Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įmanoma susidėti loptopą ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3512 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sorry, kad prikeliu temą, bet tie kurie už stacionarius kompiuterius - labai klystat.

 

Pirma - tai, jog jais galima žaisti ir yra daugybė laptopų, kurie naudojami žaidimams  ir gan populiarėja žmonių tarpe. Man, asmeniškai, turėti laptopą žaidimams yra labai gerai, nes aš keliauju ir nesiruošiu vežtis 50 dėžių sukrautų dėl 1 stacionaraus kompiuterio. Laptopai yra labai geri ir gali konkuruoti su stacionariais, taipogi aš pirkau savo už 2000LT ir esu visai laimingas, nors jis net nėra skirtas žaidimams!

 

Antra - tai, kad sudėti laptopą galbūt ir yra sunku, pirmą kartą, tačiau padarius tai pirmą kartą, patikėk, džiaugsiesi ir bus daug lengviau negu patį pirmą. Galiu pasakyti, jog gali susidėti kompiuterį pigiai pirkdamas iš interneto ir t.t., dėl kokybės ir kito negarantuoja niekas, bet jeigu visos detalės bus geros - susidėsi ir galėsi džiaugtis nauju žvėriu. Geriausiai yra pirkti i5, gali imti i7 jeigu gal net pigiau ar nėra didelio skirtumo. Vaizdo plokštę imk pačią geriausią. Tai būtų arba Nvidia GTX arba Radeon X9 ar kokia ten dabar... dauguma žaidimų šiais laikais kažkodėl yra labiau pritaikyti Nvidia, tad geriau ją ir būtų imti, tačiau jeigu AMD galinga - ji niekuo nenusileis ir Nvidia. Visą kitą gali ieškoti internete ir t.t.

 

Tikiuosi kažkiek padėjau. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry, kad prikeliu temą, bet tie kurie už stacionarius kompiuterius - labai klystat.

Pirma - tai, jog jais galima žaisti ir yra daugybė laptopų, kurie naudojami žaidimams ir gan populiarėja žmonių tarpe. Man, asmeniškai, turėti laptopą žaidimams yra labai gerai, nes aš keliauju ir nesiruošiu vežtis 50 dėžių sukrautų dėl 1 stacionaraus kompiuterio. Laptopai yra labai geri ir gali konkuruoti su stacionariais, taipogi aš pirkau savo už 2000LT ir esu visai laimingas, nors jis net nėra skirtas žaidimams!

Antra - tai, kad sudėti laptopą galbūt ir yra sunku, pirmą kartą, tačiau padarius tai pirmą kartą, patikėk, džiaugsiesi ir bus daug lengviau negu patį pirmą. Galiu pasakyti, jog gali susidėti kompiuterį pigiai pirkdamas iš interneto ir t.t., dėl kokybės ir kito negarantuoja niekas, bet jeigu visos detalės bus geros - susidėsi ir galėsi džiaugtis nauju žvėriu. Geriausiai yra pirkti i5, gali imti i7 jeigu gal net pigiau ar nėra didelio skirtumo. Vaizdo plokštę imk pačią geriausią. Tai būtų arba Nvidia GTX arba Radeon X9 ar kokia ten dabar... dauguma žaidimų šiais laikais kažkodėl yra labiau pritaikyti Nvidia, tad geriau ją ir būtų imti, tačiau jeigu AMD galinga - ji niekuo nenusileis ir Nvidia. Visą kitą gali ieškoti internete ir t.t.

Tikiuosi kažkiek padėjau. Sėkmės.

Nieko aš neklystu, laptopai, sakai, prilygsta stacionariem? Gal kai kurie, tačiau jie kainuoja 2x daugiau. Jei susidėsi žvėrį, tai jis kais kaip velnias. Žinoma, jie patogesni, tačiau norint geimint stacionaras yra geresnis pasirinkimas. Žodžiu, neskaitant patogumo, stacionarai visda bus geresni ir pigesni :) Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3512 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...