Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[LT-EN] Real Future Trucking (Pradedam iš Naujo <Trucker World> )


DreDas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turi kokių naujienų? Kas geresnio? :D.

 

Naujienų visada yra : Pavasaris atėjo :D. Prie modifikacijos, nedirbu pastarajį mėnesį, bet jau baigiu prisiruošt dirbti :D

 

Jis tinginys nieko nedaro :D Nuotraukose hude irgi parašyta - "TINGINYS"

 

Jo. :D.

 

Įdomiai, įdomiai. Tikrai užsuksiu. Sėkmės :)

 

Lauksim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Tu gal pasiskubink, nes noriu dar iki mokslo metų panolaifint...

Ir turbūt aš toks ne vienas.

 

Spėju vienintėlis.. Nežinau kaip kiti, bet asmeniškai man per atostogas, juolab vasara (nors orai ir nevasariški) prie PC laiko nei nelieka, draugai, draugės, tūsai, plotai, visokių nesąmonių darymai, įdomus žmogeliai man tokie kaip tu.. Gyvenimą prie PC praleidžiat...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Spėju vienintėlis.. Nežinau kaip kiti, bet asmeniškai man per atostogas, juolab vasara (nors orai ir nevasariški) prie PC laiko nei nelieka, draugai, draugės, tūsai, plotai, visokių nesąmonių darymai, įdomus žmogeliai man tokie kaip tu.. Gyvenimą prie PC praleidžiat...

Tokie ten pas tave tūsai plotai, visi prisigeria, privemia, voliojasi visur

 

Aišku aš prieš sedėjimą prie kompiuterio vasaros laiku, tačiau jau ir tai yra geriau negu degradavę jaunuoliai.

Redaguota , nario Nedas_Infrox
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokie plotai ne savaitgaliais? Rašot, kad plotai, tūsai ir t.t., bet patys tupit prie ekrano. Savaitgaliais suprantu, visą dieną irgi reikia stengtis būt lauke, bet vakarais galima atsipūsti prie kompo ar žiūrint futbolo čempionatą :) Rašot, kaip esat prieš kompiuterį vasarą, bet patys sėdit prie jo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokie plotai ne savaitgaliais? Rašot, kad plotai, tūsai ir t.t., bet patys tupit prie ekrano. Savaitgaliais suprantu, visą dieną irgi reikia stengtis būt lauke, bet vakarais galima atsipūsti prie kompo ar žiūrint futbolo čempionatą :) Rašot, kaip esat prieš kompiuterį vasarą, bet patys sėdit prie jo...

Nu aš asmeniškai sėdžiu dažnai, nes tokia vasara tai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gal pasiskubink, nes noriu dar iki mokslo metų panolaifint...

Ir turbūt aš toks ne vienas.

 

Malonu, nu žiūrėsim kaip gausis, reik dabar pačiam suprast kodą, tiek laiko nebuvęs, nesuprasiu net pats ką prirašiau :D

 

Spėju vienintėlis.. Nežinau kaip kiti, bet asmeniškai man per atostogas, juolab vasara (nors orai ir nevasariški) prie PC laiko nei nelieka, draugai, draugės, tūsai, plotai, visokių nesąmonių darymai, įdomus žmogeliai man tokie kaip tu.. Gyvenimą prie PC praleidžiat...

 

Būtent, bet 24/7 lauke nesedėsim :D.

 

Tokie ten pas tave tūsai plotai, visi prisigeria, privemia, voliojasi visur

 

Aišku aš prieš sedėjimą prie kompiuterio vasaros laiku, tačiau jau ir tai yra geriau negu degradavę jaunuoliai.

 

Nedai, tokio pobudžio tūsai neturi reikšmės sedėjimui prie PC.: D

 

Kokie plotai ne savaitgaliais? Rašot, kad plotai, tūsai ir t.t., bet patys tupit prie ekrano. Savaitgaliais suprantu, visą dieną irgi reikia stengtis būt lauke, bet vakarais galima atsipūsti prie kompo ar žiūrint futbolo čempionatą :) Rašot, kaip esat prieš kompiuterį vasarą, bet patys sėdit prie jo...

 

Iš dalies teisus.

 

Nu aš asmeniškai sėdžiu dažnai, nes tokia vasara tai...

