Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[TheGrishaMapping] Kaimelių spawn


Grisha

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3609 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

apačioje nykoka, galėjai sutexturint :D ir ten ne tokias duris uždėt, o stiklą ir ten interierą ir kad įeit galėtų. 8/10 :)

Tu ką man aiškini kaip man mappint reikia ? :D tu čia mapp prašei ar ką ?;D koki dar stiklą vietoj durų ? :D tingėjau texturint. koki dar interjerą ? kam jo reikia ?

Redaguota , nario Grisha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas niekas, esi tu?   :) Tu man daug verkei, jog mappint nemoki :/ Eik, verk pas mTėvą - išmoksi gal ko nors. Išmoksi kaip sfn villas sudėti. Taip, tą tu sugebi puikiai.

Verkiau ? Eik geriau miegot čia nesapaliojas nesamoniu, pats lendi Mindigo į šikna kad tik įvertintu tavo darbus ir t.t O dėl mappinimo, mappinu taip kaip sugebu ir nereikia manes nieko mokint, o jeigu tu toks esi kietas mapperis tai dw parodyk savo darbu,nes tarkim ten kur vm tavo mappinta išviso be ryšio, mapp'e logiškumo 0. O jei eitum į kova su bet kuriuo mapperiu tarkim tuo pačiu Grisha,Coffen't (ar kaip ten jis ;D) ir t.t Prakištum 100% Nes mappint tu nemoki :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Verkiau ? Eik geriau miegot čia nesapaliojas nesamoniu, pats lendi Mindigo į šikna kad tik įvertintu tavo darbus ir t.t O dėl mappinimo, mappinu taip kaip sugebu ir nereikia manes nieko mokint, o jeigu tu toks esi kietas mapperis tai dw parodyk savo darbu,nes tarkim ten kur vm tavo mappinta išviso be ryšio, mapp'e logiškumo 0. O jei eitum į kova su bet kuriuo mapperiu tarkim tuo pačiu Grisha,Coffen't (ar kaip ten jis ;D) ir t.t Prakištum 100% Nes mappint tu nemoki :)

Teisingai pasakyta , Aleksai gerbiu tave :D

Apie mapp darba

Atrodo neblogai 9

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Verkiau ? Eik geriau miegot čia nesapaliojas nesamoniu, pats lendi Mindigo į šikna kad tik įvertintu tavo darbus ir t.t O dėl mappinimo, mappinu taip kaip sugebu ir nereikia manes nieko mokint, o jeigu tu toks esi kietas mapperis tai dw parodyk savo darbu,nes tarkim ten kur vm tavo mappinta išviso be ryšio, mapp'e logiškumo 0. O jei eitum į kova su bet kuriuo mapperiu tarkim tuo pačiu Grisha,Coffen't (ar kaip ten jis ;D) ir t.t Prakištum 100% Nes mappint tu nemoki :)

 

Ai, nu ir vėl prasideda tavo sapaliojimai ir svaigčiojimai.Ties Mindigo tu visiškai NIEKO nežinai. :) Aš jam tik nusiunčiau parodyt darbus, kad patartų/įvertintų. :) Taip, tu verkei man, kad reikia mokytis mappinti tau, kad nemoki nieko ir, kad dėsi darbus į šitą forumą tam, kad išmoktum mappinti "geriau". Cool story kid. Rodęs tau esu, bet tu esi ant tiek daužtas, kad sugebi sukurti 10-15 min darbus ir atmazint visiems, kad čia "paprasti darbai, nepergrūsti objektai". Ne, dėkui. Su Nuko diskutavom apie visą šitą reikalą, neisiu aš su jais į dvikovas, nematau tikslo. Tikrai nemoku mappint? Tai nafik tada tu man prašei patarimų ir siuntei fotkes, kad "patarčiau" ? :D Kodėl aš dirbau su Britu? Nes nieko nemoku? :) Tu manyčiau nieko nemoki, Aivaras tavęs nepriėmė mappint. Dabar pisk nahui iš čia, nevykėli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man labai primena Alekso nevykelišką spawną, kokį padarei ir tu.

mh gerai , atsiprašau pone geriausias mapperi , kad tau netikau :(

Nepatiko tos lempo, suoliukai skirti parkui, ir laiptais gali nuvaziuoti masina, tai uztverk.. 8/10

Jeigu nepatinka lempos kam jas pats naudoji ? yra ir kiti suoliukai parkui, ką ta mašina darys nuvažiavusi ten ? 

Tu *Myliu SuperGames.lt* nrm klaidų nesurandi , rašai nesamonės , kad tik blogiau įvertintum darbą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3609 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...