Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pamoka] CS: GO Rank Sistema


gotten

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3426 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Bet tarkim aš buvau pralaimėjas macha ir dar last pozicijoj ir vistiek pakilau. Kaip suprast?

Melas! Nesu gyvenime matęs, kad pralaimėtum match ir pakiltum Rank ;-D Tai yra neįmanoma! Pralaimėjęs gauni minusinį balą. Nustokit meluoti vaikai.

------

NEDARO ĮTAKOS RANK'UI:

» Kills, Assists & Deaths

» Teamkills or Suicides

» Headshots

» Accuracy

» Grenades kills, knife kills, stylish kills or anything of this sort

» The time each rounds takes (to win or lose)

» Losing/Winning with or without the bomb planeted

» Soreboard position and/or Score

» Achievements gained during each round (if any)

» Hostage rescues or shots

» Damage given and/or Taken etc. (Anything else you can imagine)

Daro įtaką Rank'ui:

» Elo Points (Rank)

» Round Win/Loss

» MVPs

Redaguota , nario `Laurynas
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

------

NEDARO ĮTAKOS RANK'UI:

» Kills, Assists & Deaths

» Teamkills or Suicides

» Headshots

» Accuracy

» Grenades kills, knife kills, stylish kills or anything of this sort

» The time each rounds takes (to win or lose)

» Losing/Winning with or without the bomb planeted

» Soreboard position and/or Score

» Achievements gained during each round (if any)

» Hostage rescues or shots

» Damage given and/or Taken etc. (Anything else you can imagine)

Daro įtaką Rank'ui:

» Elo Points (Rank)

» Round Win/Loss

» MVPs

Dekui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Melas! Nesu gyvenime matęs, kad pralaimėtum match ir pakiltum Rank ;-D Tai yra neįmanoma! Pralaimėjęs gauni minusinį balą. Nustokit meluoti vaikai.

------

NEDARO ĮTAKOS RANK'UI:

» Kills, Assists & Deaths

» Teamkills or Suicides

» Headshots

» Accuracy

» Grenades kills, knife kills, stylish kills or anything of this sort

» The time each rounds takes (to win or lose)

» Losing/Winning with or without the bomb planeted

» Soreboard position and/or Score

» Achievements gained during each round (if any)

» Hostage rescues or shots

» Damage given and/or Taken etc. (Anything else you can imagine)

Daro įtaką Rank'ui:

» Elo Points (Rank)

» Round Win/Loss

» MVPs

*Myliu SuperGames.lt* aš tau panašus į vaika.. Ne viena karta esu girdėjas, kad taip buve. Kad tau taip nebuvo tai nereikškia, kad taip nebuna. Yra buve man bei keliems draugams...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* aš tau panašus į vaika.. Ne viena karta esu girdėjas, kad taip buve. Kad tau taip nebuvo tai nereikškia, kad taip nebuna. Yra buve man bei keliems draugams...

Nu nesamonės šneki ir užneši į vaiką

 

PIRMĄ Jeigu tu turi vidurkį 9 tai gavės 8 tu jo nepasikelsi o nuleisi tai čia ta pati sistema galvok logiškai  :shok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taigi cia speliones, nieks tos ranku sistemos nezino, bet jei norit, tikekit juo, taciau as netikesiu

Tai aišku čia yra spėlionės. Jeigu sugebėtum perskaityti visus žodžius- įsigilintum ką rašau! Sėdėkit su savo Silver ir Gold Novom ar DMG ir be happy ir tikėkit kuo norit. Forume išreiškiau nuomonę KĄ MANAU APIE CS: GO RANK SISTEMĄ, nes jau gan ilgai turiu beveik maximalų Rank ir jei kažkas Tau ar kitiems nepatinka, tiesiog praeikit pro šalį.

Redaguota , nario `Laurynas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aišku čia yra spėlionės. Jeigu sugebėtum perskaityti visus žodžius- įsigilintum ką rašau! Sėdėkit su savo Silver ir Gold Novom ar DMG ir be happy ir tikėkit kuo norit. Forume išreiškiau nuomonę KĄ MANAU APIE CS: GO RANK SISTEMĄ, nes jau gan ilgai turiu beveik maximalų Rank ir jei kažkas Tau ar kitiems nepatinka, tiesiog praeikit pro šalį.

Žinai dėl ko daug kas nekyla rankuose? Exactly. Dėl šitų žaidėjų iš šitos šalies:

Russia_Flag.gif

Redaguota , nario No Fear
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aišku čia yra spėlionės. Jeigu sugebėtum perskaityti visus žodžius- įsigilintum ką rašau! Sėdėkit su savo Silver ir Gold Novom ar DMG ir be happy ir tikėkit kuo norit. Forume išreiškiau nuomonę KĄ MANAU APIE CS: GO RANK SISTEMĄ, nes jau gan ilgai turiu beveik maximalų Rank ir jei kažkas Tau ar kitiems nepatinka, tiesiog praeikit pro šalį.

suprantu ,kad tokiam asmeniui kaip tau yra didelis noras pasigirti ir parodyti koks šūstras esi , dievas esi su tokiu ranku , išmintį aiškini silveriam, mes tau per prasti ,kad nuomonę savo išreikšti... Kritiką nemoki priimti kaip matau, tai ir aš nepriiminėsiu

Redaguota , nario ffilinder.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3426 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...