Peršokti į turinį

Įmanoma susidėti loptopą ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jokių lempų jis nešauna, nes yra 100% teisus. Nu ir kas, kad tie laptopai neša žaidimus? Jie tam neskirti, nes tokį pat stacionarų 2 kart pigiau gautum.

Kur tai irodyta kad neskirti man bent viena oficialu pranešima numesk nes dabar tavo pasakojimas iš piršto laužtas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur tai irodyta kad neskirti man bent viena oficialu pranešima numesk nes dabar tavo pasakojimas iš piršto laužtas

 

Dabar turbūt kiekvienas telefonas turi įmontuotą foto kamerą. Tačiau ar profesionalai vietoje savo veidrodinių fotoaparatų renksasi "smatfonus"? Tad ir nešiojamųjų kompiuterių paskirtis ir yra labiau darbui, o ne "geimingui". Kodėl tada įdomu per kokius turnyrus su laptopais nežaidžia? Kaip ir sakiau, stacionarus geresnis išeitų 2 kart pigiau už tą "geimingo" laptopą. Nors ir kiek tas laptopas kainuotų, už jį visą laiką bus geresnis stacionnaras. Viskas :)

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū, už atsakymus ir nuomones.

Patarčiau nueiti pas kompiuteristą ir paprašyti kad užsakytų gerą žaidimams kompiuterį, pvz pas mane uz 2100 nupirko ir viskas ok:) Assasin IV black flag paveža ant max nors daugiau nei puse kompiuterių nepaveža net ant low

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rask man loptopą kuris susideda iš dalių.. ką tu ten plytelęs nuo grindų mesi kad dasimesk ką nors? :D

Pirk stacionarų iki 2000-2700 ir įšeina neblogas gaming pc.

Pvz aš į savo loptopą sugebejau ram'u dasimest,loptopą taip pat galima sudėt iš daliu bet reik rast kas jas parduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jokių lempų jis nešauna, nes yra 100% teisus. Nu ir kas, kad tie laptopai neša žaidimus? Jie tam neskirti, nes tokį pat stacionarų 2 kart pigiau gautum.

 

 

Nu ir už 2k turėsi dėžę. Kuriai reikės šių dalykų ekrano normalaus, garsiakalbių, klaviatūros, kameros, mikrofono ir t.t. tas pats š... gaunasi. Ir normalius priedus nusipirkus dar +1k

Redaguota , nario Harder
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir už 2k turėsi dėžę. Kuriai reikės šių dalykų ekrano normalaus, garsiakalbių, klaviatūros, kameros, mikrofono ir t.t. tas pats š... gaunasi. Ir normalius priedus nusipirkus dar +1k

Kaina su gerais aksesuarais ant stacionaro bus ta pati, tačiau stacionaras bus žymiai geresnis. Laptopai už tą pačią kainą niekada neprilygs stacionaram.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...