Zyrked

sapnu valdymas samoningai.

Recommended Posts

tu kai paprastai miegi tu irgi būni suparalyžuotas, gi nešokinėji kaip debilas lovoj pisdamas bobą.

turiu omeny sito paralyziaus kur matai baubus ir t.t. nes man be technikos jokios pavyko beveik :D

Cia pasakojimas kuri parasiau pirmais:

• Kas cia kalbejot kad galima nebegrysti i kuna buvo teisus: Gali uzmigt ir neatsibus greit, tik po poros metu, bet tikimybe maza. Beto sita mesla patyriau net nenoredamas jo, ka galiu pasakyt, kaip kazkas sake man "nepavyko" ir puse nakties prakentejau, bent gerai kad nemaciau visokiu baubu, tiesiog kai pazyredavau i kambario duris mane apimdavo traukuliai, o kai saukdavau pagalbos, buvo tik "uuuumm uumm"
  • ryte sake kad dejavau nakty labai (tiesiog saukiau kad mane pazadintu) ir drebejau nuo salcio (nors man atrode kad man prasidejo traukuliai (stiprus drebejimas)) atrodo juokingai, bet patikekit uhhhh....

Redaguota , nario Transformer

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Transformeri, gali būt kad tą vakarą buvai labai pavargęs ir tiesiog kaip atsigulei į lovą taip nejudėdamas ir užsnūdai nuo nuovargio :D bet nepavydžiu tau vistiek ir niekam nelinkėčiau to. :D

nebuvo taip kaip tu sakai gaila... :D as net didziausiam priesui sito nelinkeciau...

Dalintis šį pranešimą

Bet šeip realiai yra visada išeina kai parukai žole (Gašiša ar kaip ten) ir eini iš kart miegot tai vaidenasi vaiduokliai, monstrai ir viską kita bet siūlyčiau niekam nedaryt to.

Dalintis šį pranešimą

Šeip dar yra bandymas tik nežinau svetainės paieškosiu. Tipo pasitiesi Balta pataline, baduška švaria mikšta, ir dar kažką ir sapnuoji ramu gera sapną

Dalintis šį pranešimą

Kazi db daug kas miegot nueja, tai idomu ar ryte pasakos kaip smagiai dulkino mergas, ar kaip baisiai prisikankino:D

:DDD

Bet mano mylimiausias sapnas buvo, kai susapnavau, kad susitikau su Alexandra Stan, nuėjom į restoraną, pasikalbėjom ir pasibučiavom. AHHHH, nerealus sapnas, gaila, kad tik vieną kartą buvo :(

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele