d0Nt

Narys
 • Pranešimų skaičius

  300
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  333 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario d0Nt

 1. d0Nt

  Reikalingas kompiuterastas

  Ant tikro prietaiso niekada nereikia atlikti pakeitimų, kurių net nesupranti. Default nustatymai paprastam vartotoją beveik visada pilnai patenkins, o ddoseriams tikrai neužkirsi kelio su namų naudojimo routeriuku. Jei nori ekspermentuoti su tinklo įranga gali parsisiųsti pfsense OS ir turėdamas virtualų routerį nesugadinsi savo tinklo. Reset nesuveikė, nes jį dažniausiai reikia laikyti ~10 sekundžių, neužtenka paspausti. Jei turi prietaiso instrukciją paskaityk ten, o jei ne, ieškok instrukcijos internete pagal modelį.
 2. d0Nt

  Ar įmanoma susikurti savo firewall tipo svetainę

  Įmanoma, jei srautą į kitas svetaines įleisi tik per savo "firewall" ip. Reverse proxy, pasiskaitinėk. Net pats apache turi reverse proxy nustatymą.
 3. d0Nt

  IPS 4.4 Klaida perkelus failus į kitą hostinga

  Hostingo paslaugų tiekėjai dažniausiai turi kitą direktoriją apache logams ten ir patikrink. Tokia klaida turi būti error.log faile.
 4. d0Nt

  Pagalba su PC

  Tai jei windows perrašei, tai ir driveriai iš naujo buvo įrašyti.
 5. d0Nt

  Klausimas del routerio

  Pats gali. Nusipirkęs sek instrukciją ir susikonfiguruosi.
 6. d0Nt

  Klausimas del routerio

  Tau reikia ne routerio o access point'o. Ir taip, konfigūracija bus reikalinga(nebent jungsi per kabelį).
 7. Galimai portą blokuoja firewall. Jei samp serverio portas 7777, pabandyk sudo ufw allow 7777
 8. d0Nt

  del rockstart paskyros

  Tai, kad čia panašu, kad ne game launcher problema. Tikriausiai steam susietas su kita rockstar paskyra ir jungiant žaidimą tą ir parodo. Jei taip ir yra, tai vienintelė išeitis rašyti į support.
 9. d0Nt

  Masyvai

  Elemento suradimui masyve yra array_seach("ieškomas string", $masyvas); Elemento ištrynimui array_splice($masyvas, $id_kurį_ištrini); Norėdamas gauti tik masyvo reikšmes array_values($masyvas) Daug greičiau rastum atsakymą, jei tik naudotum google.
 10. d0Nt

  Dėl MYSQL metamos klaidos

  Čia nieko nereikia išmanyti, tik mokėti skaityti. Tau rašo, kad laukas "sex" negali būti "null" reikšmės. Skripte tikriausiai nėra nustatoma lytis, todėl ir lieka null.
 11. d0Nt

  Dėl SQL dydžio

  Jeigu turi prieigą prie ssh, tada kelk importuok sql per ssh. Bus daug greičiau ir nebus sesijų pertraukimų. Per phpmyadmin įkelti gali tik labai nedidelius failus(net ir padidinus limitus, bus klaidų) mysql -u vartotojo_vardas -p db_vardas < db.sql
 12. d0Nt

  Kuo skiriasi visos sios studijos?

  Lygink ne tik studijų aprašus, bet ir dalykus, kurių ten moko, pagal tai ir susidarysi bendrą vaizą. Universiteto tikslas nėra tave išmokyti programuoti, jo tikslas tau suteikti platesnį supratimą apie tą stritį, kurioje tu studijuosi. Bent jau "programų sistemos" studijų programoje yra labai nedidelė dalis programavimo ir daug didesnė dalis pačių programų projektavimo. Ko išmoko šioj studijų programoj, tai kaip vykdomas programos kūrimo ciklas, nuo įdėjos iki palaikymo(po paleidimo). O po studijų jau sritį į kurią eisi renkiesi pats.
 13. d0Nt

  Pagalbos dėl uždavinio

  Tai su masyvais ir daryk. Į pirmą masyvą nusiskaityk visus kintamuosius, o antrą masyvą, tokio pat dydžio pasidaryk rezultatams. Tada su ciklu eik per masyvą, sudėk i-1, i ir i+1(pasitikrink ar tikrai toks indeksas bus) ir suradęs jų vidurkį padalink, išskirk sveikąją dalį ir įdėk vietoj i. Jei tokių indeksų nėra, tiesiog jų nepridėk ir dalink iš 2 vietoj to, kad dalintum iš 3.
 14. Tikriausiai blogai deklaruoji kintamuosius, prie jų pridėdamas const, kas reiškia, kad juos galima tik nustatyti, bet ne pakeisti vėliau. Taip pat, toks užkrovimas neveiks. Turi bankams sukurti masyvą, į kurį ir užkrausi reikšmes iš duomenų bazės.
 15. Su mysql_retrieve_row() tu paimi eilutę, o po to jau su ja dirbi, tai kad pereitum visas eilutes: while(mysql_retrieve_row()){ mysql_fetch_field_row... } Ciklas suksis, kol bus eilučių. Jei reikia dirbti su masyvais: for(new i=0;i<mysql_num_rows();i++) { mysql_retrieve_row(); mysql_fetch_field_row(...); } Tada i gali naudoti, kaip masyvo indeksą.
 16. Gal pamokytum ir mane, kaip po 10 win gaut silver 1?
 17. d0Nt

