Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[TheGrishaMapping] Kaimelių spawn


Grisha

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip, ziauriai bijau :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tai kelk du*amoras savo darbelius o ne šudą rašynek. Peržiūrėjau 5 puslapius mapp skylties ir neradau nei vieno tavo darbelio. Visi moka kritikuoti, bet ne visi galėtu sumappinti. Tai jeigu toks mandras ir bandai ant kažko užsumt ikelk kažką geresnio :) Paskaičius čia tavo litanijas graudu ir juokinga pasidarė, toks jausmas lyg primeti achujeną mapperi, nors dar nemačiau jokiu "achujenu" tavo mapp darbų. 

GG.

Redaguota , nario markelaNo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kelk du*amoras savo darbelius o ne šudą rašynek. Peržiūrėjau 5 puslapius mapp skylties ir neradau nei vieno tavo darbelio. Visi moka kritikuoti, bet ne visi galėtu sumappinti. Tai jeigu toks mandras ir bandai ant kažko užsumt ikelk kažką geresnio :) Paskaičius čia tavo litanijas graudu ir juokinga pasidarė, toks jausmas lyg primeti achujeną mapperi, nors dar nemačiau jokiu "achujenu" tavo mapp darbų.

GG.

Mldc :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kelk du*amoras savo darbelius o ne šudą rašynek. Peržiūrėjau 5 puslapius mapp skylties ir neradau nei vieno tavo darbelio. Visi moka kritikuoti, bet ne visi galėtu sumappinti. Tai jeigu toks mandras ir bandai ant kažko užsumt ikelk kažką geresnio :) Paskaičius čia tavo litanijas graudu ir juokinga pasidarė, toks jausmas lyg primeti achujeną mapperi, nors dar nemačiau jokiu "achujenu" tavo mapp darbų. 

GG.

 

perziurek nors ir 20, kazin ar rasi. :) Kam man kelti savo darbus cia? mTevas ikele - turim pavizdi - Aleksa - eme ir nukopino. Kam man to reikia? Cia kazkoks tai elitinis puslapis, kad jei neikeli savo darbo, tai jau esi niekas? Duhamoras tai cia tu tik vienas esi, parodyk ka pats esi sukures, tuomet kalbesim apie mane. :) Esu padares daug ka geresnio, tik vel klausimas: kam man kelti? Kas nuo to pasikeis? Pamatysit, kaip mappinu? WOW ! Man visiskai pohui yra. Ta Grishos darba jeigu labai nori galiu nukopint ir imest i sg su visom koordinatem. Reikia? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu ziuriu visiems, kurie ant manes stumia pritari, taciau pats esi totaliai nugesintas nevykelis. Mldc tu  :mucha:

taip pritariu :D ir teisingai darau :D

nes kaip ir sake kritikuoti tik ir moki o darbus parodyti tai jau fsio

Nevykeliu aš negaliu būti nes tu jau užemei vietą :P

Redaguota , nario Infernus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taip pritariu :D ir teisingai darau :D

nes kaip ir sake kritikuoti tik ir moki o darbus parodyti tai jau fsio

 

Jo, darbus rodau ir konsultuojuosi interiorus pas Nuko, manau, kad jis geriau mappina negu jus cia visi kartu sudejus ( net pats mTevas sake, kad Grisha yra eiline jo kopija, o Nuka pagyre uz savita stiliu) taip, kad slisk nahui su savo nesamonem. Esi visiskai nieko nemokantis sudzius, kuris sugeba tik nukopijuoti ir tai, neskoningai ir hujovai.

Redaguota , nario Minato
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, darbus rodau ir konsultuojuosi interiorus pas Nuko, manau, kad jis geriau mappina negu jus cia visi kartu sudejus ( net pats mTevas sake, kad Grisha yra eiline jo kopija, o Nuka pagyre uz savita stiliu) taip, kad slisk nahui su savo nesamonem. Esi visiskai nieko nemokantis sudzius, kuris sugeba tik nukopijuoti ir tai, neskoningai ir hujovai.

 tau reike tu ir slysk  :D

atsirado kuris viską moka  :D mačiau tavo vm tai patikėk manim tavo darbas yra šūdo vertas nevykeli tu :D

Fsio baigem  :D nes jau atsibodo ginčitis

Redaguota , nario Infernus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 tau reike tu ir slysk  :D

atsirado kuris viską moka  :D mačiau tavo vm tai patikėk manim tavo darbas yra šūdo vertas nevykeli tu :D

Fsio baigem  :D nes jau atsibodo ginčitis

 

Kai saudo kozerius ans :DDDDDDDDDDDDDD 

Man slyst nereikia niekur, tau siulau, nes jau seniai esi nebeidomus niekam. :) Smagu, jog matei mano VM, kuri buvo daryta pries 1 metus. Pasiziurejau katik tavo darbus, geresnio varianto neesi pateikes kazkodel :(

Palyginimui: tavo taxi:https://www.youtube.com/watch?v=jdmKf5Snj8E

Pries mano: http://imgur.com/UxKGnrc,dv1Ki2d,qh2leCx,hRbZXRs

Sekmes. ;)

 

P.S. nenustebciau, jeigu ir tai butu tau sudas.:) 

Redaguota , nario Minato
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

perziurek nors ir 20, kazin ar rasi. :) Kam man kelti savo darbus cia? mTevas ikele - turim pavizdi - Aleksa - eme ir nukopino. Kam man to reikia? Cia kazkoks tai elitinis puslapis, kad jei neikeli savo darbo, tai jau esi niekas? Duhamoras tai cia tu tik vienas esi, parodyk ka pats esi sukures, tuomet kalbesim apie mane. :) Esu padares daug ka geresnio, tik vel klausimas: kam man kelti? Kas nuo to pasikeis? Pamatysit, kaip mappinu? WOW ! Man visiskai pohui yra. Ta Grishos darba jeigu labai nori galiu nukopint ir imest i sg su visom koordinatem. Reikia? :)

