Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sapnu valdymas samoningai.


Zyrked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

dėm boj. Pats užsiimi tuo, ar tiesiog apsiskaitęs ir žinai apie tokio tipo dalykėlius?

Pirmą kartą sąmoningą sapną susapnavau dar prieš tai kol žinojau kas tai yra. Sapno metu supratau, kad sapnuoju ir po kelių sekundžių atsibudau. Vėliau internete netyčia atradau informacijos apie šį dalyką ir supratau kas tai buvo. Pasiskaičius pradėjau daryti patikrinimus ar nesapnuoju - užspausdavau nosį ir bandydavau kvėpuoti. Prisimenu, kai pirmą kartą tai padariau sapne, aš įšokau į baseiną ir kvėpavau po vandeniu (buvo sunku, bet įmanoma). Vėliau pradėjau užsirašinėti sapnus savo telefone. Pastaruoju metu nepraktikuoju sąmoningo sapnavimo, bet kartas nuo karto sapno metu suprantu, kad sapnuoju ir pakeičiu kelis dalykus sapnų pasaulyje. Aš dabar pasižiūrėjau savo sapnų užrašus ir galiu pasakyti, kad didžiosios dalies sapnų neprisimenu. Pasidalinsiu vienos dienos užrašais, nes kiti sapnai yra gana gėdingi:

05/14/2015

 

Atsimenu tris sapnus. Pirmas sapnas buvo, kad nusprendžiau aplankyti Teksasą. Važiavau mašinoje tokiu kaip greitkeliu ir iš abiejų jo pusių augo medžiai. Kuo toliau važiavau tuo labiau jie retėjo. Privažiavus vietą kur buvo tik po kelis medžius iš jų šakų buvo susidarę tokie kaip trys veidai. Netoli buvo policijos mašina su įjungtais švyturėliais susistabdžius kažkokį žmogų. Už medžių buvo tokia kaip dykuma. Aš išlipau iš mašinos ir norėjau nufotografuoti tas šakas su telefonu, bet fotografuoju ir nesusifokusuoja nuotrauka. Iš maždaug penkto karto pavyko gauti patenkinamos kokybės nuotrauką. Vėliau atvykęs į miestą apsistojau kažkokiam bute, kuris tipo priklauso mano pažįstamam žmogui, bet jis jame negyvena ir leido jame laikinai būti. Būdamas bute girdėjau kaip kažkur toliau kelios policijos mašinos gaudo nusikaltėlį. Aš nusprendžiau nueiti į kažkokią mokyklą. Joje aš vaikščiojau ir ten buvo kažkoks kabinetas su juodu X ant durų. Jo viduje viskas buvo įprasta. Tada grįžau atgal į butą ir per Skype paskambinau vienam savo draugui. Jis pasakė, kad irgi dabar yra tam mieste kur aš. Netikėjau ir prašiau, kad per webcam'ą parodytų vaizdą pro langą. Jis parodė ir tikrai nustebau. Pabendravus aš gavau informaciją, kad esu skolingas 190 dolerių už kažką kas yra susiję su tuo butu. Tas pažįstamas, kuriam priklauso tas butas sakė, kad sumokės tuos pinigus. Paskui aš skridau lėktuvu ir pradėjo kažkas cypti išorėje. Lėktuvą nutupdė ir prie jo privažiavo trys policijos mašinos. Iš lėktuvo išlipo kažkoks žmogus ir visi kalbėjo, kad ten kažkoks garsus krepšininkas. Pro langą mačiau kaip toliau dirba statybininkai ir jie staiga pradėjo bėgti. Tas krepšininkas vaikščiojo netoli lėktuvo kur buvo policija ir kažko nerimavo. Kitas sapnas buvo, kad nuvykau į kirpyklą ir pas mane buvo trumpi plaukai. Skuta su mašinėle ir nieko nenuskuta, nes per trumpi plaukai. Kitas sapnas buvo, kad plaukiau kažkokiam baseine.

