Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokią įtaka daro kompiuteriu turbinimas?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3695 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pas mane ant kompiuterio (nešiojamo) yra parašyta, kad galiu jį užsiturbinti (ar bent jau galvoju iš už užrašo) iš 1.8 GHz iki 2.7 GHz (Intel ® Core i5-3337U 1.8GHz with Turbo Boost up to 2.7GHz). Taigi jeigu eina, tai kokią įtaką tai padaro kompiuteriu. Reiktu tik neigiamus dalykus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavizdys kaip pas mane:

Procesorius 1.8.
Ram 2 gygai.

Prieš savaitę su tokiu kompiuteriu pažaisti nebūvo įmanoma, tiesiog lagindavo.

Nusipirkau naują vaizdo plokšę GeForce  GT 630mhz gigabyte ir žaidžiu ką noriu, bet jokių lagų. ;)

Tie procesoriai reiškia tik kompiuterio greitis. nusipirk galingą vaizdo plokštę, ir žaisk šiuolaikinius žaidimas be jokių problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavizdys kaip pas mane:

Procesorius 1.8.

Ram 2 gygai.

Prieš savaitę su tokiu kompiuteriu pažaisti nebūvo įmanoma, tiesiog lagindavo.

Nusipirkau naują vaizdo plokšę GeForce  GT 630mhz gigabyte ir žaidžiu ką noriu, bet jokių lagų. ;)

Tie procesoriai reiškia tik kompiuterio greitis. nusipirk galingą vaizdo plokštę, ir žaisk šiuolaikinius žaidimas be jokių problemų.

Būtent :) Turiu ne per geriausia kompą, bet veža viską net battlefielda 4 ;) Tad nėra reikalo kišti pinigus į ta kompą jei tu nieko rimto nemąstai su juo, jei dėl vieno kito žaidimo ar darbui. Ir šiaip čia kurie giriasi savo kompais man tai juokas tik ima kai pagalvoju kiek jie išleidžia šaibų ant kompo, kad vilktų viską kai pas mane pigus kompas velka viską :D Tai va, o dabar tiksliau prie temos turbinimas rizikingas dalykas, nes daug kas kreivom rankom daro jei pas kitus darai arba jei pats darai tai turi pažinoti kiekviena smulkmenėle kompe, nes kitaip kaip kažkas sakė sudeginsi tik :) Naujo kompo aš bent jau nerizikuočiau vežt kažkam, kad jį turbintų :D

Redaguota , nario Barzdocius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavizdys kaip pas mane:

Procesorius 1.8.

Ram 2 gygai.

Prieš savaitę su tokiu kompiuteriu pažaisti nebūvo įmanoma, tiesiog lagindavo.

Nusipirkau naują vaizdo plokšę GeForce  GT 630mhz gigabyte ir žaidžiu ką noriu, bet jokių lagų. ;)

Tie procesoriai reiškia tik kompiuterio greitis. nusipirk galingą vaizdo plokštę, ir žaisk šiuolaikinius žaidimas be jokių problemų.

Klysti, šiuolaikiniai procesoriai daug reiškia. Tiek, kiek svarbi vaizdo plokštė, tiek svarbus ir procesorius(tik maža dalim jis gali būti silpnesnis). Taigi, baik skiesti nesąmones ir būk mielas ir neklaidink žmonių ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tautvex_Adidas, on 03 Mar 2014 - 22:52, said:snapback.png

Pavizdys kaip pas mane:

Procesorius 1.8.
Ram 2 gygai.

Prieš savaitę su tokiu kompiuteriu pažaisti nebūvo įmanoma, tiesiog lagindavo.

Nusipirkau naują vaizdo plokšę GeForce  GT 630mhz gigabyte ir žaidžiu ką noriu, bet jokių lagų.  ;)

Tie procesoriai reiškia tik kompiuterio greitis. nusipirk galingą vaizdo plokštę, ir žaisk šiuolaikinius žaidimas be jokių problemų.

Tai davai man ant senesnio Pentium'o pastatyk GTX 780, pažiūrėsim kaip čia bus...

 

O šiaip jeigu į temą, tai jeigu nemokėdamas turbinsi gali jį sudegint, dažnai būna aukštos temperatūros (jeigu vintiliavimas blogas), tad reiktu darytis petraukas tarp naudojimų ir t.t. bet čia žiūrint pagal situacija.

