Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

www.fortCarson.LT modifikaciją. Atnaujinta :: 2014-07-27


Arme_Help.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žlugdo kitus projektus ir dar savo kuriamus susižlugdo.. idiotas

 

Kas mano projektas buna, tas buna, ankčiau čia rašiau, pasiskaityk. O dėl gm, mano jis naudoją todėl ir idėjau savo darbą su sancio.

 

 

Ooo čia tai bent :D Seniau norėjau pirkti , bet žinojau vistiek , kad kažkada atsitiks šis prikolas. Be to n* platini gm ? :D

 

Čia ne jo RPG. O tas SATG.LT pradmuo, kurį jis dabar daro. O platinu, už jo žodžius, ižeidinėjimus ir GrantW kaip vaiko baninimus, kad pasakau kažkokia nesamonė, pats žino ką. Nors juokas imtu visus už ką jis banina.

 

 

o *Myliu SuperGames.lt* :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD *Myliu SuperGames.lt* Renai mldc, kad tą šūdą dar kažkiek trauki :DDD bet jau nieko nebeišeis...

 

Gal išvinios dar projektą, arba ne . Bet mačiau pas jį forume, daug kas leaviną jau .

 

 

Nu ir wot :D mldc 

 

Mhm. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žemas lygis platinti moda + ne savo. Jeigu tau tame projekte vietos neliko paplatinai moda. :x

 

Kokios vietos ? Quplui pats sakiau, perkelk SATG.LT projektą į fC, nes nieko gero jau nebūtu buvę, ir nenorėjau , kad jis eitu į minusą.

 

Žemas lygis? Ne mano? Dėja, mano modifikaciją noriu ir platinu. :) Aš su Sancio dariau jį. Pradmena nuo Tautvio, like keli skriptai ( IP APSAUGOS ) Reno. Vsio. Tai ką dar turi pridurti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne jo RPG. O tas SATG.LT pradmuo, kurį jis dabar daro. O platinu, už jo žodžius, ižeidinėjimus ir GrantW kaip vaiko baninimus, kad pasakau kažkokia nesamonė, pats žino ką. Nors juokas imtu visus už ką jis banina.

 

Tu mane irgi iš oro baninai, o buvau nusteikęs porą patarimų duot servui

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oi tu Arme tu Arme :DD Negi tau dar nenusibodo sa-mp'as?? :DDDDDD jeigu taip, tai tu beviltiška sa-mp'o auka. Nes belekiek laiko žaidi tu jį. Jeigu dar mane atsimeni, bet nemanau iš tavo projekto LTRG, po to SALG'o - Dwyane Wade. Bet jau nemanau, kad atsiminsi. Nes jau senokai tai ir bebuvo.. :))))) Nu sėkmės tau samp'e, ir realybėje, nevirsk tik toks niekšas kaip per sampą :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokios vietos ? Quplui pats sakiau, perkelk SATG.LT projektą į fC, nes nieko gero jau nebūtu buvę, ir nenorėjau , kad jis eitu į minusą.

 

Žemas lygis? Ne mano? Dėja, mano modifikaciją noriu ir platinu. :) Aš su Sancio dariau jį. Pradmena nuo Tautvio, like keli skriptai ( IP APSAUGOS ) Reno. Vsio. Tai ką dar turi pridurti ?

Ką tu čia bandai vartytis durniau? Senai ragatke esi gavęs ir toliau verki po forumus... Tavo projektai žlunga kas kelios savaitės. *Myliu SuperGames.lt*, kad GM yra panašūs, vieninteliai originalūs serveriai yra Sarg, LMG, LSG, visa kitą jų kopijuos.. 0 ne 0 puse idėjų būna paiimtų iš tų servų..  Taip, kad ramiai sėdėk ir mažiau verk.....

b652e41366e9129bf94bf9c647db7e5e943.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl tokių bajerių aš niekam ir neduodu ir neduosiu .pwn failo gyvenime, nes gali privesti iki šito.

Bičas sako - bičas žino.

Arme, niekados tavim nepasitikėjau ir ėjau prieš tave, taip ir eisiu. Nesuprantu aš dabar, tu paplatinai modifikacija tau geriau pasidarė? Žlunga tas tavo projektas, o gal tiksliau jau žlugo, tai kitus bandai žlugdyti, nepasisekė įgelt LIETUVI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra reikalo čia dėl ko pyktis, yra paplatinta modifikacija, kas yra labai gerai. Viskas čia paprasta, jeigu Renas nieko neišspaus iš tos modifikacijos, neįrodys, kad jis gali sukurti tobulesnį serverį, tai jis bus nevykėlis. Simple. Na, o jeigu jis tą modifikaciją perkels į kitą lygmenį, tada nevykėlis - arme. Simple. Žiūrėsim ar priims Renas iššūkį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra reikalo čia dėl ko pyktis, yra paplatinta modifikacija, kas yra labai gerai. Viskas čia paprasta, jeigu Renas nieko neišspaus iš tos modifikacijos, neįrodys, kad jis gali sukurti tobulesnį serverį, tai jis bus nevykėlis. Simple. Na, o jeigu jis tą modifikaciją perkels į kitą lygmenį, tada nevykėlis - arme. Simple. Žiūrėsim ar priims Renas iššūkį :D

Galiu jau paskelbt nugalėtoja. Sveikinu Renai :D Savaime aišku, juk visi matėm ką Renas parodė su sena modifikacija, mane asmeniškai nustebino ir esu garantuotas, kad ir dabar stengsis nenuvilti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oi tu Arme tu Arme :DD Negi tau dar nenusibodo sa-mp'as?? :DDDDDD jeigu taip, tai tu beviltiška sa-mp'o auka. Nes belekiek laiko žaidi tu jį. Jeigu dar mane atsimeni, bet nemanau iš tavo projekto LTRG, po to SALG'o - Dwyane Wade. Bet jau nemanau, kad atsiminsi. Nes jau senokai tai ir bebuvo.. :))))) Nu sėkmės tau samp'e, ir realybėje, nevirsk tik toks niekšas kaip per sampą :DDD

 

Tipo nebegalim samp`o lošt? kiek norim tiek ir lošiam, kad ir dešimt metų koks tau tolkas? jeigu žaidi ir litai dar eina tai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oi tu Arme tu Arme :DD Negi tau dar nenusibodo sa-mp'as?? :DDDDDD jeigu taip, tai tu beviltiška sa-mp'o auka. Nes belekiek laiko žaidi tu jį. Jeigu dar mane atsimeni, bet nemanau iš tavo projekto LTRG, po to SALG'o - Dwyane Wade. Bet jau nemanau, kad atsiminsi. Nes jau senokai tai ir bebuvo.. :))))) Nu sėkmės tau samp'e, ir realybėje, nevirsk tik toks niekšas kaip per sampą :DDD

Aš pamenu - Whisky'Jack ;d

 

Dėl tokių bajerių aš niekam ir neduodu ir neduosiu .pwn failo gyvenime, nes gali privesti iki šito.

Čia Armės gm, o Renas jį pasiimė sau.

 

Visiems kitiems siūlau pasiskaityti visus komentarus, o ne tik temos pradžią.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gerai, pričiom čia dabar mano projektai ? Aš nieko nesakau jie man nesiseka, kiek dėl komandos surinkimo, kiek gal ir dėl manęs pačio, kažką blogo padarau, aš juos norėdavau tempti, bet to nesigaudavo. O dėl GM ? Jmj, jis mano modifikaciją naudoja fC projekte, tai kodėl jis gali naudoti mano modą, o kiti negali ? Tai dabar lai visi jį naudoją, o ne vienas jį . :) Dėl SA:MP ? Galiu pasakyti tik vieną, čia viskas tik dėl pinigų tam žaidime. Kiti tai neigs, bet kas turi rimtų projektų, lošia žaidėjų, pasidarė viską kaip reikia, ir dėl pinigų laiko. Ir pats Inv1s yra sakės, kad viskas čia tik dėl pinigų. O dabar buvo darbo į šį modą idėta, ir jam buvau atsiuntęs seniausia versiją, tai kodėl jeigu jis taip gerai skriptiną, naudoja kitų modifikacijas, o ne savo kūria ? Dėl to pyktis ir paimė, ir , kad dar ramus sedėtu, atsišaudo. Tai ir nachui galvoju tegul visi ima ta modą .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...