lowrider'

Narys
 • Pranešimų skaičius

  449
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  67%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

208 Turintis ką pasakyti

4 sekėjų

Apie lowrider'

 • Nario rangas
  .chiefmasteris!
 • Gimtadienis 1997.05.23

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.046 profilio peržiūros
 1. lowrider'

  Pinigų pavedimas iš užsienio.

  Ačiū, pasidomėsiu! ;]
 2. lowrider'

  Pinigų pavedimas iš užsienio.

  Pats esu iš Lietuvos, t.y man pavedimas turi pareiti iš uk, london.
 3. Laba naktelė, Kaip ir turėčiau sulaukti pinigėlių iš užsienio, tačiau negaliu, nes žmogelis nežino kaip atlikti pavedimą į lietuvos bankus su welcome kortele, kiek teko girdėti, kad iš jos galima atlikti tik vietinius mokėjimus, tai būtų TIK pinigų pavedimai toje šalyje. Galbūt kas žinot kokių lengvų būdų kaip vis gi, būtų galima gauti pavedimą iš tokios kortelės į lietuviškąjį banką? Ačiū už pagalbą.
 4. lowrider'

  Ieškau GTA-LV.lt

  1 faktas, kodėl mano manymu neturėtum GAUTI modifikacijos. 1. Tikriausiai vaidinsiąs skripterį- editorių, ką darydavau ir aš jaunesnis, JUST pakeisi textus ir lai, atidarysi projektą. Pasiūlymas iš savo kaip seno VILKO pražaidžius daugybę metų, jeigu nori turėti perspektyvų su projektu, c'mon mokykis koduoti with PAWN kol nevėlu, kadangi po truputėlį samp'o rinka krenta ( po biskuti) žmonės išpizdėję ir, bet ko nebenori jau. Nedaryk editų ir jokių šudų, kam tau išleist tuos centus, geriau nusipirk drabužį, pavalgyk mokykloj, ir negalvok, kad tau tai atneš kažkokius pinigus, nes to nebus. Su taika išeinu, sėkmes.
 5. lowrider'

  Bankinis pavedimas į kitą banką

  Na matai taip, bet kadangi skirtingi bankai, tuomet pavedimas yra daromas tik tam tikrom valandoms.
 6. Norėjau paklausti jeigu pervedžiau iš šiauliu banko i swed'a, ar dar tikėtis, kad šiandien nuplauks pinigai?
 7. lowrider'

  Gal žinot kur įsigyt russia treningus?

  Nekomentuokit, jeigu nežinot. Nesirinkit sau čia pranešimų.
 8. lowrider'

  GTA-LV.LT modifikacija kitaip zinoma las-vegas.lt

  Išpizdėję visi su tą modifikaciją.
 9. lowrider'

  Gal žinot kur įsigyt russia treningus?

  Pričiom mafijos vadeiva? Patiko man tas kostiumėlis, kaip tai susiję su mafija, tai aš nesuprantu? Jeigu neužtingėsi ir užmatysi, atsiūsk, dėkui tau.
 10. Netyčia užmačiau kažkaip šitą viršų, nežinau ar čia bliuzonas, ar ir yra kelnes, bet vienu ar kitų atvejų, gal žinot kur yra nusipirkt? Kad ir el.parduotuvėj kokioj? Atrodo mždg taip: Dėkui
 11. Gal atsirastų žmonių kurie truputį galėtų pamokyti? Paprasčiausiu dalykų kaip pluginų įskiepinimas, sulietuvinimas? Su draugais užsinorėjom pažaist, bet nelabai čia ką suprantam, tai galbūt atsirastų koks geras žmogus, kuris pakonsultuotų?
 12. lowrider'

  San Andreas Metro Lines (interjeras)

  special for grandrp? nice
 13. Labas vakaras, Galbūt yra mokančių ir gebančių nulaužti icloud? Versija icloud 10, meistrai nori po 100-150e, nuo tiek ir naujas išeitų. Jeigu kas truputį mokat, galbūt galėtumėte pakonsultuoti? Nesakau, kad už mane atlikti visą darbą, tačiau pakonsultuoti kaip ir ką daryti, galėsiu kelias kapeikas užmokėti. Jeigu kas moka, palikit savo kontakt.duomenys (skype) ačiū.
 14. jeigu roleplayint normaliai moki, gali papaišyt, padėsiu įsitraukt į nelegalias frakcijas, kur pat roleplayinu.
 15. Kad ir kiek litanijų parašytum, projektas tas kuris negali savęs finansuoti toli nenueis, o sponsorių tikrai ne naujam projektui reiktų prašyti.