 

P.S Žiauriai nepatariu turbint loptopo - pavirs pečium, o kiek žinau jau žiema baigės.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tautvex_Adidas, on 03 Mar 2014 - 22:52, said:snapback.png

Tai davai man ant senesnio Pentium'o pastatyk GTX 780, pažiūrėsim kaip čia bus...

 

O šiaip jeigu į temą, tai jeigu nemokėdamas turbinsi gali jį sudegint, dažnai būna aukštos temperatūros (jeigu vintiliavimas blogas), tad reiktu darytis petraukas tarp naudojimų ir t.t. bet čia žiūrint pagal situacija.

 

P.S Žiauriai nepatariu turbint loptopo - pavirs pečium, o kiek žinau jau žiema baigės.

 

Mano kompiuteriui yra 5,7 metai. Jis buvo pirktas ne žaidimams, o darbui. Pasidomėjau kompiuteriai, tai vaidzo plokštė viską daro.

 

 

Klysti, šiuolaikiniai procesoriai daug reiškia. Tiek, kiek svarbi vaizdo plokštė, tiek svarbus ir procesorius(tik maža dalim jis gali būti silpnesnis). Taigi, baik skiesti nesąmones ir būk mielas ir neklaidink žmonių ;)

Pagal tave galima sužinoti ką reiškia procesorius, ir ką jie duoda? :D Nes nepagauni kampo. Kaip ir sakiau, tie GHZ reiškia greitis. Jis beveik nieko neprideda. Jeigu turi galingą vaizdo plokšę, tai padengs tuos GHZ, ir dar visokias huine.

Pavyzdžiui:

Naujausius žaidimus žaidžiu, kurių reikavimai neatitinka mano kompiuterio. Pavyzdžiui, nepamenu bet buvau atsisiūntęs žaidimą, kurio prašome 3x daugiau tai:

8GB ramu, 2,4 ghz ir ten vaizdo plokšės.

Atsisiuntus žaidimą, žaidžiu ant geriausios grafikos, bet jokių lagų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano kompiuteriui yra 5,7 metai. Jis buvo pirktas ne žaidimams, o darbui. Pasidomėjau kompiuteriai, tai vaidzo plokštė viską daro.

 

 

Pagal tave galima sužinoti ką reiškia procesorius, ir ką jie duoda? :D Nes nepagauni kampo. Kaip ir sakiau, tie GHZ reiškia greitis. Jis beveik nieko neprideda. Jeigu turi galingą vaizdo plokšę, tai padengs tuos GHZ, ir dar visokias huine.

Pavyzdžiui:

Naujausius žaidimus žaidžiu, kurių reikavimai neatitinka mano kompiuterio. Pavyzdžiui, nepamenu bet buvau atsisiūntęs žaidimą, kurio prašome 3x daugiau tai:

8GB ramu, 2,4 ghz ir ten vaizdo plokšės.

Atsisiuntus žaidimą, žaidžiu ant geriausios grafikos, bet jokių lagų.

Aš kampo nepagaunu? Kompus pats susirenku, ir galiu garantuoti, kad daug priklauso nuo procesoriaus. Niekada nesakiau, kad GHZ skaičius kažką daug reiškia, tad prašom neiškraipyti mano žodžių. Naujausiuose žaidimuose kurie naudoja kelis branduolius, tau jokia vaizdo plokštė nepavilks to žaidimo, jei procesorius bus su 1 branduoliu, nes žaidimas tiesiog pakibs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kampo nepagaunu? Kompus pats susirenku, ir galiu garantuoti, kad daug priklauso nuo procesoriaus. Niekada nesakiau, kad GHZ skaičius kažką daug reiškia, tad prašom neiškraipyti mano žodžių. Naujausiuose žaidimuose kurie naudoja kelis branduolius, tau jokia vaizdo plokštė nepavilks to žaidimo, jei procesorius bus su 1 branduoliu, nes žaidimas tiesiog pakibs.

tie procesoriai su 1 branduoliu būdavo prieš 20 metų o šiais laikais procesorius turi bent 2 branduolius ir jei tu sedesi su i7 už 3000 lt ir kokiu intel hd tai tu galesi grajint ant medium bf3, dabar yra normalių intel pentium iki ~250 lt kurių nepalyginsi su pentium 4 ir tada su normalia vaizdo plokšte viska galėsi žaisti auksčiausiom grafikom.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3695 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...