Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

www.fortCarson.LT modifikaciją. Atnaujinta :: 2014-07-27


Arme_Help.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pastebėjau vienas už kitą nori būti gudresni, ir prieš internetinius draugus pasirodyti kas per aš . Čia manęs su tokiom nesamonėm neįžeisit, nes man neįdomi internetinių erelių prikolai. Kurie patys bijo savo nuotrauką įkelti, ar pasirodyti save ar ant pačio galo į ts ateiti pakalbėti, nors žino, kad už laido paskutiniai lapuhai, ir po 11-12 metų sėdi ir šaudo savo prikolus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Berods, kad countrystory yra kaimeliuose LMG, o jei ne ( jei jie FC ) tai čia jų. Bet čia tą pati iš LMG kaimelių perkelta modifikacija - tai atsakymas, TAIP.

vat būtent yra kelios panašios, bet tam reikale.

 kad ten bugintos visos

kaip mašinų text draw

inas.: namų sistemos nėra.

kuri dabar pas tave

+ verslų sistema buginta

/masinos supystas visas valdymas

saugojimas, krovimas. jis tas pats lygu - 0

Redaguota , nario James'Costello.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip man trūksta dėmesio. Taip neturiu TS ir mikrafono. Taip bijau tavęs. xD Ką tu man į tai? XD

 

Ogi nieko, tuom viskas ir pasakyta. :) Pasirodei, koks esi šustras ir kažkaip stebuklingai nieko neturi, tai jeigu bijai ateiti pakalbėti ar kas, tai tada iš viso kam čia komentuoti? Kelti tas nuotraukas? Aš tau kažką sakiau? Paprasčiausiai idėjau modą, o tu čia nukripsi nuo visko keldamas ir šnekėdamas visokias palevas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ogi nieko, tuom viskas ir pasakyta. :) Pasirodei, koks esi šustras ir kažkaip stebuklingai nieko neturi, tai jeigu bijai ateiti pakalbėti ar kas, tai tada iš viso kam čia komentuoti? Kelti tas nuotraukas? Aš tau kažką sakiau? Paprasčiausiai idėjau modą, o tu čia nukripsi nuo visko keldamas ir šnekėdamas visokias palevas.

Ateiti pakalbėti? Apie ką mes kalbėsim, nors ir nueičiau tyla būtų. Tik nesuprantu vieno dalyko, jeigu tau kažkas neišėjo su projektu, tai kam reikia gadinti kitus kurie gali pasiekti aukštumas.

Redaguota , nario *Fuse
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va būtent, apsidrausti geriau ir neduoti niekam.

 

Tai aš čia viską ir kėliau, o jam duodamas viską, jis padarė taip, kad savo pradėjo kūrti, dėl to pyktis ir paimė.

 

 

Ateiti pakalbėti? Apie ką mes kalbėsim, nors ir nueičiau tyla būtų. Tik nesuprantu vieno dalyko, jeigu atu kažkas neišėjo su projektu, tai kam reikia gadinti kitus kurie gali pasiekti aukštumas.

 

Kokia dar tyla? :D Ką tu čia iš viso nusišneki? Kad man nesiseka su jais, tai kaip ir sakiau prieš tai kodėl . O dėl šio projekto nieko aš negadinu, tiesiog idėjau savo modą į internetą. Kodėl jis gali naudoti kitu darbą, o kiti negali? Tai tegul visi naudoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki noriu pasileisti gm taip apžiurėti , bet nežinau kaip tai padaryti su mysql kai per localhost/phpmyadmin/ importuoju sql failą išmeta

Error

SQL query:

--
-- Duombazė: `satg`
--
-- --------------------------------------------------------
--
-- Sukurta duomenų struktūra lentelei `banip`
--
CREATE TABLE IF NOT EXISTS `banip` (

`Id` int( 11 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT ,
`Vardas` varchar( 24 ) NOT NULL ,
`Adminas` varchar( 24 ) NOT NULL ,
`Ipas` varchar( 20 ) NOT NULL ,
`Priezastis` text NOT NULL ,
PRIMARY KEY ( `Id` )

) ENGINE = MYISAM DEFAULT CHARSET = latin1 AUTO_INCREMENT =36;



MySQL said: b_help.png

#1046 - No database selected

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki noriu pasileisti gm taip apžiurėti , bet nežinau kaip tai padaryti su mysql kai per localhost/phpmyadmin/ importuoju sql failą išmeta

Error

SQL query:

--

-- Duombazė: `satg`

--

-- --------------------------------------------------------

--

-- Sukurta duomenų struktūra lentelei `banip`

--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `banip` (

`Id` int( 11 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT ,

`Vardas` varchar( 24 ) NOT NULL ,

`Adminas` varchar( 24 ) NOT NULL ,

`Ipas` varchar( 20 ) NOT NULL ,

`Priezastis` text NOT NULL ,

PRIMARY KEY ( `Id` )

) ENGINE = MYISAM DEFAULT CHARSET = latin1 AUTO_INCREMENT =36;

MySQL said: b_help.png

#1046 - No database selected

 

Tai jeigu tu atsidaręs phpmyadmin iškarto idėti SQL failiuką taip ir turi būti, tu susikūrk pirmą duomenų bazė su pavadinimu , kad ir testas ir tada į jį importuok SQL failiuką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ateiti pakalbėti? Apie ką mes kalbėsim, nors ir nueičiau tyla būtų. Tik nesuprantu vieno dalyko, jeigu tau kažkas neišėjo su projektu, tai kam reikia gadinti kitus kurie gali pasiekti aukštumas

Kai tu cigaratavičius tai nu nax... Tokiam kaip tu kai pisčiau pora kibiru ir atsidurtum tarp silkiu. Žmogus įdėjo modifikacija iš kart stumti pradėjai... Kažkas teisingai pasakė jai Renas gali naudoti kitų modifikacija tai kodėl kiti negali šia modifikacija naudoti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galėjo Renas bent GRP4 pasiimt ir kurti miesteliuose, nes SATG - Būkim biedni, sistemos matytos jau šimta kartu, jame žaist bus nieko naujo, tik, kad vieta kita ir tiek. O taip tai tie stumiantys dėl ko paplatino patys į galvą sau įsišaukit - JO MODIFIKACIJA, JIS IR PLATINA KOKS JŪSŲ PISALAS? Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galėjo Renas bent GRP4 pasiimt ir kurti miesteliuose, nes SATG - Būkim biedni, sistemos matytos jau šimta kartu, jame žaist bus nieko naujo, tik, kad vieta kita ir tiek. O taip tai tie stumiantys dėl ko paplatino patys į galvą sau įsišaukit - JO MODIFIKACIJA, JIS IR PLATINA KOKS JŪSŲ PISALAS? Peace.

Jei neklystu tu ne FC sėdi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...