Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na šiaip nežinau kaip jūs bet turėtumėte žinoti, kad ant pc gta 5 bus

Tiesiog pirma leidžia žaidimus ant konsolių nes šitie žaidimai būna mokami kurėjai bei leidėjai susikrauna dali pinigų iš žaidimo po tik po poros mėnesiu ar greičiau atsiranda ir ant kompiuterio nes tada jau visi pradeda piratauti ir siusti nemokamai. O reikalavimai tūrėtu būti būti bent jau vaizdo korta ir ram nes nemžai obijektu ir viso kito.

Galit nebijot tikrai ant pc bus

O apie Playstation 4 tai tikrai jis atsiras tada kai bus ant kompiuteriu naujas DirectX 12 palaikimas.

Ir nauja grafika kolkas žaidimu grafika yra toke kokia yra vidutiniškai pagal kompiuteriu galimybes bus jau dx12 tada jau ir gali atsirasti kokia nauja Intel i8 ar kažkas gal nauja vga to nežinau. Be to ant pc visvien bus geresne grafika xbox nuima grafika nes turi viso labo maža palaikimo sistema bet galime džiaugtis jog vistiek yra nauji game dar leidžiami :)

Laukiu Gta 5 :)

Kas nematėte

Gta 5 Gameplay test'as

galite pavarvinti seile :)

Ant tiek degradavusio žmogaus nesu matęs. Fake gameplay įkėlė :D

  • Neigiamai 2
(redaguota)

Ant tiek degradavusio žmogaus nesu matęs. Fake gameplay įkėlė :D

Na jeigu tu degradaves aš nežinau bet gali visko būti

Taip čia tikras gameplay test'as būna tokiu dalyku, kad ir patys žaidimo kūrėjai nufilmuoja ir paplatina prie to video yra dar 3 :)

gali dabar juoktis bet kaip bus pažiurėsiu kaip tada galvosi

be to jeigu tu nuo tiek nusirites nėra nė kalbos su tokiu neišmanėli tu :)

Redaguota , nario BlaCkeRis

d4fa406ea30b124067fc3a21b883713567.png


 

Na šiaip nežinau kaip jūs bet turėtumėte žinoti, kad ant pc gta 5 bus

Tiesiog pirma leidžia žaidimus ant konsolių nes šitie žaidimai būna mokami kurėjai bei leidėjai susikrauna dali pinigų iš žaidimo po tik po poros mėnesiu ar greičiau atsiranda ir ant kompiuterio nes tada jau visi pradeda piratauti ir siusti nemokamai. O reikalavimai tūrėtu būti būti bent jau vaizdo korta ir ram nes nemžai obijektu ir viso kito.

Galit nebijot tikrai ant pc bus

O apie Playstation 4 tai tikrai jis atsiras tada kai bus ant kompiuteriu naujas DirectX 12 palaikimas.

Ir nauja grafika kolkas žaidimu grafika yra toke kokia yra vidutiniškai pagal kompiuteriu galimybes bus jau dx12 tada jau ir gali atsirasti kokia nauja Intel i8 ar kažkas gal nauja vga to nežinau. Be to ant pc visvien bus geresne grafika xbox nuima grafika nes turi viso labo maža palaikimo sistema bet galime džiaugtis jog vistiek yra nauji game dar leidžiami :)

Laukiu Gta 5 :)

Kas nematėte

Gta 5 Gameplay test'as

galite pavarvinti seile :)

Kokia čia nesamonė atsiuntiai :D

FAKE Čia :D

Beto koks skirtumas vistiek žadu pirkt konsolė Xbox tai problemu man nebus.

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

(redaguota)

Kokia čia nesamonė atsiuntiai :D

FAKE Čia :D

Beto koks skirtumas vistiek žadu pirkt konsolė Xbox tai problemu man nebus.

Tikrai nebus :) tik aišku grafika jau skirsis nuo pc platformos

ne fake ;) ateis laikas pamatysi tikrai, kad ne fake čia vienas ir paviešintu Rockstar klipuku

rodos dar 2 yra :) o kas paviešino tai tikrai jau iš pačiu kūrėju.

