E variklis orentuotas į CPU veiklą. Beveik viskas variklyje atliekama CPU būdu, nebent R* perašė savo variklį naujai, bet dėl to stipriai abejoju.

 

Pats variklis yra labai keistas, jis primena iš dalies Watch_Dogs variklį kuris kai nebegali naudoti RAM(pasiekia maksimumą) pradeda naudoti HDD, o tai yra labai blogai - prasideda laggas.

 

 

ProGreen: nauji varikliai teksturas krauna V-RAM būdu, bet seni kolkas dar RAM būdu. Kartais mixas būna.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...