Peršokti į turinį

[TheGrishaMapping] Kaimelių spawn


Grisha

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3622 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prie ko NUKO prie to stiliaus jeigu aš seniau už jį pradėjau mappint interjerus tokius ? :)

 

Ah, kažkaip čia ne taip. Realiai neskaitau, kad mūsų darbai apskritai turi panašumų (ypač tavo darbais nesidomėjau, tad nežinau, gal kažkas jau ir pasikeitė paskutiniu metu), o ir tas mTėvas nesakė, jog Grisha yra mano kopija, jis neįvardijo kieno. Daugiau manęs čia kišti kaip ir nereikia. ;x

Redaguota , nario Nuko`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

perziurek nors ir 20, kazin ar rasi. :) Kam man kelti savo darbus cia? mTevas ikele - turim pavizdi - Aleksa - eme ir nukopino. Kam man to reikia? Cia kazkoks tai elitinis puslapis, kad jei neikeli savo darbo, tai jau esi niekas? Duhamoras tai cia tu tik vienas esi, parodyk ka pats esi sukures, tuomet kalbesim apie mane. :) Esu padares daug ka geresnio, tik vel klausimas: kam man kelti? Kas nuo to pasikeis? Pamatysit, kaip mappinu? WOW ! Man visiskai pohui yra. Ta Grishos darba jeigu labai nori galiu nukopint ir imest i sg su visom koordinatem. Reikia? :)

Tu čia pavydi kad kopijuoja mTevą o ne tavę? Kaip ir rašiau jeigu jau toks kritikas esi tai išlysk pats iš krūmų ir parodyk savo darbelius. O jeigu nusprendei čia atmazus metyti lyg "kam man to reikia?" tai geriau išviso nekomentuok čia, nes slydes esi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tolkas eiti čia mapp kovas ? ir taip draugu kiekvienas prisikvies ir nebus sąžininga.

Jeigu rimtai MINATO darbe patiko tik pastatas geresnis , nu jeigu sutexturinti tai manau būtų gražiau.

Bet žiek MINATO pats pasigavai , sakai čia kiekvienas kopijuoją mtėvą , o tu kopijuoju MINDIGO , irgi naudoji visus jo objektus , tas sienas , pagrindus ir t.t. o pats tik namų forumas susigalvoji ;)

Del kovu tu visiskai teisus. :)

As kopijuoju Mindigo? :o Is kur istraukei sita nesamone? Ech.. kai jau nebera ka bepasakyt, pradedi kurt lempas. Parodyk nors 1 sutapima tarp mano darbu ir mindigo. Naudoju visus jo objektus? PARODYK, sinos yra 0.3e, kai jis mappino 0.3e objektu dar nebuvo, pagrinda manu dauguma naudoja ta pati (8411) ir paskui texturina.. Tai ties kuria vieta as nukopinau mindigo? Parodyk, sudominai ziauriai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Del kovu tu visiskai teisus. :)

As kopijuoju Mindigo? :o Is kur istraukei sita nesamone? Ech.. kai jau nebera ka bepasakyt, pradedi kurt lempas. Parodyk nors 1 sutapima tarp mano darbu ir mindigo. Naudoju visus jo objektus? PARODYK, sinos yra 0.3e, kai jis mappino 0.3e objektu dar nebuvo, pagrinda manu dauguma naudoja ta pati (8411) ir paskui texturina.. Tai ties kuria vieta as nukopinau mindigo? Parodyk, sudominai ziauriai. :)

Tai ką tu tada šuda mali ?:D tai aš irgi naudoju kaip ir pas mtėvą pagrinda 8661 ir 9339 kaip ir visi kiti :) tad nepisk proto , nes irgi dėdi tokius kaip Mindigo objektus.Kaip aš tau parodysiu jeigu tu darbų nekeli :D tik iš taxi pamačiau ir mindigo namą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu čia pavydi kad kopijuoja mTevą o ne tavę? Kaip ir rašiau jeigu jau toks kritikas esi tai išlysk pats iš krūmų ir parodyk savo darbelius. O jeigu nusprendei čia atmazus metyti lyg "kam man to reikia?" tai geriau išviso nekomentuok čia, nes slydes esi :)

 

Ko man pavydet? Tu isvis smuk is cia, mappinti nemoki, tik papist prota kitiem. As atmazu nemetau, tau ziuriu bet ka, ka pasakai ne tavo naudai - atmazas, nesamone ar siaip koks kitas biesas. Tu cia nekomentuok, neaiskines man, pirdale *Myliu SuperGames.lt*.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ką tu tada šuda mali ? :D tai aš irgi naudoju kaip ir pas mtėvą pagrinda 8661 ir 9339 kaip ir visi kiti :) tad nepisk proto , nes irgi dėdi tokius kaip Mindigo objektus.Kaip aš tau parodysiu jeigu tu darbų nekeli :D tik iš taxi pamačiau ir mindigo namą