Redaguota , nario BlaCkeRis

d4fa406ea30b124067fc3a21b883713567.png


 

Tikrai nebus :) tik aišku grafika jau skirsis nuo pc platformos

ne fake ;) ateis laikas pamatysi tikrai, kad ne fake čia vienas ir paviešintu Rockstar klipuku

rodos dar 2 yra :) o kas paviešino tai tikrai jau iš pačiu kūrėju.

Fake, dar nėra paviešinta jokio gameplay... Ant xbox bus lagai, laikysis kokių 25-30 FPS...

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

(redaguota)

Fake, dar nėra paviešinta jokio gameplay... Ant xbox bus lagai, laikysis kokių 25-30 FPS...

Lagu nebus todėl nes optimizuos taip kaip reikia jeigu reikės tai dės ir very low

O tas gameplay tik taip yra ten nėra tikras oficialus gameplay ten yra test'as kuri padare katras nors kurėjas atsakyngas už kažka..

Sunku paiškinti vistiek gali neadait.

Čia dar nė puse nėra kas yra tave video :) tiesiog išsprūdo kurėjui o taip čia grafika tik.. testas ant konsoles

visi žaidimu kūrėjai testina tai vehicle valdyma tai dar kažka .. o kiek su valdymu video gta 5 tai pilna po biški pamatysi kiek atsiras tu video :)

P.S nejaučiat ką sakote čia fake ? tikrai neaiškinsiu bet ne fake o ateis laikas pamatysit, daugiau čia niekas negalėtu būti kiti kūrėjai tokios grafikos neikabintu o čia grynas rockstar darbelis :)

Redaguota , nario BlaCkeRis

d4fa406ea30b124067fc3a21b883713567.png


 

Na čia gal mano nuomonė. Aš pats manau kaip ir Aleksas, kad žaidimas nepasirodys ant PC platformos, bet jeigu pasirodys - kam jį pirkti? Anaiptol jis nusibos, aišku pasirodys ir pačiuose didžiausiuose tinklapiuose, kuriuose vaikai spaus DOWNLOAD ir siuntimas prasidės.. Mane piktina tai, kad neivienas žaidimas nėra apsaugotas nuo tokių bajeriu. Na, nereikia būti jau tokiems sekliais, kad va kiekvieną dieną paskaitinėti kada išleis tą GTA V ! Draugai, bendravardžiai ir t.t Kol dar turime laiko reikia džiaugtis gyvenimu, o ne laukti paprasto žaidimo, kuris kompiuteryje užims daugiau vietos :)

Guess who's back

Lagu nebus todėl nes optimizuos taip kaip reikia jeigu reikės tai dės ir very low

O tas gameplay tik taip yra ten nėra tikras oficialus gameplay ten yra test'as kuri padare katras nors kurėjas atsakyngas už kažka..

Sunku paiškinti vistiek gali neadait.

Čia dar nė puse nėra kas yra tave video :) tiesiog išsprūdo kurėjui o taip čia grafika tik.. testas ant konsoles

visi žaidimu kūrėjai testina tai vehicle valdyma tai dar kažka .. o kiek su valdymu video gta 5 tai pilna po biški pamatysi kiek atsiras tu video :)

P.S nejaučiat ką sakote čia fake ? tikrai neaiškinsiu bet ne fake o ateis laikas pamatysit, daugiau čia niekas negalėtu būti kiti kūrėjai tokios grafikos neikabintu o čia grynas rockstar darbelis :)

Žaidei GTA IV ant konsolės? Vien lagai, FPS drop'ai. Vargu ar konsolės išveš naują GTA nors kiek geriau...

Na čia gal mano nuomonė. Aš pats manau kaip ir Aleksas, kad žaidimas nepasirodys ant PC platformos, bet jeigu pasirodys - kam jį pirkti? Anaiptol jis nusibos, aišku pasirodys ir pačiuose didžiausiuose tinklapiuose, kuriuose vaikai spaus DOWNLOAD ir siuntimas prasidės.. Mane piktina tai, kad neivienas žaidimas nėra apsaugotas nuo tokių bajeriu. Na, nereikia būti jau tokiems sekliais, kad va kiekvieną dieną paskaitinėti kada išleis tą GTA V ! Draugai, bendravardžiai ir t.t Kol dar turime laiko reikia džiaugtis gyvenimu, o ne laukti paprasto žaidimo, kuris kompiuteryje užims daugiau vietos :)

Manau negirdėjai apie tokį dalyką kaip "Multiplayer" kurį norint gauti, reikia pirkti žaidimą :). Bus ant PC, bet šiek tiek vėliau. Rock Star jau buvo davę užuominą, kad bus. Taip pat ir amazon.com jau galima užsisakyti GTA V PC kopiją :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Žaidei GTA IV ant konsolės? Vien lagai, FPS drop'ai. Vargu ar konsolės išveš naują GTA nors kiek geriau...

