Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sapnu valdymas samoningai.


Zyrked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi bandžiau wild ir tuo metų čiut nesigavo tas vadinamas astralas,net iš keistumo,tai nutraukiau ir kai atsistojau vos nenukritau ir silpnumo,taigi gulėjau į nieka neregavau ir po biški pajutau,kad lyg tai aplink mano kuna viniojasi žolės,net negaliu pajudinti ir atrodo,kad aš akmenyje,tuomet viskas pradėjo visiškai suktis,akyse baltas vaizdas ir bum aš astrale,tai taip išsigandau,kad viską kažkaip staigiai nutraukiau,gal geriau mėginsiu nuo paprastesniu dalykų,kaip realybės patirkinimas,sapnų dienorasčiai ir t.t. O veliau eisiu prie tokiu dalykėliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man iš trečio karto pavyko patekti i sapną samoningą, bet kaip minėjau sapnuoju tapati sapną ( tapati vieta, tiepatys žmonės ) Tik veikla jame skiriasi, o elgiuosi, kaip realiame gyvenime. Tai tiek iš mano pasokojimo, pirmą kartą, tai dariau specialiai :) Atsibudau kaip visada, tik miego labai noriu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na sveiki,man siandien irgi pavyko,uzmigau kazkur apie antra valanda nakties viska dariau pagal WILD,bet truputuka baisu garsu bijojau kazkokie zyzimai ir t.t,bet buvo baisiause kaip pasiziurejau nakty į veidrodi isigandau ir atsikeliau kazkoks siurpus vaizdas buvo,kita kart neziuresiu nes isblasko,o siaip idomu buvo iskyrus veidrodi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi bandžiau wild ir tuo metų čiut nesigavo tas vadinamas astralas,net iš keistumo,tai nutraukiau ir kai atsistojau vos nenukritau ir silpnumo,taigi gulėjau į nieka neregavau ir po biški pajutau,kad lyg tai aplink mano kuna viniojasi žolės,net negaliu pajudinti ir atrodo,kad aš akmenyje,tuomet viskas pradėjo visiškai suktis,akyse baltas vaizdas ir bum aš astrale,tai taip išsigandau,kad viską kažkaip staigiai nutraukiau,gal geriau mėginsiu nuo paprastesniu dalykų,kaip realybės patirkinimas,sapnų dienorasčiai ir t.t. O veliau eisiu prie tokiu dalykėliu.

o kaip mazdaug astralas atrodo?,o kaip tu darei kad i astrala patekai pagal wild technika
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o kaip mazdaug astralas atrodo?,o kaip tu darei kad i astrala patekai pagal wild technika

Dariau kaip wild ir kai buvau užsimerkės žėjau tiesiog į tą tamsa ir gilinaus toliau,veliau pajutau,kad po biški akmenėju ir viskas aplinkuj pradėjo tiesiog suktis,aš atsikėliau ir buvau jau nebetam pasauli.Tai labai išsigandau ir staigiai grižau,o tada visas kūnas labai sunkei judėjo,lyg bučiau iš akmens išsilaisvinės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...