 

Taip pat esu parašęs gidą kaip sapnuoti sekso sapnus (įprastus, kurių negali valdyti, nors užsiminiau ir apie sąmoningą sapnavimą): http://pastebin.com/y2NYY6cr

Redaguota , nario DMJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmą kartą sąmoningą sapną susapnavau dar prieš tai kol žinojau kas tai yra. Sapno metu supratau, kad sapnuoju ir po kelių sekundžių atsibudau. Vėliau internete netyčia atradau informacijos apie šį dalyką ir supratau kas tai buvo. Pasiskaičius pradėjau daryti patikrinimus ar nesapnuoju - užspausdavau nosį ir bandydavau kvėpuoti. Prisimenu, kai pirmą kartą tai padariau sapne, aš įšokau į baseiną ir kvėpavau po vandeniu (buvo sunku, bet įmanoma). Vėliau pradėjau užsirašinėti sapnus savo telefone. Pastaruoju metu nepraktikuoju sąmoningo sapnavimo, bet kartas nuo karto sapno metu suprantu, kad sapnuoju ir pakeičiu kelis dalykus sapnų pasaulyje. Aš dabar pasižiūrėjau savo sapnų užrašus ir galiu pasakyti, kad didžiosios dalies sapnų neprisimenu. Pasidalinsiu vienos dienos užrašais, nes kiti sapnai yra gana gėdingi:

05/14/2015

 

Atsimenu tris sapnus. Pirmas sapnas buvo, kad nusprendžiau aplankyti Teksasą. Važiavau mašinoje tokiu kaip greitkeliu ir iš abiejų jo pusių augo medžiai. Kuo toliau važiavau tuo labiau jie retėjo. Privažiavus vietą kur buvo tik po kelis medžius iš jų šakų buvo susidarę tokie kaip trys veidai. Netoli buvo policijos mašina su įjungtais švyturėliais susistabdžius kažkokį žmogų. Už medžių buvo tokia kaip dykuma. Aš išlipau iš mašinos ir norėjau nufotografuoti tas šakas su telefonu, bet fotografuoju ir nesusifokusuoja nuotrauka. Iš maždaug penkto karto pavyko gauti patenkinamos kokybės nuotrauką. Vėliau atvykęs į miestą apsistojau kažkokiam bute, kuris tipo priklauso mano pažįstamam žmogui, bet jis jame negyvena ir leido jame laikinai būti. Būdamas bute girdėjau kaip kažkur toliau kelios policijos mašinos gaudo nusikaltėlį. Aš nusprendžiau nueiti į kažkokią mokyklą. Joje aš vaikščiojau ir ten buvo kažkoks kabinetas su juodu X ant durų. Jo viduje viskas buvo įprasta. Tada grįžau atgal į butą ir per Skype paskambinau vienam savo draugui. Jis pasakė, kad irgi dabar yra tam mieste kur aš. Netikėjau ir prašiau, kad per webcam'ą parodytų vaizdą pro langą. Jis parodė ir tikrai nustebau. Pabendravus aš gavau informaciją, kad esu skolingas 190 dolerių už kažką kas yra susiję su tuo butu. Tas pažįstamas, kuriam priklauso tas butas sakė, kad sumokės tuos pinigus. Paskui aš skridau lėktuvu ir pradėjo kažkas cypti išorėje. Lėktuvą nutupdė ir prie jo privažiavo trys policijos mašinos. Iš lėktuvo išlipo kažkoks žmogus ir visi kalbėjo, kad ten kažkoks garsus krepšininkas. Pro langą mačiau kaip toliau dirba statybininkai ir jie staiga pradėjo bėgti. Tas krepšininkas vaikščiojo netoli lėktuvo kur buvo policija ir kažko nerimavo. Kitas sapnas buvo, kad nuvykau į kirpyklą ir pas mane buvo trumpi plaukai. Skuta su mašinėle ir nieko nenuskuta, nes per trumpi plaukai. Kitas sapnas buvo, kad plaukiau kažkokiam baseine.

