Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pamoka] CS: GO Rank Sistema


gotten

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3426 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pastaba iš mano patirties, žaidžiu tik random :) ir mano rank DMG :)) Dėl pasidavimų tavo tiesa, atima 2x taškų nei pralaimėjus.

Tai va, tik DMG. Kai turėsi tokį kaip mano Rank arba aukštesn ir jį visada išlaikysi net po 460 Comp. Won, va tada savo patirtį aprašinėk. Nes kolkas tavo patirtis yra lygi nuliui su DMG Rank

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas tiksliai nežino kaip veikia Valve Ranking sistema, daug teorijų ir spekuliacijų.  Tarkim nežinom ar tikrai gauname baudą jeigu gauname cooldown - tiesiog žinome jog jeigu komanda pralaimi, tu gauni pralaimėjimą, bet nežinome kas būna jeigu be tavęs komanda laimi. Mano galva CS'as turi vieną durniausių Skill based MM. Ir aplamai statistika kurią pateikia mum tai yra apgailėtina. Tai yra tik Wins, viskas. Jokios informacijos apie kada pakils, nukris tavo rankas. Nėra jokios informacijos apie tave, kaip tau sekasi, bent šiek tiek info. Aišku 2015 Valve bus priversti daryti pakeitimus, nes 2015 žada būti didžiausias šuolis žaidėjų skaičiumi. Bet šiaip cool kad pabandei apšviest žmones.

 

6c6.jpg

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3. Prieš kuo stipresnio Rank žaidėjus laimite, tuo greičiau Rank kyla ir tuo Rank sistemoje gaunate daugiau taškų. Pvž. jeigu esate Silver II ir laimite prieš 3 ar daugiau su Gold Nova, tai Jūsų Rank pakilti gali net iki Silver Elite vos po 1 Competitive Won.

 

Tai yra tikrai neįmanoma, kad daugiau taškų gauni daugiau jei loši prieš didesnio rank tai sutinku, bet kad keli rank pakyla nuo 1 laimėjo yra visiška nesamonė.

Redaguota , nario 'Tomas.
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va, tik DMG. Kai turėsi tokį kaip mano Rank arba aukštesn ir jį visada išlaikysi net po 460 Comp. Won, va tada savo patirtį aprašinėk. Nes kolkas tavo patirtis yra lygi nuliui su DMG Rank

Tai čia mano pirmas rank, kurį ir išlaikau, negalvok kad visi galim gerai žaist... Su draugais nežaidžiu, nes tik boos būtų ir man nepatinka, daug įdomiau random lošt :) taip kad, mano nuomone, jeigu su draugais lošiat MM tai čia nesąmonė, su draugais tik turnyrus normalius pripažinčiau :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai yra tikrai neįmanoma, kad daugiau taškų gauni daugiau jei loši prieš didesnio rank tai sutinku, bet kad keli rank pakyla nuo 1 laimėjo yra visiška nesamonė.

Visiškai nesvarbu kokio Rank žaidėjai tavo komandoje yra. Rank taškus gauni nuo to, prieš kokio lygio žaidėjus laimi. Gal tai ir melas, aš tiesiog parašiau taip, kaip pats kėliausi. Buvo Silver II ir su draugu (Gold Nova I) laimėjom kelis kartus prieš Gold Novas ir per kelis match pasikėliau iki Silver Elite, po to master. Gal kitiems yra kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš jau laimėjęs apie 55 competitive matchus, bet mano lygis tik silver 5, vakar kaip tik pakilo, o šiaip kiek visą laiką žaidžiant tai pakilo tik du kartus,  iš silver 3 į silver 4tą ir galiausiai po savaitės ar dviejų į silver elite, nes buvau laimėjęs apie 7 pergales iš eilės, niekas nepasikeitė, tada vieną pralaimėjau ir dar du laimėjau, o rezultatai dažniausiai būna geri, tai kodėl tiek ilgai man įdomu keliasi... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

211523348c9a078eb4d22a48863772f7513.jpg

Sveiki. Perskaičiau daug temų šitame forume, ir supratau, kad dauguma čia yra su Silver arba Gold Novom ir visiškai nesupranta, kaip pasikelti Rank. Čia trumpai paaiškinsiu apie tą "CS: GO Rank" sistemą.

Pradėkim nuo to, kad esu Supreme Master First Class ir šį Rank turiu nuo 35 -39 Competetive laimėjimo. Čia paaiškinsiu savo kelią, kaip aš tokį Rank pasiekiau ir visada išlaikiau.

1. CS: GO Rank'as visiškai nepriklauso, kiek Jūs nušausite ir kiek kartų mirsite!

2. CS: GO Rank'as kyla tik officialiuose Valve Competetive serveriuose, kai žaidžiama 5x5

3. Prieš kuo stipresnio Rank žaidėjus laimite, tuo greičiau Rank kyla ir tuo Rank sistemoje gaunate daugiau taškų. Pvž. jeigu esate Silver II ir laimite prieš 3 ar daugiau su Gold Nova, tai Jūsų Rank pakilti gali net iki Silver Elite vos po 1 Competitive Won.

3. Jeigu žaidžiate su draugais, tarkim Jūs ir dar 4 draugai kuriate lobby ir laimite, gaunate po tašką visi, ir nesvarbu prieš kokio lygio žaidėjus žaidžiate.

ir 4. Jeigu bijote prarasti Rank:

4.1 Niekada nepasiduokite, nes už pasidavimus gausite daug minus Rank taškų. Kovokit iki galo.

4.2 Nežaiskit vienas be draugų su Random žaidėjais

4.3 Venkite gauti Cooldown

5. Nepamirškite atsižvelgti į laimėjimų serija. Jei pvž. laimėjote 10 kartų iš eilės, tai pralaimėti galite 5 k iš eilės panašaus Rank žaidėjams kaip Jūs ir vistiek Rank išliks tas pats- nenukris.

Jegu kažką turite papildyti, rašykite drąsiai.

až pažiūrėk
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Hm.. Dar kartą kartoju,

1. Jei laimi daug kartų, bet žaidi tik prieš savo Rank lygio žaidėjus, pas tave Rank lb sunkiai kelsis, todel kad nera papildomo balo. Prieš kuo aukštesnį Rank laimi, tuo didesnį balą gauni

2. Jei pralaimi to paties lygio (Rank) žaidėjams, gauni tik -0.5 balo, todėl drąsiai gali pralaimėti ir 3-4 k iš eilės. Jei pralaimi iš eilės kelis kartus silpniasniems Rank- tavo Rank krenta iškarto.

3. Lygiųjų atveju abi pusės gauna po +0.5 balo kart Rank balas. Kitaip tariant, lygiųjų atveju labai retai kada pasikelsi Rank, bet niekada Rank nenukris.

Redaguota , nario `Laurynas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3426 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...