Ir vel tu nesamones sakai. Naudok tu ta pagrinda, as del to nieko nesakau. Esme ta, kad tavo darbai IDENTISKO STILIAUS su Aleksu, kuris kopina mTeva. Supratai pagaliau? Objektai visiskai tokie patys, ziuri Alekso ar tavo dabartini mappa - neatskirsi kas sumappino. Paimk mTeva ir Indigo - atskirsi. Jasna? Tu manai, kad as mindigo nama kopinau? xDDDDDDD Parodyk nors 1 panasuma ten. Pas ji NAMAS, pas mane TAXI.. Pas mane nebuvo lauzo, pas mane nebuvo jo objektu praktiskai, nusisneki visiskai... Geriau patylek, nebeturi argumentu, tai dusk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu čia pavydi kad kopijuoja mTevą o ne tavę? Kaip ir rašiau jeigu jau toks kritikas esi tai išlysk pats iš krūmų ir parodyk savo darbelius. O jeigu nusprendei čia atmazus metyti lyg "kam man to reikia?" tai geriau išviso nekomentuok čia, nes slydes esi :)

 

P.S. Parodziau, taxai ir sf VM. :) Ka tu parodei? Stumi ant manes, nors pats nieko nesugebi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

P.S. Parodziau, taxai ir sf VM. :) Ka tu parodei? Stumi ant manes, nors pats nieko nesugebi?

sorry , minato kad ant tavęs stumem jūk tu už mTėva geresnis hoh really ? o.o parodyk kelis mapp darbus nieko neverti kritikuot moki , gerai kad dar ne koks vaikas ar vaikas ? hmhmh vaikas ye neturi 18 metų tu savė vadini dievų kad ahuenai mappini už visus kitus you are awesome ! gal grišha ir ne pro mapperis kaip kiti sako mTėvas taip gražei mappina bet yra kuriu už mTėva ir tave ir už visus mapperius šitame supportė sedi geriausiai mappina russai - anglai nenori netikek manim pohui man ant tavęs kritikuok kiek nori bet pasakysiu tavo darbai nieko neverti ir kai tau užeis žmonės toke kritiką kad reiks mesti mappinimą ir bėgti iš supporto bye ;p

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir vel tu nesamones sakai. Naudok tu ta pagrinda, as del to nieko nesakau. Esme ta, kad tavo darbai IDENTISKO STILIAUS su Aleksu, kuris kopina mTeva. Supratai pagaliau? Objektai visiskai tokie patys, ziuri Alekso ar tavo dabartini mappa - neatskirsi kas sumappino. Paimk mTeva ir Indigo - atskirsi. Jasna? Tu manai, kad as mindigo nama kopinau? xDDDDDDD Parodyk nors 1 panasuma ten. Pas ji NAMAS, pas mane TAXI.. Pas mane nebuvo lauzo, pas mane nebuvo jo objektu praktiskai, nusisneki visiskai... Geriau patylek, nebeturi argumentu, tai dusk.

suka *Myliu SuperGames.lt* pisk *Myliu SuperGames.lt* iš čia ,  tu *Myliu SuperGames.lt* supranti kas yra kopijuoti , daryti toki pati darbą taip pat. o jeigu galvoti tavąja logika tai tu irgi kopini nuo MINDIGO nes mappini jo stiliumi vsio laisvas *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt*.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

suka *Myliu SuperGames.lt* pisk *Myliu SuperGames.lt* iš čia ,  tu *Myliu SuperGames.lt* supranti kas yra kopijuoti , daryti toki pati darbą taip pat. o jeigu galvoti tavąja logika tai tu irgi kopini nuo MINDIGO nes mappini jo stiliumi vsio laisvas *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt*.

 

Tu rimtai daunas esi. Keiktis tesugebi, net sakinio normalaus nepaarasai. Taip, kopijuoti - daryti taip pat. O tu kopijuoji jo STILIU, DARAI, kaip jis darytu. Krc, neturiu ka tau pasakyt, esi totalus debilas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu rimtai daunas esi. Keiktis tesugebi, net sakinio normalaus nepaarasai. Taip, kopijuoti - daryti taip pat. O tu kopijuoji jo STILIU, DARAI, kaip jis darytu. Krc, neturiu ka tau pasakyt, esi totalus debilas.

Tu irgi kopijuoji nes mappini MINDIGO stiliumi vsio laisvas :) ir šiaip aš negaliu žinoti kaip darys mtėvas , nes jis daro unikaliai ;) Jeigu neturi ką man pasakyti tai nesakyk ;)

Redaguota , nario Grisha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sorry , minato kad ant tavęs stumem jūk tu už mTėva geresnis hoh really ? o.o parodyk kelis mapp darbus nieko neverti kritikuot moki , gerai kad dar ne koks vaikas ar vaikas ? hmhmh vaikas ye neturi 18 metų tu savė vadini dievų kad ahuenai mappini už visus kitus you are awesome ! gal grišha ir ne pro mapperis kaip kiti sako mTėvas taip gražei mappina bet yra kuriu už mTėva ir tave ir už visus mapperius šitame supportė sedi geriausiai mappina russai - anglai nenori netikek manim pohui man ant tavęs kritikuok kiek nori bet pasakysiu tavo darbai nieko neverti ir kai tau užeis žmonės toke kritiką kad reiks mesti mappinimą ir bėgti iš supporto bye ;p