Juokdarys ka gi daugiau be pasakysi xDDDDD

Parodyk map'us kuriuos nukopinau ;D Ir šiaip ko pats nekeli map'u bijai kad tave išpeiks ir tada verksi kitiems ? :D

O jei tu esi kietesnis už kitus tai davai eikt į mapp kova su kokiu nors Infernus, tikiu jog prakiši 100%

Esi padaręs geresnio kažko, bet tau kyla klausimas kam kelti ? Vargiai ar tu ten kažka esi padaręs gero nes gi bijai rodyti savo darbus, gi rėkauji kad tada prasidės kopinimai ir t.t vienu žodžiu tokie ir atmazai.

O dėl nukopinimo tai kiekvienas gali ir tavo tuos šudmappius nukopijuoti lengvai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokdarys ka gi daugiau be pasakysi xDDDDD

Parodyk map'us kuriuos nukopinau ;D Ir šiaip ko pats nekeli map'u bijai kad tave išpeiks ir tada verksi kitiems ? :D

O jei tu esi kietesnis už kitus tai davai eikt į mapp kova su kokiu nors Infernus, tikiu jog prakiši 100%

Esi padaręs geresnio kažko, bet tau kyla klausimas kam kelti ? Vargiai ar tu ten kažka esi padaręs gero nes gi bijai rodyti savo darbus, gi rėkauji kad tada prasidės kopinimai ir t.t vienu žodžiu tokie ir atmazai.

O dėl nukopinimo tai kiekvienas gali ir tavo tuos šudmappius nukopijuoti lengvai :D

 

Awesome. Gaidelis pragydo.. Nebeturiu noro tau atsakineti, vistiek tu varai savo suda.. Gaila man taves :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

perziurek nors ir 20, kazin ar rasi. :) Kam man kelti savo darbus cia? mTevas ikele - turim pavizdi - Aleksa - eme ir nukopino. Kam man to reikia? Cia kazkoks tai elitinis puslapis, kad jei neikeli savo darbo, tai jau esi niekas? Duhamoras tai cia tu tik vienas esi, parodyk ka pats esi sukures, tuomet kalbesim apie mane. :) Esu padares daug ka geresnio, tik vel klausimas: kam man kelti? Kas nuo to pasikeis? Pamatysit, kaip mappinu? WOW ! Man visiskai pohui yra. Ta Grishos darba jeigu labai nori galiu nukopint ir imest i sg su visom koordinatem. Reikia? :)

Tai kad čia nėra labai sunku :D nėra čia ka kopint mano darbo... Dėl to mafijos tėvas ir yra geras mapperis , jis padaro unikaliai bet lengvus darbus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, darbus rodau ir konsultuojuosi interiorus pas Nuko, manau, kad jis geriau mappina negu jus cia visi kartu sudejus ( net pats mTevas sake, kad Grisha yra eiline jo kopija, o Nuka pagyre uz savita stiliu) taip, kad slisk nahui su savo nesamonem. Esi visiskai nieko nemokantis sudzius, kuris sugeba tik nukopijuoti ir tai, neskoningai ir hujovai.

Prie ko NUKO prie to stiliaus jeigu aš seniau už jį pradėjau mappint interjerus tokius ?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Juokdarys ka gi daugiau be pasakysi xDDDDD

Parodyk map'us kuriuos nukopinau ;D Ir šiaip ko pats nekeli map'u bijai kad tave išpeiks ir tada verksi kitiems ? :D

O jei tu esi kietesnis už kitus tai davai eikt į mapp kova su kokiu nors Infernus, tikiu jog prakiši 100%

Esi padaręs geresnio kažko, bet tau kyla klausimas kam kelti ? Vargiai ar tu ten kažka esi padaręs gero nes gi bijai rodyti savo darbus, gi rėkauji kad tada prasidės kopinimai ir t.t vienu žodžiu tokie ir atmazai.

O dėl nukopinimo tai kiekvienas gali ir tavo tuos šudmappius nukopijuoti lengvai :D

Tolkas eiti čia mapp kovas ? ir taip draugu kiekvienas prisikvies ir nebus sąžininga.

Kai saudo kozerius ans :DDDDDDDDDDDDDD 

Man slyst nereikia niekur, tau siulau, nes jau seniai esi nebeidomus niekam. :) Smagu, jog matei mano VM, kuri buvo daryta pries 1 metus. Pasiziurejau katik tavo darbus, geresnio varianto neesi pateikes kazkodel :(

Palyginimui: tavo taxi:https://www.youtube.com/watch?v=jdmKf5Snj8E

Pries mano: http://imgur.com/UxKGnrc,dv1Ki2d,qh2leCx,hRbZXRs

Sekmes. ;)

 

P.S. nenustebciau, jeigu ir tai butu tau sudas. :)

Jeigu rimtai MINATO darbe patiko tik pastatas geresnis , nu jeigu sutexturinti tai manau būtų gražiau.

Bet žiek MINATO pats pasigavai , sakai čia kiekvienas kopijuoją mtėvą , o tu kopijuoju MINDIGO , irgi naudoji visus jo objektus , tas sienas , pagrindus ir t.t. o pats tik namų forumas susigalvoji ;)

Redaguota , nario Grisha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...