Peršokti į turinį

Norečiau sužinoti (pc)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu ka dalbajobas neisves gta 4 jei nieko nezinai ant pc nes reikia 512 MB vazido plokstes *Myliu SuperGames.lt* pazek tu gta 4 reikalavimus dalbajobe tu

Tai gal tu pagalvok ten minimum o ne reccomend tai gal tu durnas biski ar ka?

Koks skirtumas *Myliu SuperGames.lt* , gi tu sakiai,kad jo neišveš... Aš nesakau ,kad žaidimas eis ant max grafikos , bet ant medium/low eis , taip ,kad nebenusišnekėk .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gta 4 ? mw3? mafia 2 Gal tu nebenusišnekėk ar bent žinai kokie šių žaidimu minimalūs reikalavimai? Su tokiu pc daryk ką tu nori , turbink kiek nori , tokių žaidimų žaidimų neveš ... Pasižiurėk reikalavimus minimum 2branduolių procesorius...

Tu ramink bazarą truputį... Manai aš toks durnas *Myliu SuperGames.lt*? Gi puikiai suprantu kad kompas pas jį ne koks, nesiūlyčiau jeigu nežinočiau... Pas klasioką galima sakyti toks pats ir visi šie žaidimai veikia PUIKIAI. Taip kad ramink savo bazarą, myžale, nes per daug įsiaudrinai... Sėdi prie PC ir prakaituoji nuo tų nervų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu ramink bazarą truputį... Manai aš toks durnas *Myliu SuperGames.lt*? Gi puikiai suprantu kad kompas pas jį ne koks, nesiūlyčiau jeigu nežinočiau... Pas klasioką galima sakyti toks pats ir visi šie žaidimai veikia PUIKIAI. Taip kad ramink savo bazarą, myžale, nes per daug įsiaudrinai... Sėdi prie PC ir prakaituoji nuo tų nervų..

Kaip žaidimas gali puikiai veikt ant dvigubai ar trigubai silpnesnio kompiuterio nei praso minimalūs reikalavimai ? Gal tu ko užvartojai ,kad tokias lempas rašinėji

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip žaidimas gali puikiai veikt ant dvigubai ar trigubai silpnesnio kompiuterio nei praso minimalūs reikalavimai ? Gal tu ko užvartojai ,kad tokias lempas rašinėji

Tu perskaityk iki galo ką aš parašiau. ''Pas klasioką galima sakyti toks pats ir visi šie žaidimai veikia PUIKIAI.'' Ką jis ten darė, kad pas jį veikia aš nežinau, bet faktas tas kad veikia. Eik apsiramink truputį, per daug erelį primeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu perskaityk iki galo ką aš parašiau. ''Pas klasioką galima sakyti toks pats ir visi šie žaidimai veikia PUIKIAI.'' Ką jis ten darė, kad pas jį veikia aš nežinau, bet faktas tas kad veikia. Eik apsiramink truputį, per daug erelį primeti.

nu gta 4 tikrai veš jei aš ant loptopo lošdavau ant minimum reikalavimu be lagg o vloptopo galingumas 2.13ghz 3gb ram vaizduske 64mb integruota ir losdavau be lagg >>>

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...