Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labiau pasidomėjau pasiskaičiau apie tą "GTA V" ir sužinojau jog PC versija bus išleista 1-3 mėnesių bėgyje po PS3 ir Xbox išleidimo.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Beto jaučiu kad nebus šitas žaidimas ant pc platformos tai visiems teks Konsolės pirktis :P

:D Pagalvokit logiškai, kaip gali nebūti ant PC ? :D - Ant visų senų GTA dalių buvo PC platformos, bus ir dabar, pagalvokit kiek pasaulyje yra žmonių kurie lošia ant PC... Jeigu nebūtų ant PC platformos GTA V, tai būtų žiauriai nepelninga rockstar games, nes tikrai ne visi žmonės pirks kitas konsoles, vien dėl kažkokio - vieno žaidimo ??!! apsurdas būtų...

  • Teigiamai 1

:D Pagalvokit logiškai, kaip gali nebūti ant PC ? :D - Ant visų senų GTA dalių buvo PC platformos, bus ir dabar, pagalvokit kiek pasaulyje yra žmonių kurie lošia ant PC... Jeigu nebūtų ant PC platformos GTA V, tai būtų žiauriai nepelninga rockstar games, nes tikrai ne visi žmonės pirks kitas konsoles, vien dėl kažkokio - vieno žaidimo ??!! apsurdas būtų...

Ne tada visi PC turėtojai sukiltu ir streikuotu kad išleistu ant PC Gta 5. :D

Beto ne visi gta būvo ant pc pvž VCS LCS,CTW nebūvo ant pc jos būvo pvž ant PSP konsoliu. Šeip tai galėjo išleist ir ant pc būtų pvž man patikę koki sulošt vcs ant pc bet taip nėra.

Bet nepelninga ir Rockstar Games jei išleidžia ant pc platformos tai aišku pinigai atplauke bet po 1mėn atsiranda GTA5 žaidimas jau torrentuose tai va.

Galit ant manęs varyti,kad nusišneku ir t.t bet sakau kaip yra ir tiesa svarbiausia nes dabar visi žaidimai kurie išleidžiami ant pc betkokiu atveju jie atsiras internete.

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Nu tai iš kur tu žinai kad šita išleis ant pc nes pavizdžiui šiandien dienai vis atsiranda geresniu žaidimu ir jie yra skirti konsolėm.

Nu aišku suprantama kad visi gta ant pc būdavo bet šitas žaidimasa tikrai geresnis nei visi gta sudėjus tai nežinia jei bus ant kompu irgi gerai bei bus ir pliusu ir minusu iš dalies.

Nu pagyvensim pamatysim,vistiek nei mes nei kiti nežino tos gta 5 ateities ir panašiai.

GTA 5 tikrai bus bus ant PC cia yra faktas Rockstaris tikrai nenores prarast tiek daug lesu is PC vartotoju. O kad GTA konsolėms skiria daugiau dėmesio tai čia del to kad gauna iš ju didžiausias pajamas, nes ant konsoliu piratavimas mazesnis.

123 kompanija - www.123kompanija.do.am

Nori usidirpt pinigu? - http://adf.ly/?id=6354420

sveiki, norečiau paklausti kokius žinote pačius naujausius ir geriausius žaidimus. kokius jus žaidziate, kokius norėtumete žaisti, ir svajojete, bet internete dar nėra, o pirkti iš parduotuves jums per brangu, norečiau jums pasiūlyti isigįti bet koki žaidima už 65% ir daugiau procentu mažesne kaina nei kainuoja parduotuvėje, pas mane viskas vyksta pasitikėjimu žmonemis sistema, ir galiu gauti bet koki žaidima ir pigiai. Tat jei jus susidomėjote, ir norite kokio gero naujo žaidimo, tai rašykite į skype: Sirusaika

  • Neigiamai 1

Ne tada visi PC turėtojai sukiltu ir streikuotu kad išleistu ant PC Gta 5. :D

Beto ne visi gta būvo ant pc pvž VCS LCS,CTW nebūvo ant pc jos būvo pvž ant PSP konsoliu. Šeip tai galėjo išleist ir ant pc būtų pvž man patikę koki sulošt vcs ant pc bet taip nėra.

Bet nepelninga ir Rockstar Games jei išleidžia ant pc platformos tai aišku pinigai atplauke bet po 1mėn atsiranda GTA5 žaidimas jau torrentuose tai va.

Galit ant manęs varyti,kad nusišneku ir t.t bet sakau kaip yra ir tiesa svarbiausia nes dabar visi žaidimai kurie išleidžiami ant pc betkokiu atveju jie atsiras internete.

Tu nenusišneki :), iš dalies esi teisus, atkeliauja į torrentus, bet labai retai tose torrentuose būna veikiantys tie GTA, nes šie žaidimai, ypač GTAIV buvo labai gerai apsaugoti, ir juos sunku gauti, dėl visų kodų, tokių kaip aktivacijos ir pnš. Beje su piratinių GTA IV neišeina nei updatinti, tiksliau patchinti žaidimą, nei loši multiplayer, tad vistiek iš dalies tektų pirkti originalą, ir tie platinimai torrentuose būtų bereikšmiai :). Taip tiesa ir ta, kad and xbox, ps yra mažesnis piratizmas, ir tikrai yra pelningiau, sutinku visiškai.

Nu tai iš kur tu žinai kad šita išleis ant pc nes pavizdžiui šiandien dienai vis atsiranda geresniu žaidimu ir jie yra skirti konsolėm.

Nu aišku suprantama kad visi gta ant pc būdavo bet šitas žaidimasa tikrai geresnis nei visi gta sudėjus tai nežinia jei bus ant kompu irgi gerai bei bus ir pliusu ir minusu iš dalies.

Nu pagyvensim pamatysim,vistiek nei mes nei kiti nežino tos gta 5 ateities ir panašiai.

Gta San Andreas geriausias :)

pirk nauja pc :D

mano senukas paves 8GHZ 25GB ram vaizduske Nvide GeForce GT 9800 1GB

Abėjoju, nes vaizdo plokštė pasenusi ir gali nepalaikyti naujausio DirectX...

25GB tokiam kompiuteriui nereikalingi, galiu lažintis jog tik kokius kelis GB sunaudoji.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Na šiaip nežinau kaip jūs bet turėtumėte žinoti, kad ant pc gta 5 bus

Tiesiog pirma leidžia žaidimus ant konsolių nes šitie žaidimai būna mokami kurėjai bei leidėjai susikrauna dali pinigų iš žaidimo po tik po poros mėnesiu ar greičiau atsiranda ir ant kompiuterio nes tada jau visi pradeda piratauti ir siusti nemokamai. O reikalavimai tūrėtu būti būti bent jau vaizdo korta ir ram nes nemžai obijektu ir viso kito.

Galit nebijot tikrai ant pc bus

O apie Playstation 4 tai tikrai jis atsiras tada kai bus ant kompiuteriu naujas DirectX 12 palaikimas.

Ir nauja grafika kolkas žaidimu grafika yra toke kokia yra vidutiniškai pagal kompiuteriu galimybes bus jau dx12 tada jau ir gali atsirasti kokia nauja Intel i8 ar kažkas gal nauja vga to nežinau. Be to ant pc visvien bus geresne grafika xbox nuima grafika nes turi viso labo maža palaikimo sistema bet galime džiaugtis jog vistiek yra nauji game dar leidžiami :)

Laukiu Gta 5 :)

Kas nematėte

Gta 5 Gameplay test'as

galite pavarvinti seile :)

Redaguota , nario BlaCkeRis
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1

d4fa406ea30b124067fc3a21b883713567.png


 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...