Peršokti į turinį

Norečiau sužinoti (pc)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki noriu kad pagal mano pc pasiulitumet žaidimu

1. procesorius: intel pentium 4 3.40GHZ

2. RAM 2GB

3. vaizdo plokste nvidia GeForce GT 7300 256mb

nesiulikit samp gta cs farming simulator

Šį kompiuterį gelbėja tik puse velnio tokia vaizdo plokštė. Gali žaisti CS:GO ; Battlefield 2 ; Call Of Duty ; Minecraft ; Terraria ; Killing Floor ; LFS ; Resident Evil 5...

Žiūrėkis youtubėje kokius žaidimus vis dar "tysia".

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nemanau, pas mane PC dar šūdinesnis ir pirma, Warhead ir antra Crysis dalys ėjo ant hight be lagg'o.

Siūlau:

Mafia2 + MP

Gothic 4

Loadout

CSS

SA:MP

GTA IV

Minecraft

Call of Duty MW; MW2; MW3

gta 4 ? mw3? mafia 2 Gal tu nebenusišnekėk ar bent žinai kokie šių žaidimu minimalūs reikalavimai? Su tokiu pc daryk ką tu nori , turbink kiek nori , tokių žaidimų žaidimų neveš ... Pasižiurėk reikalavimus minimum 2branduolių procesorius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gta 4 ? mw3? mafia 2 Gal tu nebenusišnekėk ar bent žinai kokie šių žaidimu minimalūs reikalavimai? Su tokiu pc daryk ką tu nori , turbink kiek nori , tokių žaidimų žaidimų neveš ... Pasižiurėk reikalavimus minimum 2branduolių procesorius...

Pas mane pavz pavęžą dar ant medium be lagg overlockinęs vaizdo plokštę (nidvia 9800 gt) gta4,mafia 2 ant medium dėl mw3 nežinau gal dar siūlyčiau pasikeisti procesiorių į intel core i5,i3 čia jau kaip pačiam geriau. nes pentium nelabai skirtąs žaidimams

Mano PC:

Proc: Amd x2 5600+ 2.79ghz

2GB ram

Nvidvia geforce 400mb gt 9800 (overclock)

Tai manau pas jį turėtų tikrai pavešt ant low grafikos. nežinau kaip dėl mw3 bet gta 4 ir mafia 2 tikrai turėtų pavešt.

Redaguota , nario Martini*
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

b-let n-x ne nuo mb priklauso , jeigu turi gera 256mb vga tai ir gta 4 eis be lago ... TIE SUPISTI VGA vRAM LABAI MAŽAI KĄ DUODA KIEK JUM *Myliu SuperGames.lt* REIKS KARTOT

Tu ka dalbajobas neisves gta 4 jei nieko nezinai ant pc nes reikia 512 MB vazido plokstes *Myliu SuperGames.lt* pazek tu gta 4 reikalavimus dalbajobe tu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...