  RLS.LT | Launcher'is

  Man įdomu, kas tu per pranašas, kad skelbi naujienas iš rls čia. Papasakok plačiau. Tikrina ne tik .cs failus. Čia tik pradinė išvaizda testavimams, čia galima sakyti, ne nepieštas dizainas, tiesiog sudėti elementai. Čia tik pradinė idėja. Tai jo jo, tik pavadinimus ir tikrina xDD Kam tada daryt išvis kažką panašaus?
 18. d0Nt

  RLS.LT | Realus Lietuvos serveris

  Jau daug kartų tau aiškinau, bet kadangi, tau tai nieko nesako, nebesiruošiu dar kartą aiškinti. Dėl forumo, tai čia ne taip, kad imi ir atiduodi registracijas. Tikrinam el. pašto adresus, ip adresus ir dar nemažai dalykų, o kadangi tavo forumo registracijoj buvo daug prisijungimų iš įvairių ip, tai padėti nelabai ir buvo kaip. Dėl blogų, tai jie yra ištrinami, jei jų niekas nerašo. Dėl noro žaisti, niekuo negaliu padėt, čia kiekvieno apsisprendimas, bet nuvertinti taip tikrai nederėtų. O konkrečiau forumo dizainas nepatinka ar pats ips4 forumo varikliukas? Dėl skundų, tai tiesa, kad jie rečiau tikrinami, nes tiesą pasakius, sistemos leidžia patiems susigrąžinti savo registracijas( jei nustatytas el. paštas), o dėl skype, tai priimti, priimu visus, kai atsiranda laiko, dažniau tikrinu el. paštą. Tas pats klausimas tau ar forumo dizainas nepatinka ar forumo varikliukas(daug kas maišo)? Dėl žaidėjų, čia jau nelabai ką galiu padaryti, administratoriams yra taikomos griežtos nuobaudos už nusižengimus(jei gauna įspėjimą negali pirkt administratoriaus 2 mėnesius). Dėl senesnių žaidėjų, tai stipriai perdedi, didžioji dauguma yra seniai žaidžiančių projekte.
 19. d0Nt

  RLS.LT | Realus Lietuvos serveris

  Deja, visi normalūs pasiliko ir prisideda prie serverio. Tais laikas būdavo labai daug problemų su sistemom, todėl per rekordų siekimus būdavo daugiau bėdų, nei naudos, taip ir prarasdavo žmonės automobilius. O tavo atvejį prisimenu, per tavo registraciją tikrai buvo parduotas automobilis kitam asmeniui, todėl nieko padėti negalėjau. Kas liečia skundus ir papeikimus, jie yra tikrinami, o patikrinus ištrinami, todėl ir atrodo, kad jie dingsta. Dėl korupcijos, tai iš mano pusės jos tikrai nėra, visi serveryje lygūs. Negalėjau grąžinti kai kuriems asmenims, nes tai jau būtų nelygybė, o ir vvp verslų sistema buvo vėl sukurta praėjus daug laiko nuo dingimo. Rokai, o kas tau blogai su serverio atnaujinimais, unban anketų priežiūra?(Jei neseki serverio naujienų, tai bent nešmeižk) O kas liečia aprašymą, tai galėjai ir gražiau viską aprašyti.
 20. d0Nt

  Kaip įdėti PaySera meta tagą

  Anksčiau būdavo galimybė sukurti atskirą failą su patvirtinimo kodu, galbūt ir dabar yra, paskaitinėk. Bent jau man taip patvirtinti būdavo patogiau, nes kartais <head></head> įterpus kodą nesuveikdavo patvirtinimas.
 21. d0Nt

  Klausimai tiems kuriems jau teko dirbt su 4x

  IPS4 daug patogesnė, su daugiau galimybių, o priprasti nesunku, nes panašu ir į ipb3.
 22. d0Nt

  Ieskau tuscio gm, skriptinimui

  Per pawno programą spausk "new" ir bus tuščias
 23. d0Nt

  Ar kompiuteris geras?

  Turiu loptopą, pats boostinasi, ir jokio kaitimo nėra Galima žaisti tiek kokį gta V, tiek dar kokį rimtą žaidimą. Aišku, jei tu ten užspausi ventiliatorius ir žaisi žaidimus, tai jau ne kompiuteris kaltas. Grįžtant prie temos. HDD menkas ir kaip jau minėjo, vaizdo plokštė menka. Bet perkant loptopą ir turint mažą biudžetą, geriau už intel nelabai surasi.
 24. Sapnuok toliau. Pavydas bambą graužia?
 25. d0Nt

  GTA:MP

  ne multiv.lt(nes jis yra jau projektas), o http://www.multiv-mod.com/. Šiaip man asmeniškai, tie gta-mp.net lyg ir greitai dirba, bet dėl mp ant gta IV jie man nekelia pasitikėjimo, nes ten crashų daugiau buvo, nei žaidimo. O multiv jau visai kitas dalykas, jie ir stabilią versiją išleidę turi(nors ir development prieview).