Manau negirdėjai apie tokį dalyką kaip "Multiplayer" kurį norint gauti, reikia pirkti žaidimą :). Bus ant PC, bet šiek tiek vėliau. Rock Star jau buvo davę užuominą, kad bus. Taip pat ir amazon.com jau galima užsisakyti GTA V PC kopiją :)

GTA IV buvo blogai optimizuotas tiek ant pc tiek ant konsolių

(redaguota)

Žaidei GTA IV ant konsolės? Vien lagai, FPS drop'ai. Vargu ar konsolės išveš naują GTA nors kiek geriau...

Manau negirdėjai apie tokį dalyką kaip "Multiplayer" kurį norint gauti, reikia pirkti žaidimą :). Bus ant PC, bet šiek tiek vėliau. Rock Star jau buvo davę užuominą, kad bus. Taip pat ir amazon.com jau galima užsisakyti GTA V PC kopiją :)

Renas sakai tikrai teisingai čia tik pramoga kai nėra kas veikti :) ant pc tikrai bus o pirma yra ant konsoliu todėl, kad žaidimą tiek nepiratauja reikia pirkti ir t.t :) o po kažkiek laiko užsidirba ir perkuria ant pc tada ir grafika pasirodo tikroji :) o ir tada dar kituose šalyse eina žmones į prekybos centrus ir perka.

O dabar tik kelia skandalus lyg pasaulio pabaiga būtų.

Redaguota , nario BlaCkeRis
  • Teigiamai 2

d4fa406ea30b124067fc3a21b883713567.png


 

Renas sakai tikrai teisingai čia tik pramoga kai nėra kas veikti :) ant pc tikrai bus o pirma yra ant konsoliu todėl, kad žaidimą tiek nepiratauja reikia pirkti ir t.t :) o po kažkiek laiko užsidirba ir perkuria ant pc tada ir grafika pasirodo tikroji :) o ir tada dar kituose šalyse eina žmones į prekybos centrus ir perka.

O dabar tik kelia skandalus lyg pasaulio pabaiga būtų.

Ką aš pasakyti norėjau. Žaidimo laukimas tampo nervus, kada tas žaidimas?! kada?! Tada ir prasideda no lfe, tėvų neklausymas, apie tai reikia labai stipriai pagalvoti.

Guess who's back

Ką aš pasakyti norėjau. Žaidimo laukimas tampo nervus, kada tas žaidimas?! kada?! Tada ir prasideda no lfe, tėvų neklausymas, apie tai reikia labai stipriai pagalvoti.

Aš tai stengiuos kuo mažiau praleisti prie kompiuterio bet kai nėra kas veikti visi pasėdim :) šalta žiema nžn vasara mažiau prie kompo yra ką veikti.

O laukimas tai geriausia nekreipti dėmesio ir ateis tas laikas kartais net pamiršta, kad ta game išleido ir parsisiunčia jau po laiko :)

d4fa406ea30b124067fc3a21b883713567.png


 

Renas sakai tikrai teisingai čia tik pramoga kai nėra kas veikti :) ant pc tikrai bus o pirma yra ant konsoliu todėl, kad žaidimą tiek nepiratauja reikia pirkti ir t.t :) o po kažkiek laiko užsidirba ir perkuria ant pc tada ir grafika pasirodo tikroji :) o ir tada dar kituose šalyse eina žmones į prekybos centrus ir perka.

O dabar tik kelia skandalus lyg pasaulio pabaiga būtų.

Būtent taip ir yra!!! Norėjau ir aš tą parašyti. Malačius :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Pvž man daug įdomiau būtų jei GTA 5 butu prieinamas tik konsolėm nes dabar jei ant pc tai ššš gausis.

Ateini ir kapoji ir jokio įdomumo.

Pavydi tiems kurie turi galingus PC ir galės žaisti, o tu vat turi kokį sumedėjusį ir negalėsi gauti geresnės kokybės?

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...