Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[TheGrishaMapping] Kaimelių spawn


Grisha

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3609 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čia būtų galima smagiai ieškoti skirtumų tarp tavo darbo bei Alekso, bet tų skirtumų daug rasti vargu ar pavyktų. Tai yra visiškas kopijavimas, nieko daugiau. Galbūt aš net nevertinsiu pačio darbo, nes man aplamai toks nelogiškas 'mapinimo' stilius nėra priimtinas, bet kad ir kaip kažkam būtų gaila, aš vistiek negalėjau susilaikyti nekomentavęs dėl kopijavimo.

Tu mažiau kliedėk ok ? Koks dar kopijavimas mano tas darbas kurio aš jau neatsimenu darytas prieš 5-6mėn tai galvoji jis ims ieškos mano mapp'o kažkokio seno ir kopijuos, vargiai kaip padarė taip padarė gal kažkas panašaus yra bet tikrai nekopijuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kova už kovą krč.

 Minato - Tu ,  nors kartą gali patylėti kiek tau ten 16 metų ? Nu tai patylėk ir ramiai sau sedėk , 16-metis nors elgiesi kaip 8-metis. Normaliai vertink arba nelysk tu kietiem į šikną su savo komentarais '' šudas '' , '' geriau tu gal nemappink'' , tu savo darbus žiūrėk , kad vertintum kitus. Net mFather manau esąs geriausias mapperis nekomentuoja išvis apie kitu darbus , mappina ir viskas , atsibodęs tu visiem jau sus savo komentarais ir aš galėčiau tavo mappą pakritikuot , pvž vm , vpš tą aikštele trupuėlį tragišką , stulpas viduryje kelio... Aš tau nieko nesakau įžeist nenorėjau , tačiau pagalvok prieš rašant ar verta tai daryti , ir veliau , kad tas visi čia esantis nekęstu ? Gerai tau visi blogai mappina tai įkelk savo darbą parodyk pavyzdį kaip mappint reikia. Tai tiek.

Maperiūga - Pradėjai mappint nesenai , esi dar naujokas o lendi prie geresniu mapperių ir bandai kažką įrodyt ? Kodėl čia netinka suoliukai ? Suoliukai kaip suoliukai , yra kiti bet jie gatviniai yra , o čia kaip tik įvairumo įdeda, tad ir tu manau pamappink 2 metus ir tada vertink kitus.

Grisha - Na tavo mappai man kaip ir visada patinka , tik truko nuosavų mašinų aikštelės , sėkmės kituose darbuose 9/10.

 

Ai nu ir vel prasideda eilinis sudas, kuri tokie kaip tu tik ir tesugeba parasyt. Su Nuko daug kalbejom apie mTevo darbus. :) Kiek maciau Soc'a, ten vien tik sfn villos. Bet negalima varyti, nes jis gi GERIAUSIAS MAPPERIS. Parodyk man jo geriausius darbus. As nematau ten nieko ispudingo ar nepadaromo. Viskas yra paprasta ir lengvai atkopijuojama. Jau tas pat White_Mamba (San-andreas.lt) projekto mapperis geriau sumappino savo mappa, nei tas mTevo soc'as. Tai pakomentuok mano darbus, sudominai. Ciuju rasytum tik tam, kad rasyti. Man atrodo tu daugiau iki Warsuvos daugiau nebuves, jo? :) Jei neesi mates idomesniu pastatu, jei mTevo ir jo kopijatoriu vaiku kvadratai, kuriuos jie tik ir tesugeba mappinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darbas man nelabai. Dėl tų mTevu ir t.t. Man mTevas niekada nebuvo "geriausias" mapperis. paprastas mapperis kurio darbai yra lengvai atkopijuojantys. Va pavydžiui ofigeni LT mapperiai tai: Nuko, Mindigo, Animalas. O kurie man patinka tai irgi sąrašiukas mažas, nes 70% LT mapperių eiliniai koperiai kurie nieko savo nesukūria, o vis bando nukopijuotį iš užsienio ar dar iš kur nors.

Mano manymui ant šio momento normalus mapperiai yra:
Nuko, Aleksas, Animalas, Minato, White_Mamba. Su visais teko dirbti išskyrus Nuko, ir tikrai galiu pasakyti, kad žmonės savo darbą išmano ir dirbą sąžiningai. 

Darbas mano akym vertas 7/10. Jei užteksturint gal ir gražiau atrodys. 
Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu mažiau kliedėk ok ? Koks dar kopijavimas mano tas darbas kurio aš jau neatsimenu darytas prieš 5-6mėn tai galvoji jis ims ieškos mano mapp'o kažkokio seno ir kopijuos, vargiai kaip padarė taip padarė gal kažkas panašaus yra bet tikrai nekopijuota.

 

Hah, čia man mažiau kliedėti? 