 

Blank, nice to see you here. Kur sakiau, kad as uz mTeva geresnis? Niekur - nusisnekejai. Realiai nelabai supratau, ka reiskia "erai kad dar ne koks vaikas ar vaikas ?"  palikim tai mistery ! Nevadinu saves dievu, nesakiau, kad ahuenai mappinu ir tikrai nesakiau, jog mappinu geriau uz visus. Vel prisigalvoji nesamoniu, kai nebelieka ka pasakyti bandai sakyt jog as primetu geriausia - ne. :) dėl rusu/anglu mappinimo - sa-mp.com esu mates darbu nemazai, kai kurie lievesni uz jusu dievaicio mTevo darbus, kiti prastesni.  Taip, mano darbai nieko neverti, apie taviskius nutylekime, nes manau ties ta vieta ir sustoti reiketu. Tu irgi bek is supporto, vasara. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu irgi kopijuoji nes mappini MINDIGO stiliumi vsio laisvas :) ir šiaip aš negaliu žinoti kaip darys mtėvas , nes jis daro unikaliai ;) Jeigu neturi ką man pasakyti tai nesakyk ;)

 

Parodyk tu man ta Mindigo stiliu. Tu nors supranti ka tu pats rasai cia? Kas ten unikalaus pas ji? Yra geru darbu - nieko nesakau del to, taciau kiek maciau soc'o mappa, tai ten vienos sfn villos ir prigrusta zolynu visokiu/geliu - ta padarei ir tu cia. Tu jau mane 5 karta ciuju sakai "laisvas", nors pats vel eilini karta pasiduxini, kai nebeturi ka pasakyt. Ir taip, tu gali daryti kaip mTevas, LAISVAI nukopint galima ji. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Parodyk tu man ta Mindigo stiliu. Tu nors supranti ka tu pats rasai cia? Kas ten unikalaus pas ji? Yra geru darbu - nieko nesakau del to, taciau kiek maciau soc'o mappa, tai ten vienos sfn villos ir prigrusta zolynu visokiu/geliu - ta padarei ir tu cia. Tu jau mane 5 karta ciuju sakai "laisvas", nors pats vel eilini karta pasiduxini, kai nebeturi ka pasakyt. Ir taip, tu gali daryti kaip mTevas, LAISVAI nukopint galima ji. 

kiekvieną galima sukopijuoti ;) nekarto nepasiduxinau :* bučiau pasiduxinęs manęs čia visi nekestu kaip tave ;) Kiekvienas čia tave duxina nes duxų *Myliu SuperGames.lt* esi , *Myliu SuperGames.lt* vaidini axujena mapperį , nors esi šudų šudas. Kai las-venturas.lt taxi sumappinai :D mažukas namukas iš vidaus sienų ir daug daug laisvos vietos kietas mapperis mat, tuoj gal surasiu

va : http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/42573-taksi-las-venturas-miest/#entry493400

:OOOOOO naudoji gelės , žolę ir 9339 vsio kopini mtėvą , gali mesti kompą pro langa;/

Redaguota , nario Grisha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiekvieną galima sukopijuoti ;) nekarto nepasiduxinau :* bučiau pasiduxinęs manęs čia visi nekestu kaip tave ;) Kiekvienas čia tave duxina nes duxų *Myliu SuperGames.lt* esi , *Myliu SuperGames.lt* vaidini axujena mapperį , nors esi šudų šudas 

 

Tai i mano argumenta saudai keiksmazodziais ir stumimais? Katik parodei, kad ne tik mappint nemoki, bet ir argumentuotai isreiksti nuomones nesugebi. Ne kiekviena galima nukopijuoti. Mindigo savo laikais tokius padarydavo, kad nenukopinsi niekaip. Dabar jau kazka galima panasaus daryti. Pasiduxinai jau daug kartu, gali but ramus ties tuom. O mane visi nemegsta, nes as nelendu ir nenardau i sikna kaip, kad pvz. Infernus nardo tau ar Aleksui. :) Niekas manes neuzduxino. Galbut sudas, nors, uz tave geresniu darbu esu padares. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai i mano argumenta saudai keiksmazodziais ir stumimais? Katik parodei, kad ne tik mappint nemoki, bet ir argumentuotai isreiksti nuomones nesugebi. Ne kiekviena galima nukopijuoti. Mindigo savo laikais tokius padarydavo, kad nenukopinsi niekaip. Dabar jau kazka galima panasaus daryti. Pasiduxinai jau daug kartu, gali but ramus ties tuom. O mane visi nemegsta, nes as nelendu ir nenardau i sikna kaip, kad pvz. Infernus nardo tau ar Aleksui. :) Niekas manes neuzduxino. Galbut sudas, nors, uz tave geresniu darbu esu padares. :)

tavęs visi nemegsta , nes vertini jų darbus kaip šudą , o savus nerodai;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3622 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...