 

Taip pat esu parašęs gidą kaip sapnuoti sekso sapnus (įprastus, kurių negali valdyti, nors užsiminiau ir apie sąmoningą sapnavimą): http://pastebin.com/y2NYY6cr

 

Geeeras, aš kažkada labai daug skaidydavau apie tai, išbandžiau įvairias technikas, bet tai buvo daug metų atgal ir nepamenu jau daug ko. Bet žodžiu, viskas pavykdavo. Bet vat iš visų mano draugų tik man ir vienai mano draugei būna tokie sapnai, kad prisiminus juokinga darosi, visiškai be jokio tikslo, absurdiški, bet juokingi. Nors prieš miegą nei aš, nei ji nežiūrim jokių komedijų, niekuo tokiu neužsiimam kad sapnuoti kažkokius "prikolus". Net ir po kokios išvykos į gamtą, kur atrodo pilnai atsipalaiduoji, vis tiek sapnuoju visokias komedijas, nuo ko čia įdomu priklauso tai :D

 

P.S dėl sekso sapnų daugybę trylikamečių spėju tau labai dėkingi  :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia faktas, dėl tų užrašymų sapnininke skaičiau kažkada, kad tokiu būdu labai pagerini savo atmintį būtent sapnams, o dėl to prietaiso aš turėjau omeny, kad sapnus kaip filmus žiūrėt galima, matyti tai ką sapnavai televizoriaus ekrane. 

Abejoju ar toki dalyka galima dar nusipirkt. Ir tai jis kainuos ne viena K euru, ir ar verta? Jeigu tu gerai sapnus atsimini ir kam tau tai? O jeigu SS moki, tai vps gyveni fantaziju pasauli.

 

 

Taigi tokia naujiena turiu:

Jau keleta kartu pavyko sapnuoti taip, lyg darytum tikroveje. Tam reikia laaabai gerai ivaldyti SS(kaip as), tiesiog suvoki kad sapnuoji sapne, ir reikia vel uzmigti sapne, o tada prasideda geroji dalis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abejoju ar toki dalyka galima dar nusipirkt. Ir tai jis kainuos ne viena K euru, ir ar verta? Jeigu tu gerai sapnus atsimini ir kam tau tai? O jeigu SS moki, tai vps gyveni fantaziju pasauli.

 

 

Taigi tokia naujiena turiu:

Jau keleta kartu pavyko sapnuoti taip, lyg darytum tikroveje. Tam reikia laaabai gerai ivaldyti SS(kaip as), tiesiog suvoki kad sapnuoji sapne, ir reikia vel uzmigti sapne, o tada prasideda geroji dalis.

 

Ar aš čia kažką raginu pirkti tą prietaisą? Ne. Tik pasakoju ką teko girdėt iš visų tų pakvaišusių išradėjų.

 

Aš čia vienas nesupratau tos tavo dalies apie sapnus? Tas jausmas lyg sapnas būtu tikrovė ir be sąmoningų sapnų būna, vos ne kas kartą (asmeniškai man), o ir kaip užmigti sapne? Kokia ta geroji dalis? Jeigu sapne suvoki, kad tai sapnas (pažiūrėjus sau į rankas, į laikrodį, arba veidrodį (dažniausiai laikrodžiai būna sustoję, o veidrodžiuose nėra atspindžio, arba matai ką norsk raupaus)) tau nebereikia užmigti dar kartą, tiesiog tai suvoki ir tiek. Būna tik kad visą tą kontrolę prarandi, tada vėl jaučiasi tas gilus miegas ir sapnas eina savąja eiga, o šiaip nelabai supratau aš tavo minties. Tiksliau visai nesupratau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar aš čia kažką raginu pirkti tą prietaisą? Ne. Tik pasakoju ką teko girdėt iš visų tų pakvaišusių išradėjų.

 

Aš čia vienas nesupratau tos tavo dalies apie sapnus? Tas jausmas lyg sapnas būtu tikrovė ir be sąmoningų sapnų būna, vos ne kas kartą (asmeniškai man), o ir kaip užmigti sapne? Kokia ta geroji dalis? Jeigu sapne suvoki, kad tai sapnas (pažiūrėjus sau į rankas, į laikrodį, arba veidrodį (dažniausiai laikrodžiai būna sustoję, o veidrodžiuose nėra atspindžio, arba matai ką norsk raupaus)) tau nebereikia užmigti dar kartą, tiesiog tai suvoki ir tiek. Būna tik kad visą tą kontrolę prarandi, tada vėl jaučiasi tas gilus miegas ir sapnas eina savąja eiga, o šiaip nelabai supratau aš tavo minties. Tiksliau visai nesupratau.

Kai sapne uzmiegi, viskas atrodo kad darai realiai, o ne prisiminimai per migla

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Omg :DD Aš šnd tai padariau !!! Po tiek laiko :D Blyn bet sapnas tai legendary ... Atsidūriau mieste, visur tamsu belenkaip, dangoraižiuose braidau, nu panašu į newyork'a tik labai tamsu buvo. Ir kažkodėl tokia mintis buvo kad man reikia butinai nusižudyt, tai gan nemažai laiko pravaikščiojau ir suradau tilta :D Apačioje nieko nesimato, nei kas po tiltu, nu žodžiu visur tamsu buvo, tai paėmiau ir nušokau nuo jo ... Nukritau ant minkštų storai sudėtų dormeo čiužinių :D Paskui nulipes nuo jų pamačiau jog po tiltu nuvirtes sunkvežimis labai didelis kuris vežė tuos čiužinius :D :D nuvarau prie sunkvežimio, pažėt kaip vairuotojas, ar nesusižeidė  ir t.t. Suradau ji komini gulinti prie vairo, ištraukiau, padariau dirbtini kvėpavimą ir kai jis pabudo labai man padėkojo ir sako: einam! 

Pasivedes prie sunkvežimio ir pasiknises jo daiktadėžėj, atsisuko i mane su glocku ir sako: Ėsk švina, asile! :D Glockas neiššovė, pasirodo apkaboje nebuvo kulku, tada jis sutrikes sako: nu pizdu, gyvenk tada. Aš kažkodėl sakau : oj ne ne, palaukti, leiskit paieškot man kulku jusu sunkvežymyje, o jus tuo tarpu prisėskite. Jis nuėjo prie pabirusiu čiužinių po tiltu ir prigulė. O aš surades kulka po kiek laiko nuėjau pas ji. Tada jis visas laimingas istatė ją į apkabą ir nusitaikė į mane, jau šaus ir pist kažkas nuo to pačio tilto ant jo užkrito, o jis prašovė. Aš einu link jo, o ten kažkoks japonas gan apkūnus :D Dejuoja jis belenkaip, sako: krč tipo dormeo čiužiniai, bet minkštumo nixuja. Aš sakau: ant vairuotojo nusileidot, pone. Jis kiek atsitokėjes nulipa nuo to galutinai sulaužyto žmogaus ir pasižiūrėjęs į mane, sako man: karoče kišam ji i ta sunkvežimi, pagalvos užsimušė per avarija....

Sapnas užsibaigė benešant jį iki sunkvežimio :D Blyn koks keistas buvo nu *Myliu SuperGames.lt* :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kažkodėl tokia mintis buvo kad man reikia butinai nusižudyt, tai gan nemažai laiko pravaikščiojau ir suradau tilta :D Apačioje nieko nesimato, nei kas po tiltu, nu žodžiu visur tamsu buvo, tai paėmiau ir nušokau nuo jo ... Nukritau ant minkštų storai sudėtų dormeo čiužinių :D

Tau pasisekė, kad nemirei, nes būtum išgyvenęs nežmoniškus dalykus

Redaguota , nario DMJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau pasisekė, kad nemirei, nes būtum išgyvenęs nežmoniškus dalykus

Kokius? :o O taip norėjau nusižudyt :D *Myliu SuperGames.lt* lyg sėkmės lydimas bučiau, tada kai atsuko jis glocka užsitaises prie tu čiužiniu tai galvojau pagaliau *Myliu SuperGames.lt* .... :D Pist čiurka nukrito *Myliu SuperGames.lt* ant jo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokius? :o O taip norėjau nusižudyt :D *Myliu SuperGames.lt* lyg sėkmės lydimas bučiau, tada kai atsuko jis glocka užsitaises prie tu čiužiniu tai galvojau pagaliau *Myliu SuperGames.lt* .... :D Pist čiurka nukrito *Myliu SuperGames.lt* ant jo :D

Aš nenoriu tavęs gąsdinti, bet pateiksiu kelių žmonių apibūdinimus ką jie patyrė, kai nusižudė sapne, gerai? Vienas asmuo apibūdina, kad viskas tapo balta ir nebegalėjo jausti savo kūno, gerai? Tada pradėjo mirgėti įvairios spalvos ir regėjo įvairias geometrines figūras. Kitas asmuo pradėjo viską regėti vien tik juoda ir nieko nebegalėjo jausti, gerai? Tada baltas taškelis vis ryškėjo ir ryškėjo ir asmuo pradėjo regėti įvairias spalvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nenoriu tavęs gąsdinti, bet pateiksiu kelių žmonių apibūdinimus ką jie patyrė, kai nusižudė sapne, gerai? Vienas asmuo apibūdina, kad viskas tapo balta ir nebegalėjo jausti savo kūno, gerai? Tada pradėjo mirgėti įvairios spalvos ir regėjo įvairias geometrines figūras. Kitas asmuo pradėjo viską regėti vien tik juoda ir nieko nebegalėjo jausti, gerai? Tada baltas taškelis vis ryškėjo ir ryškėjo ir asmuo pradėjo regėti įvairias spalvas.

Mam buvo bsk kitaip. Po mirties sapne, atsiradau savo namuose kur buvau mazas gal kokie 5 metai, tuomet buvo velykos ir visa seima buvo virtuveje o as savo kambari, tada pas mane atejo lokys ir ir tempe i svetaine o as buvau prarades balsa ta prasme negalejau net isizioti ir pajutau kad nebegaliu kvepuoti kas durniausia kad nepabundu o mane lokys pradeda esti... o dar kad keiciausia kad si mesla visada sapnuoju kai mirstu pries tai buvusem sapne...

Be to kodel man daznai buna de zavu??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va dėl de zavu tai joooo. Man labai dažnai irgi būna, nervuoti jau pradėjo. 

 

Sapne esu du berods kartus miręs, bet tai būdavo ne sąmoningi sapnai, jausmas keistas būdavo, tiesiog jautiesi miręs ir tiek, nieko nejauti, matai kažkokias nesąmones, nieko negirdi, pajudėti negali, o šiaip  dažniausiai sapnuodavau kitų žmonių mirtis. 

 

Yra tokia istorija, na čia ji nevisai šiai temai, bet visgi su sapnais susieta. Prieš gerus 6 metus, gyvenau Airijoje ir mano kambaryje priešais lovą buvo veidrodis, žinau kad negalima priešais lovą jo laikyti, bet iš pradžių nekreipiau dėmesio, po kelių dienų kiekvieną naktį prasidėjo košmarai, pradžiai toks visiškai be ryšio, nei baisus, nei ką, o paskui kiekvieną naktį vis baisesni ir baisesni, bet su tikslu tokie, apie kažką kas man rūpi, na ir žodžiu paskutinis sapnas, tai buvo 6 berods naktis, buvo apie tai, kaip randu išskersta savo šeimą ir mano sesės dukra dar visai mažytė aplink tuos kūnus laksto, žaidžia ir niuniuoja, tada akyse pasidarė labai ryšku ir iš viršaus (dangaus) pamačiau važiuojančią mašiną, palei Airijos jūrą, kaip tik tuo keliu ir toje pačioje vietoje, kur sekančią dieną aš turėjau vykti su tėvais, ta mašina patyrė avariją, nusirideno nuo uolų į vandenį, viskas vėl aptemo, tada pramerkiau akis ir mačiau degančią mašiną, visi negyvi, o aš guliu ant kažkokio akmens, priešais mane kiek toliau kitas akmuo, ant jo kažkokia man matyta moteris, jauna moteris, visa sudraskyta, kruvina, rodo į mane pirštu ir kažką man pasakė, kad aš iškarto prabudau išpiltas šlapiu prakaitu, iškarto pažiūrėjau į veidrodį ir ten kažkas sublyksėjo, išėjau į darbą, grįžęs nusiėmiau veidrodį, nunešiau į kitą kambarį ir uždengiau staltiese, viskas pasibaigė, prie jūros ačiū Dievui važiavom kitu keliu (norėjom užsukti pas gimines), o tai velnias žino ką tas sapnas reiškė... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš vieną kartą patyriau tokį keistą reiškinį. Tai įvyko prieš daug metų. Sapnavau, kad su tėvu einu botanikos sode ir užpuolė šuo. Tada tą dieną po to sapno su tėvu ėjome į botanikos sodą, netoli vakaro ir viskas pradėjo atrodyti lygiai taip pat kaip sapne. Pažiūrėjau į vandens telkinį ir regėjau lygiai tą patį ką sapnavau - taip pat atsispindėjo saulė, ta pati vieta, grynai viskas tiesiog taip pat. Tada aš pasiūliau eiti namo, nes buvau išsigandęs, kad viskas toliau nevyktų taip kaip buvo sapne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai suvoki kad sapnuoji viskas ir atrodo, lyg darytum realiai. Kaip sapne galima užmigt wtf nesuprantu?  :lol:  :lol:

Ziurek, realiai uzmiegi, ir suvoki kad tu sapnuoji, ir gali daryti ka nori, o tu bandai vel uzmigti sapne, tada viskas tampa realu, bet minusas pvz man buna sunkiai prabundu kai is komos :D

Ir siaip turiu klausima:

Teko patirti miego paralyziu? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš vieną kartą patyriau tokį keistą reiškinį. Tai įvyko prieš daug metų. Sapnavau, kad su tėvu einu botanikos sode ir užpuolė šuo. Tada tą dieną po to sapno su tėvu ėjome į botanikos sodą, netoli vakaro ir viskas pradėjo atrodyti lygiai taip pat kaip sapne. Pažiūrėjau į vandens telkinį ir regėjau lygiai tą patį ką sapnavau - taip pat atsispindėjo saulė, ta pati vieta, grynai viskas tiesiog taip pat. Tada aš pasiūliau eiti namo, nes buvau išsigandęs, kad viskas toliau nevyktų taip kaip buvo sapne.

 

Draugą vieną turiu kurį vadinu raganium, kas kartą kai organizuojam kokią išvyką, gimtadienį, ar bet ką kitą, jis naktį prieš tą sapnuoja kaip viskas vyks, visada sapnuoja taip kaip paskui ir nutinka, vieną kartą ėjom su draugais, draugėm į kiną, Insidious 3 žiūrėti, naktį, prieš tą dieną jis sapnavo, kad mes visi sėdim kine, 9 eilėj ir žiūrim tą filmą, galiausiai atėję į kino salę, mūsų bilietuose sėdimos vietos buvo 9 eilėje ir jis net nupasakojo pusę filmo, nors jo niekad nebuvo matęs, nežinau kas jam su galva negerai, bet kartais būdavo tikrai kraupu :D

 

 

 

Ziurek, realiai uzmiegi, ir suvoki kad tu sapnuoji, ir gali daryti ka nori, o tu bandai vel uzmigti sapne, tada viskas tampa realu, bet minusas pvz man buna sunkiai prabundu kai is komos :D

Ir siaip turiu klausima:

Teko patirti miego paralyziu? :D

 

 

Įdomiai kaip, niekad negirdėjau apie tokį dalyką :D

 

Miego paralyžių begalę kartų patirti teko, iš pradžių būdavo nejauku, bet visgi tai natūralus dalykas ir taip turi būti, tai nekreipiu dbr jau dėmesio.

 

 

 

Nebūna niekam taip, kad po kokio renginio, koncerto, ar šiaip po triukšmingo baliaus negalit užmigt, nes galvoj vis žadina įvairūs balsai, garsai? Man kas kartą po šratasvydžio grįžus namo, atsigulus į lovą, jau kai atrodo pradedu snausti, galvoje tyliai girdžiu šūvius, riksmus, jie vis garsėja, garsėja ir galiausiai ant pat galo visad išgirstu garsų sprogimą ir pašoku iš lovos, baisiai erzina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir siaip turiu klausima:

Teko patirti miego paralyziu? :D

Aš esu patyręs šį dalyką vieną kartą, tai buvo gana seniai ir aš nežinojau kas tai yra. Atsibudau ryte ir pamačiau žmogaus figūrą kambaryje. Greitai užsimerkiau ir pagalvojau, kad pasirodė. Tada atsimerkiau ir pamačiau, kad ta figūra vis dar yra. Užsimerkiau ir stengiausi neatsimerkti, nes nenorėjau to matyti. Atsimerkiau ir pamačiau, kad pradėjo šviesti telefono ekranas, aš norėjau šaukti, bet pavyko tik tada, kai pranyko figūra. Vėliau patikrinus telefoną buvo rodoma, kad iš to telefono numerio į tą patį telefoną išsiųsta žinutė su tekstu ADATA. Suprantu kodėl regėjau figūrą ir t.t., bet negaliu suvokti to kas nutiko su telefonu. Redaguota , nario DMJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...