Peršokti į turinį

[TheGrishaMapping] Kaimelių spawn


Grisha

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3622 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

kiekvieną galima sukopijuoti ;) nekarto nepasiduxinau :* bučiau pasiduxinęs manęs čia visi nekestu kaip tave ;) Kiekvienas čia tave duxina nes duxų *Myliu SuperGames.lt* esi , *Myliu SuperGames.lt* vaidini axujena mapperį , nors esi šudų šudas. Kai las-venturas.lt taxi sumappinai :D mažukas namukas iš vidaus sienų ir daug daug laisvos vietos kietas mapperis mat, tuoj gal surasiu

va : http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/42573-taksi-las-venturas-miest/#entry493400

:OOOOOO naudoji gelės , žolę ir 9339 vsio kopini mtėvą , gali mesti kompą pro langa;/

Jo, kopinau mTeva. Nori dar parodysiu? Fotke: http://imgur.com/bRi1And gavosi, ar ne? Zinai kodel kopinau? Norejau, kad zaidejam patiktu. Visi labai mylit mTeva, kodelgi nenukopinus jo ir nepadarius keletos darbu kaip jis, kad nevykeliams graziau butu, a? )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, kopinau mTeva. Nori dar parodysiu? Fotke: http://imgur.com/bRi1And gavosi, ar ne? Zinai kodel kopinau? Norejau, kad zaidejam patiktu. Visi labai mylit mTeva, kodelgi nenukopinus jo ir nepadarius keletos darbu kaip jis, kad nevykeliams graziau butu, a? )

Tai kad pieva kažkokia sumappinai :DDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko man pavydet? Tu isvis smuk is cia, mappinti nemoki, tik papist prota kitiem. As atmazu nemetau, tau ziuriu bet ka, ka pasakai ne tavo naudai - atmazas, nesamone ar siaip koks kitas biesas. Tu cia nekomentuok, neaiskines man, pirdale *Myliu SuperGames.lt*.

 

Nebeturi ko pasakyti tai keiktis pradėdi :) O dar kitus vaikas vadini, nors pats labiau į vaiką panašus :)

 

Jo, kopinau mTeva. Nori dar parodysiu? Fotke: http://imgur.com/bRi1And gavosi, ar ne? Zinai kodel kopinau? Norejau, kad zaidejam patiktu. Visi labai mylit mTeva, kodelgi nenukopinus jo ir nepadarius keletos darbu kaip jis, kad nevykeliams graziau butu, a? )

 

Šita tavo šudmapi fortcarson'e užmates buvau, pagrindas išlindes, kažkokie fontanai niftiemu. Vnždž slydes esi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebeturi ko pasakyti tai keiktis pradėdi :) O dar kitus vaikas vadini, nors pats labiau į vaiką panašus :)

 

 

Šita tavo šudmapi fortcarson'e užmates buvau, pagrindas išlindes, kažkokie fontanai niftiemu. Vnždž slydes esi :)

Manau, kad Grisha keikesi daugiau uz mane. Gali nebenardyt daugiau jam. :)

Taip, fortCarsono mappas tikras sudas, visiskai pritariu tam. Taciau ar tu toki sukurtum? ar sugebi tik ant manes bandyt varyt, taciau pats nifiga nieko nesukuri? Esme ta, jog as galiu ir geresni darba padaryti uz Grisha, jums jis vistiek sudas bus, nes nardot viens kitam labai graziai. Vsio, pakanka man sito sudo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ble.. Ne visiems pavyksta taip gerai kopint mTevo soc'a :D Ta proga paplosiu tau, jog sita darba nukopinai puikiai. :)

Ačiū :)*

Manau, kad Grisha keikesi daugiau uz mane. Gali nebenardyt daugiau jam. :)

Taip, fortCarsono mappas tikras sudas, visiskai pritariu tam. Taciau ar tu toki sukurtum? ar sugebi tik ant manes bandyt varyt, taciau pats nifiga nieko nesukuri? Esme ta, jog as galiu ir geresni darba padaryti uz Grisha, jums jis vistiek sudas bus, nes nardot viens kitam labai graziai. Vsio, pakanka man sito sudo. 

