Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

www.fortCarson.LT modifikaciją. Atnaujinta :: 2014-07-27


Arme_Help.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3522 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tu buvai sutvarkės mašinų sistemą, IP apsaugą ir panašiai. Čia viskas yra idėta su tavo sutvarkytom klaidom. + vakar ir šiandien kokios dar klaidos buvo kurias tu tvarkei, įdėjau iš miestelių modo. Taip, kad nebepysk tu čia proto.

Redaguota , nario » Arminas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Pramušei. Nebejuokauk OK ? :D

 

Krč vistiek ginsi savo jibana projektą, nors š gausi jau tau čia . Hmm, sakau. Kas persisiūs pamatys ar yra klaidų ar ne . :)

Dar ir kaip yra idiote :D:D:D:D nuo tavęs dar like :D:D O žinai ką? ;o man *Myliu SuperGames.lt* ant šio forumo vartotojų nuomonės, nes jie (90% sg) nieko nemoka ^^(tarp jų esi tu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu buvai sutvarkės mašinų sistemą, IP apsaugą ir panašiai. Čia viskas yra idėta su tavo sutvarkytom klaidom. + vakar ir šiandien kokios dar klaidos buvo kurias tu tvarkei, įdėjau iš miestelių modo. Taip, kad nebepysk tu čia proto.

Niekas nepisa :D:D pasižiūrėk bugų temą idiote :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar ir kaip yra idiote :D:D:D:D nuo tavęs dar like :D:D O žinai ką? ;o man *Myliu SuperGames.lt* ant šio forumo vartotojų nuomonės, nes jie (90% sg) nieko nemoka ^^(tarp jų esi tu)

 

Va jau idiotai prasidėjo, nemokėjimai. Susigruzai velnias. :D Mirk su savo fC platintu gm . : /

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar ir kaip yra idiote :D:D:D:D nuo tavęs dar like :D:D O žinai ką? ;o man *Myliu SuperGames.lt* ant šio forumo vartotojų nuomonės, nes jie (90% sg) nieko nemoka ^^(tarp jų esi tu)

Gerai, mes nieko nemokam - tu tai tikrai viską moki ? Nieko pats nemoki, nė vienas čia iš mūsų nemoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

moku daug ką ^^

 

No_one_cares.jpg

 

moku daug ką ^^

 

No_one_cares.jpg

Nu, kad paveiksliukus kelti moki - tai tą visi matom. O šiaip, kad tu moki - prašom, geriau čia nekomentuok, jei mes visi tokie buki ir bandai dar mums kažką įrodyti, tai geriau pats sedėk prie modifikacijos ir padaryk taip, kad nebūtų galima įmatyti nė lašelio šios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

moku daug ką ^^

 

No_one_cares.jpg

 

Kaip iš nosies į burną . Būtum mokėjas, Kesa_Sport neprašytum amžinai pagalbos.. Aš nieko nesakau, moku kiek man užtenka, už tave gal geriau neskriptinu, man nerūpi, nesu auka, kad mirčiau prie pawno atsidaręs.  Bet čia eina kalba apie fC modą. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip iš nosies į burną . Būtum mokėjas, Kesa_Sport neprašytum amžinai pagalbos.. Aš nieko nesakau, moku kiek man užtenka, už tave gal geriau neskriptinu, man nerūpi, nesu auka, kad mirčiau prie pawno atsidaręs.  Bet čia eina kalba apie fC modą. ;)

taip prašiau jo pagalbos nes nesuprantu vieno dalyko su ciklais ir panašiai. ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taip prašiau jo pagalbos nes nesuprantu vieno dalyko su ciklais ir panašiai. ^^

 

Nebesvaik. Nežinojai, net kaip gaujų sistemą sutvarkyti, kad ją įrašytu į mySQL.. :D Krč, tingiu čia su tavim kapotis, jeigu tau nėra gruzo, ir *Myliu SuperGames.lt* tas gm, turi jį sutvarkytą, tai ir nyk iš čia, ko dar sedėt ir stumt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebesvaik. Nežinojai, net kaip gaujų sistemą sutvarkyti, kad ją įrašytu į mySQL.. :D Krč, tingiu čia su tavim kapotis, jeigu tau nėra gruzo, ir *Myliu SuperGames.lt* tas gm, turi jį sutvarkytą, tai ir nyk iš čia, ko dar sedėt ir stumt ?

įrašytu į mysql? kūriau savo gang system ir padariau sfc mode ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Renai, šį kartą palaikau Arme, ir tikrai nepakęsiu to, kad sakai 90% nieko nemoka. O ti tu labai daug moki? Niekas negimsta mokėdamas, bet nereikia varyti ant kitų, gali šnekėt apie Arme, bet ne apie visus. 

 

GG WP jums, šiuo atveju Arminas visiškai teisingai pasielgė, bei turėjo pilną teisę paplatinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Renai, šį kartą palaikau Arme, ir tikrai nepakęsiu to, kad sakai 90% nieko nemoka. O ti tu labai daug moki? Niekas negimsta mokėdamas, bet nereikia varyti ant kitų, gali šnekėt apie Arme, bet ne apie visus. 

 

GG WP jums, šiuo atveju Arminas visiškai teisingai pasielgė, bei turėjo pilną teisę paplatinti.

Ji jau senai reikejo ant žėmes nuleisti per daug mandras yra ir naglas pacanas visus nahui siuntinėja , tokį biški pamokint reiktu su žmonėmis elgsti pagarbiau o ne nahui visus siuntinet

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Modifikacija nebloga yar klaidų kažkiek bet nesunkios, šiaip gm platinimas nėra geriausias dalykas.Whatever ištikruju kokia modifikacija naudos svarbiausia kad atnaujintu ją. :D

 

Man nerūpi ką jie toliau darys, bet sąžinė tikrai griauš. Nereikia kitų darbų pasiimti ir sakyti, kokios čia mūsų unikalios sistemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3522 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...