Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[LT-EN] Real Future Trucking (Pradedam iš Naujo <Trucker World> )


DreDas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3249 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pagaliau, pagaliau lietuvos žmonių protas gerėja ir toliau puoselėkite tokisu serverius. Tikrai apsilankysiu jei sulauksit deinos šviesos.

 

 

Na iš esmės visada norėjau sukurt kažką tokio, kas skirtūsi nuo kitų serverių, o ir Fūrų serveriai man prie širdies visą gyvenimą buvo.. Aš prieš metus bandžiau sukurti Trucking serverį, bet per mažai suvokimo buvo, o dabar manau esu pakankamai tam pasiruošęs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek mane buvo įleidę apsidairyti į serverį ISlandlife tai ...... tokio serverio tikrai nesate matę ir patikėtite ateityje tikrai nematysite :)

 

Na iš esmės taip, Island yra mūsų su draugu projektas, o šitas mano :). Bet abu dirbame prie abiejų projektų, jis padeda man, aš jam :). Stengiamės ir laukiame, kol mūsų šedevrai iškils į dienos šviesą xD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3249 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...