real697

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.829
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario real697

 1. real697

  Nori užsidirbti ? :)

  Pradžiai sužinok, poto spręsk iš kokios čia operos.
 2. Sveiki, turiu pasiūlymą užsidirbti kiekvienam. Gi dar niekam nepamaišo papildomos pajamos. Sudomino ir nori sužinoti kaip ? Parašyk į pm
 3. real697

  Parduodu 2007 RS Acc

  Ok. parašyk i pm savo fb, susirašysim
 4. http://prntscr.com/bglqaw http://prntscr.com/bglqi4 http://prntscr.com/bglquo 62 Lvl. Kaina sutartinė. Atsiskaitymo būdas Labas papildymas. Parduodu nes stovi be tikslo. Parduodu su visu gmailu.
 5. real697

  Matematinis uždavinys, chebra padėkit :D

  Duok savo fb į pm
 6. 1. http://www.thevirtualvillagersgame.com/villagers/?pid=23667Parsisiunčiate ir instaliuojate. 2. Ikeliate screenshotą, kuris įrodytu, kad instaliavote žaidimuką ir parašot numeriuką, nuo 1-99, jei skaičių kurį pasirinkote ir nepastebėjote, kad kažkas pirmesnis pasirinko, neužskaitysiu, todėl būkite atidūs. 3. Laimėtoją išrinksiu su random.org progamėle, 2015.09.20 dieną http://prntscr.com/8gllv4- Prizas. P.S. Minamalus reikalavimas - bent 10 dalyvių. Sekmėės.
 7. http://prntscr.com/6yg2p9Ar man vienam taip rodo kai postą parašau ?
 8. real697

  Ieškau SA:MP serverio žaidimui

  dar reikia
 9. real697

  Perku facebook like

  duok savo fb. Parašysiu.
 10. real697

  COC dalinamės pasiekimais

  Pridėjau.
 11. Kritikuojam/Pagiriam ir vertinam. Pasidalinkit savo pasiekimais.
 12. real697

  Pagalbos, gal turit pasiūlymų kaip pamyžt?

  prakaituok, užsidėk striukę ir bėgiok.
 13. ohh tas žmonių naivumas :/
 14. real697

  Ieškau SA:MP serverio žaidimui

  Šitie nesudomino, mažai žaidėjų.
 15. Ieškau SA:MP serverio žaidimui. Kriterijai maždaug turėtu būti: Žaidėjų skaičius 100+ pastovus, bet ne daugiau nei 300 ir tt. Real life tipo serveris Mappas SF, bet jei serveris vertas dėmesio gali būti ir kiti. Aktyvus adminai ir tt. Numeskit serverių web ir parašykit savo nicką, jei žaisiu susisieksiu Aišku + rep už dėmesio vertus pasiūlymus. Nedomina SARG.
 16. Yra daugybę serverių, bet kokiame serveryje jūs žaidžiate patys, kuom jis jums įdomus/patrauklus ir kokie būtų jūsų pasiūlymai, kokie serveriai pritrauktų žaidėju.
 17. real697

  Perku Cs Go giftą.

  Brangu :/ Kas pigiau gal ?
 18. Perkų Cs Go giftą kuo pigiau, gali būti cardintas. Palikit savo skype ar fb pats susisieksiu.
 19. Sveiki, taigi naujas konkursas iš failai.lt Premium vartotojo 20 dienų. Ką jums reikia padaryti ? Susigalvoti skaičių nuo 1 - 100 ir jį parašyti, jei skaičiai dubliuosis (du žmonės bus parašė tuos pačius) užsiskaitysiu pirmajam. Taigi patikrinkite ar jūsų sugalvotas skaičius dar nėra parašytas. Konkurso laikotarpis neapibrėžiamas, todėl sekit šią temą, dėl informacijos. Laimėtoją išrinksiu su random.org Įrodymai, kad konkursui viską turiu: