Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sapnu valdymas samoningai.


Zyrked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Realybės tikrinimas

Sapno metu mūsų pojūčiai beveik niekuo nesiskiria nuo mūsų pojūčių pabudus. Sapnų pasaulis mums atrodo lygiai taip pat realus. Iš kur žinai, kad nesapnuoji būtent dabar? icon_smile.gif Norint sužinoti, ar sapnuoji, ar ne, reikia patikrinti realybę. Nepaisant panašumų, sapnų pasaulis savo dėsniais skiriasi nuo realaus ir yra daugybė įvairių būdų, kaip tai galima patikrinti.

Realybės tikrinimas pats savaime yra metodas išmokti sapnuoti sąmoningai. Reikia įprasti reguliariai tikrinti realybę dienos mietu. Bent po keletą kartų po dieną, ypač atsidūrus kažkiek keistesnėje situacijoje. Mūsų įpročiai, įgyti realybėje, persikelia ir į sapnus. Tad įpratę reguliariai atlikti realybės testus dienos metu, mes pradėsime juos atlikinėti ir sapnuose!

Keletas būdų realybei patikrinti (visada yra geriausia atlikti bent po kelis realybės testus!):

  1. Perskaitykite bet kokį tekstą ar užrašą. Tada pažiūrėkite kažkur kitur ir perskaitykite dar kartą. Jeigu sapnuojate, užrašas gali būti pasikeitęs (galbūt net ir į visai nepažįstamus simbolius!)
  2. Pažvelkite į laikrodį (ypač jeigu nešiojate jį ant rankos). Nusukite žvilgsnį ir pažiūrėkite dar kartą. Jeigu laikas ženkliai pasikeitęs – jūs sapnuojate!
  3. Uždenkite rankomis akis. Atidenkite. Jeigu vaizdas prieš jūsų akis pasikeitė – jūs sapnuojate!
  4. Pašokite į orą. Jeigu leidžiatės pernelyg lėtai arba levituojate – tai sapnas!
  5. Užspauskite nosį ir pabandykite pakvėpuoti per ją. Jeigu pavyksta – jūs sapnuojate!
  6. Raskite šviesos jungiklį. Pabandykite jį įjungti ir išjungti. Sapnuose jungikliai dažnai neveikia.
    Pastaba: nepamirškite, kad jungiklis gali ir šiaip neveikti – galbūt perdegė lemputė ar “išmušė” saugiklį – tad nešokite iškart pro langą skristi, o būtinai atlikite dar vieną realybės testą icon_smile.gif
  7. Pabandykite iš lėto pirštu durti į savo delną ar kokį nors kitą kietą paviršių, pvz., sieną ar veidrodį. Jei pavyks pradurti – jūs sapnuojate! Tik atsargiai – nesusitraumuokite icon_wink.gif
  8. Atidžiai apžvelkite visą aplinką. Ar nėra kokių nors keistų detalių ar nelogiškumų?

Taipat numesiu jums video:

https://www.youtube....h?v=ASf55cov5F8

6 pralinksmino.. :D O kaip supratau daugumai pasisekė, o kaip ištikrų išsigalvojo ar kaip nežinia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na sveiki,man siandien irgi pavyko,uzmigau kazkur apie antra valanda nakties viska dariau pagal WILD,bet truputuka baisu garsu bijojau kazkokie zyzimai ir t.t,bet buvo baisiause kaip pasiziurejau nakty į veidrodi isigandau ir atsikeliau kazkoks siurpus vaizdas buvo,kita kart neziuresiu nes isblasko,o siaip idomu buvo iskyrus veidrodi...

http://9gag.com/gag/3434656

paziurek pati gala kur rasoma apie tai kai paziuri i veidrodi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

krc nieko nte negalima valdyt

Aš pabandžiau. Toks OP dalykas. Pirmas kartas buvo toks, kad išgirdau garselius (Prieš tai pasiklausęs raminančios muzikos). Ir tokia spooky muziką pradėjau girdėti ir ji vis artėjo, tada kažkas lyg ir į veidą pradėjo pūsti taip išsigandau ir pabudau, patikrinau ar tai ne sapnas ir supratau, kad aš ištikrųjų pabudau. Apie ~1h nakties pradėjau išnaujo, praleidau tuos garsus ir kaip būtų baisu vos atrodo neverkdamas perėjau tą stadiją, kad atsibudau vėl. Negalėjau pajudėti, nieko. Po biški kėliaus ir nuėjau į tuoletą viskas atrodo normaliai, net nebandžiau, bet pamačiau, kad dabar jau rytas ir pažiūrėjau telefono laikrodį ir atsiguliau (Buvo 01:33), po kiek laiko atsikėliau ir vėl pažiūrėjau buvo (01:33). Palaukiau ir laikas nejudėjo, supratau, kad sapnas ir tada pabudau. Sunku ganėtinai buvo valdyti, tad vėl išsigandau ir pabudau. Svarbiausia jeigu nori tęsti turi neišsigąsti, nes kitaip pabusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandžiau ir aš WILD'ą :D Skaičiavau atsigulęs, suskaičiavau iki 50 ir tolesnis mano atsiminimas - rytas :D Žodžiu užmigau beskaičiuodamas ir nieko nesapnavau.

Turi stengtis neužmigti, tu neužmigsi tu tik jausi, kad jau nieko nebejauti ir negali pajudinti galūnių, tada atsimerk ir sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 - ties metų buvau WILD patyres, net nežinojau tos technikos, netyčia pavyko, sapne pažiūrėjau į savo rankas ir suvokiau, kad tai sapnas. Bet valdyti save sapne sąmoningai galėjau tik 4 - 5 sekundes, keista kad dar atsimenu tą sapną.

Redaguota , nario iMusic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pabandžiau. Toks OP dalykas. Pirmas kartas buvo toks, kad išgirdau garselius (Prieš tai pasiklausęs raminančios muzikos). Ir tokia spooky muziką pradėjau girdėti ir ji vis artėjo, tada kažkas lyg ir į veidą pradėjo pūsti taip išsigandau ir pabudau, patikrinau ar tai ne sapnas ir supratau, kad aš ištikrųjų pabudau. Apie ~1h nakties pradėjau išnaujo, praleidau tuos garsus ir kaip būtų baisu vos atrodo neverkdamas perėjau tą stadiją, kad atsibudau vėl. Negalėjau pajudėti, nieko. Po biški kėliaus ir nuėjau į tuoletą viskas atrodo normaliai, net nebandžiau, bet pamačiau, kad dabar jau rytas ir pažiūrėjau telefono laikrodį ir atsiguliau (Buvo 01:33), po kiek laiko atsikėliau ir vėl pažiūrėjau buvo (01:33). Palaukiau ir laikas nejudėjo, supratau, kad sapnas ir tada pabudau. Sunku ganėtinai buvo valdyti, tad vėl išsigandau ir pabudau. Svarbiausia jeigu nori tęsti turi neišsigąsti, nes kitaip pabusi.

Ir man labai panašiai buvo :) Tik nelabai pavyko suvaldyt. Bet šiandienos naktis bus tikiuosi geriau pavykusi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Velnias.! Dariau viska pagal viską ką čia radau. Ir nieko nesigavo. Sapnavau kaip žaidžiu Cal Of Duty :D Ir visiškai nepagalvojau, kad tai sapnas. Visados, atsiguliu į lovą ir tariu sau: Kai aš užmigsiu ir sapnuosiu sau pasakysiu, kad čia sapnas. Bet visados pamirštu ir galvoju, kad tai realybė. :( Gal būt kasnors padės.. :) Kas padės tam būtinai +rep[ų] uždėsiu. Labai labai norėčiau pabandyti :///

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Velnias.! Dariau viska pagal viską ką čia radau. Ir nieko nesigavo. Sapnavau kaip žaidžiu Cal Of Duty :D Ir visiškai nepagalvojau, kad tai sapnas. Visados, atsiguliu į lovą ir tariu sau: Kai aš užmigsiu ir sapnuosiu sau pasakysiu, kad čia sapnas. Bet visados pamirštu ir galvoju, kad tai realybė. :( Gal būt kasnors padės.. :) Kas padės tam būtinai +rep[ų] uždėsiu. Labai labai norėčiau pabandyti :///

Na straipsniuose skaičiau kad reikia išsugdyt įprotį sau į rankas vis žvilgčiot. Kadangi būsi įpratęs, sapne taip pat pažvelgsi į delnus ir jų nematysi arba matysi kaip per miglą. Taip suprasi kad sapnuoji

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...