 

Būna tokių dienų kai nenori lyst į lauką :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki,


 


Kaip vasara? :). Man visai neblogai. :D. Bet rašau, ne tam, kad kalbėčiau apie savo VASARĄ, bet tam, kad praneščiau savotiškai puikią žinia :). Taigi prieš keltą mėnesių sumąsčiau paleisti šį serverį, o tada kurti TRUCKING V2, ir kai atėjo šiandiena, vienas žmogus sako: 


- Tai kam tau kurti vieną serverį dabar, o kitą vėliau? Kurk V2 dabar ir viskas bus gerai...- Kažkada ir aš taip mąsčiau ir tikrai priėjau išvadą, kad taip ir padarysiu :). Nemanau, kad jums tai daug ką reiškia, kadangi ir taip 4 ar daugiau mėnesius nieko nedariau ir buvau neaktyvus, dėl savo TINGINYSTĖS. Bet aš tikrai žinau ir pažadu, kad ta diena kai Trucking serverio dienos išauš jūs nudžiugsite ir nustebsite :).


 


Kodėl kurti V2 o ne dabartinį, kuo jis skirsis?


 


Kuriant dabartinę modifikaciją, norėjau sukurti tikrai puikia serveryje rinką, bet ji man atrodė nelabai reali, aš noriu sukurti dar realistiškesnę. V2 bus 1000 patalpų, kurias nusipirksite ir galėsite įkurti ką norėsite : Bankas/Parduotuvė/Gamykla/Pervežimo Firma/Pardavinėti Fūras/Jūsų nuosavas namas. Ir tik jūs patys galėsite komplektuoti jūsų patalpą.


 


Baldai


 


Galėsite įkurit savo Kurjerių firmą, važinėsit su mažu busiku, išvežiosit baldus į patalpas kurias užsisakys kitos firmos ar velniai žino koks ten UAB. 


 


Ir kas iš to išeis?


 


Esmė tame, kad kiekvienas žmogus - žaidėjas turi savo norų, ir mes kiekvienam atskirai suteiksime būdą tiems norams įgyvendinti. Taip suvienysim visus žaidėjus, visą serverį į tą tikslą, kuris realiame gyvenime ir palaiko tvarką - EKONOMIKA. Mes patys ją vystisime, vieni gamins baldus, kiti gamins Ginklus, kiti gamins dar velniai žino ką. Fūrų centrai padarys sutartis su gamyklomis, išvežios jų sukurtus daiktus į biznius, o bizniai juos pardavinės Civiliams, arba jums, visgi valgyti/gerti tai reikia. 


 


Nepamirškime ir blogosios pusės. Nepatinka legalūs kroviniai? Galėsite įkurti mafiją, pardavinėti nelegalius daiktus, arba vogtus tik už mažesnę kainą, susirasite fūristą kuris nebijo rizikuoti ir būti sučiuptas teisėsaugos. Galėsite kelti savo SkillPointus, kad Teisėsaugai būtų sunku išsiaiškinti ar vežate legalų krovinį ar ne.


 


Teisėsauga. Bus Mafija, bus ir Teisėsauga. Galėsite įsidarbinti Policijoje ir įrodyti, kad galite užsitarnauti didesnį rangą ir tapti detektyvu.


 


Mašinos. Geram Vairuotojui reikia geros mašinos, Geram Fūristui - Geros fūros. Galėsite tobulinti savo mašiną, keldami Akseleracijos/Variklio/Ratų lygius, kad jūsų mašina geriau trauktų. Bus ypatingesnė Tuningavimo sistema, galėsite bet kokį tune objektą užsidėti ant savo mašinos, galėsite užsipimpinti net savo Vilkiką :)


 


Mechanikai. Norint, kad jūsų Arkliukas gerai riedėtų, reikia, kad kažkas jį patikrintų, sutvarkytų. Galėsite įkurti savo mechanikų firmą, kad žmonės galėtų tobulinti savo mašinas pas jus.


 


Jūsų įgudžiai. Žaidžiant, dirbant, vežant krovinius - kelsitės lygį, už tia gausite Skill Pointų. Už juos galėsite tobulinti skillus ir siekti geresnio tikslo, investuoti į dar geresnį žaidimą.


 


 


Tad tiek, Susitiksime Ateity, laukite naujienų :).


 


Real Future Trucking


 


     DreDas


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...