Bšk nesuprantu žodžiu negali nebenardyti jam, tolkas jam man nerti ?:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blank, nice to see you here. Kur sakiau, kad as uz mTeva geresnis? Niekur - nusisnekejai. Realiai nelabai supratau, ka reiskia "erai kad dar ne koks vaikas ar vaikas ?"  palikim tai mistery ! Nevadinu saves dievu, nesakiau, kad ahuenai mappinu ir tikrai nesakiau, jog mappinu geriau uz visus. Vel prisigalvoji nesamoniu, kai nebelieka ka pasakyti bandai sakyt jog as primetu geriausia - ne. :) dėl rusu/anglu mappinimo - sa-mp.com esu mates darbu nemazai, kai kurie lievesni uz jusu dievaicio mTevo darbus, kiti prastesni.  Taip, mano darbai nieko neverti, apie taviskius nutylekime, nes manau ties ta vieta ir sustoti reiketu. Tu irgi bek is supporto, vasara. ;)

gtfo men ._. man ne mTėvas ne dievas ir jis tikrai ne geriau už visus kitus mappina taip kad esu gražesniu matęs už jo darbus.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad Grisha keikesi daugiau uz mane. Gali nebenardyt daugiau jam. :)

Taip, fortCarsono mappas tikras sudas, visiskai pritariu tam. Taciau ar tu toki sukurtum? ar sugebi tik ant manes bandyt varyt, taciau pats nifiga nieko nesukuri? Esme ta, jog as galiu ir geresni darba padaryti uz Grisha, jums jis vistiek sudas bus, nes nardot viens kitam labai graziai. Vsio, pakanka man sito sudo. 

Prieš tavę kažką pasako iškart jau nardo? :D Kiek logikos tiek ir proto pas tavę. Kuo toliau tuo labiau juokini :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Argumentu neturėjimas,  kitų ižeidinėjimas - slydes sakau esi čia :) Geriau išviso nebekomentuok, nes bandai kažką įrodyti ir pats užsivartai :)

 

Pasiskaityk, pas mane argumentu daugiau, negu pas tave.  :) Kitu izeidinejimas? O Grisha neizeidinejo manes? Tu nekomentuok, man pisi prota, jau kelinta karta tau ta pati sakau, uzpiso jau: NEMOKI NIEKO, DUSK NAHUI IS CIA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskaičiau visus komentarus . :D Ble man čia išvis atrodo, jog vieni arba mėgsta mTėvą arba ne, ir dėlto stumia viens ant kito. Jūs vpš nežiūrėkit ar kam patinka mTėvas ir daro panašius darbus į jo ar visiškai skirtingus, jūs pažiūrėkit gal į patį mappą nors kartą, o ne į tai, kad kopina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskaičiau visus komentarus . :D Ble man čia išvis atrodo, jog vieni arba mėgsta mTėvą arba ne, ir dėlto stumia viens ant kito. Jūs vpš nežiūrėkit ar kam patinka mTėvas ir daro panašius darbus į jo ar visiškai skirtingus, jūs pažiūrėkit gal į patį mappą nors kartą, o ne į tai, kad kopina...

 

Tai ka vertinti, jeigu zmogus kopina tokiu paciu stiliumi? Cia apie tai ir eina 6 psl kalba, jog jis paprasciausiai nukopino kopijatoriu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ka vertinti, jeigu zmogus kopina tokiu paciu stiliumi? Cia apie tai ir eina 6 psl kalba, jog jis paprasciausiai nukopino kopijatoriu :D

Tai ir reikia įvertinti atitinkamai darbą, bet kam rūpi ar nukopino ar ne, jeigu būtų visiškai visiškai identiška suprantama, bet aš nemanau kad tai jau visiška kopija, gal įdėja ar stilius mappo nukopintas, bet tai nereiškia, kad jis jau kopijuoja. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ir reikia įvertinti atitinkamai darbą, bet kam rūpi ar nukopino ar ne, jeigu būtų visiškai visiškai identiška suprantama, bet aš nemanau kad tai jau visiška kopija, gal įdėja ar stilius mappo nukopintas, bet tai nereiškia, kad jis jau kopijuoja. :)

 

Jeigu nukopijuotas stilius - vadinasi nesugeba padaryti kazko savo, o tik kopijuoja kitus. Nafik vertint kopija tuomet? Tai ir sakom jam, kad sugebejo tik nukopijuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiskaityk, pas mane argumentu daugiau, negu pas tave.   :) Kitu izeidinejimas? O Grisha neizeidinejo manes? Tu nekomentuok, man pisi prota, jau kelinta karta tau ta pati sakau, uzpiso jau: NEMOKI NIEKO, DUSK NAHUI IS CIA.

Tai kad tu pats nieko nemoki :D Abejoju ar aplamai tu kažką mappini, nes nei darbų tavo nemates nei ka. Iš šitų faktų drasiai galima sakyt jog nihuja tu nemappini, arba mappini koki eilinį šudą, dėl to ir bijai ikelti savo darbelius kad neužsipultu kas nors. GG kid, graudus esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3622 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...