 

tai galvoji jis ims ieškos mano mapp'o kažkokio seno ir kopijuos

 

Mm.. Tai nuostabos tikrai nesukeltų, bent ne šis atvejis. Pats darbas yra per daug panašus į tavo senąjį, skiriasi dalis objektų, bet pati darbo atlikimo idėja yra tokia pati, labai pastebimo skirtumo tarp to nėra. Realiai man nėra didelio tikslo mėginti kažką įrodyti tiems, kurie to nenori matyti, bet tikrai yra žmonių, kurie tą supranta ir be manęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Darbas man nelabai. Dėl tų mTevu ir t.t. Man mTevas niekada nebuvo "geriausias" mapperis. paprastas mapperis kurio darbai yra lengvai atkopijuojantys. Va pavydžiui ofigeni LT mapperiai tai: Nuko, Mindigo, Animalas. O kurie man patinka tai irgi sąrašiukas mažas, nes 70% LT mapperių eiliniai koperiai kurie nieko savo nesukūria, o vis bando nukopijuotį iš užsienio ar dar iš kur nors.

Mano manymui ant šio momento normalus mapperiai yra:

Nuko, Aleksas, Animalas, Minato, White_Mamba. Su visais teko dirbti išskyrus Nuko, ir tikrai galiu pasakyti, kad žmonės savo darbą išmano ir dirbą sąžiningai. 

Darbas mano akym vertas 7/10. Jei užteksturint gal ir gražiau atrodys. 

Sėkmės.

 

Ai nu ir vel prasideda eilinis sudas, kuri tokie kaip tu tik ir tesugeba parasyt. Su Nuko daug kalbejom apie mTevo darbus. :) Kiek maciau Soc'a, ten vien tik sfn villos. Bet negalima varyti, nes jis gi GERIAUSIAS MAPPERIS. Parodyk man jo geriausius darbus. As nematau ten nieko ispudingo ar nepadaromo. Viskas yra paprasta ir lengvai atkopijuojama. Jau tas pat White_Mamba (San-andreas.lt) projekto mapperis geriau sumappino savo mappa, nei tas mTevo soc'as. Tai pakomentuok mano darbus, sudominai. Ciuju rasytum tik tam, kad rasyti. Man atrodo tu daugiau iki Warsuvos daugiau nebuves, jo? :) Jei neesi mates idomesniu pastatu, jei mTevo ir jo kopijatoriu vaiku kvadratai, kuriuos jie tik ir tesugeba mappinti.

Iš to ko aš perkščiau , man pasirode taip ,kad visi mapperiai dabar negali naudoti 19381,9339,1232,1280,970,8661 objektų ? *Myliu SuperGames.lt* eikit galvą prasiplaukit balvonai jus...Minato *Myliu SuperGames.lt* pats nieko įspūdingo nepadarai... sancio vpš kas toks ? :D mm dėl mambos ir sutinku ir ne , nes kartais gražiai labai sumappina kartais kažką susuka bei prastai

Redaguota , nario Grisha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš to ko aš perkščiau , man pasirode taip ,kad visi mapperiai dabar negali naudoti 19381,9339,1232,1280,970,8661 objektų ? *Myliu SuperGames.lt* eikit galvą prasiplaukit balvonai jus...Minato *Myliu SuperGames.lt* pats nieko įspūdingo nepadarai... sancio vpš kas toks ? :D

 

Padariau ispudingesniu dalyku uz tave manyciau. Matai, tuos objektus VISI NAUDOJA MASISKAI savo darbuose, tai jau yra uzpise negyvai. Neimanoma ziuret ta pati per ta pati ir mes nebesuprantam, ar jus nardot viens kitam, ar jums istikro tas pat per ta pati sudas yra grazu? Todel tau ir sakom, kad esi eiline mTevo kopija, nes anas pradejo visus savo darbus taip daryt ir TU, ALEKSAS ir visi kiti pradejo daryt ta pati suda. Jasna? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padariau ispudingesniu dalyku uz tave manyciau. Matai, tuos objektus VISI NAUDOJA MASISKAI savo darbuose, tai jau yra uzpise negyvai. Neimanoma ziuret ta pati per ta pati ir mes nebesuprantam, ar jus nardot viens kitam, ar jums istikro tas pat per ta pati sudas yra grazu? Todel tau ir sakom, kad esi eiline mTevo kopija, nes anas pradejo visus savo darbus taip daryt ir TU, ALEKSAS ir visi kiti pradejo daryt ta pati suda. Jasna? :)

Tai tu gal į mano ankstiesnius mappus pažiūrėk kiek mappinu tiek ir naudoju tuos objektus nors ir nežinau iš pradžiu mtėvo ;) tai gerai aš galiu sumappinti kitaip sutexturinsiu ir tu pasakysi texturos nemappinimas , krc tau neįtiksi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu gal į mano ankstiesnius mappus pažiūrėk kiek mappinu tiek ir naudoju tuos objektus nors ir nežinau iš pradžiu mtėvo ;) tai gerai aš galiu sumappinti kitaip sutexturinsiu ir tu pasakysi texturos nemappinimas , krc tau neįtiksi...

 

Nop, texsturos pagrazina viska, nesigincysiu ties tuom. Mates esu daugeli tavo darbu. Jie 10x geresni uz sita Alekso/mTevo kopija, kuria cia mums visiems pateikei. Jau tikrai Nuko teisus, kad beviltiska jums kazka irodinet, buki esat ir liksit...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3609 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...