Peršokti į turinį

Pabodo zaisti tapati zaidima?Puikus zaidimas League of Legends


keny

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nemanau, daug įdomiau žaist rėkiant ant kitų herojų. Man su DOTA2 kaip turiu laisvo laiko, žaidžiu ir rėkauju ištysai + pašnekam su užsieniečiais, tas smagiausia ir laikas greit praeina. Nemanau, jog jau dabar aš esu noliferis isterikas.

Atrodo tu nemates Ice cold playeriu. Pwz mano klase, daznai isterikauja, o kaip shulei per lan cs losia, tj visi Ice cold, ir tyla ziauri :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniškai LoL nepatinka, bet žadimas jis tikrai geras, vienas geriausių MOBA žaidimų, aišku Dota 2 kur kas geriau bent jau man, bet visi turi savo skonį. Nesuprantu kodėl visi verkia ir rėkia, kad blogas žaidimas. Vienam patinka L4D, MW3 lošt, o kitam gal Dota 2 ir pnš, skoniai skiriasi todėl nerėkaukit. O šiaip LoL vienas populiariausių F2P žaidimų ir jis nebūtų vienas populiariausių jeigu nebūtų geras. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eilinis MMORPG ir tiek... Neesu tokių žaidimų megėjas ir nelabai norisi žaisti žaidimą nuo kurio miršta žmonės, todėl tokius pramenu "Noliferių žaidimais". :kiets:

Dauguma rašo, kad šūdinausias koks yra sukurtas, "noliferių žaidimas". Na aišku, bent mano asmenine nuomone tu pavydi. Kadangi tie tavo nolaiferiai turi garsiausius top modelius naktį ir uždirba milijonus. Bet aišku, jie tik noliferiai, nes išmoko jį žaisti :) Aš nieko prieš būti šiuo nolaiferiu ir džiaugtis modeliu lovoje, bei turėtu milijonus. Na kiekvienam savos vertybės.

PEACE!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauguma rašo, kad šūdinausias koks yra sukurtas, "noliferių žaidimas". Na aišku, bent mano asmenine nuomone tu pavydi. Kadangi tie tavo nolaiferiai turi garsiausius top modelius naktį ir uždirba milijonus. Bet aišku, jie tik noliferiai, nes išmoko jį žaisti :) Aš nieko prieš būti šiuo nolaiferiu ir džiaugtis modeliu lovoje, bei turėtu milijonus. Na kiekvienam savos vertybės.

PEACE!

Pasvajok ir praeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Truputi nusišnekėjai... Kur matosi, kad čia mano svajonė ar aš taip sakyčiau. Aš tiesiog jeigu galėčiau rinktis tokį gyvenimą tikrai neatsisakyčiau :)

Rimtai? Kur čia prisiskaitei? Dabar pagalvok logiškai - jeigu bent koks žmogus, kuris turi kompaniją ir per dieną gauna milijoną JAV dolerių ( o tokių yra tik keliasdešimt ) žaidė šį žaidimą, tai nereiškia kad visi turi tokius turtus. Dabar tu parašei viską daugiskaita ir tai reiškia, jog visi kurie "nolifina" šį žaidimą yra vieni iš turtingiausiu žmonių pasaulyje? Ehh.. Patariu tau neklausyti vieno žmogaus nuomonės, papraščiausiai tai būna perdėtas žaidimo apsakymas (nežinau kaip tiksliau pavadinti) ir kaikurie žmonės prirašo tokių faktų, kad net juoktis verčia. Tas pats atsitiko ir su GTA V, visi prirašė reikalavimus, išleidimo datas, nors officialiai niekas nebuvo paskelbta. Nenorėjau tavęs įžeisti, tiesiog pasakiau tai ką manau.

O dėl pačio žaidimo - esu žaidęs kelis kartus, neužkabino. Kaikuriems patinka tokio tipo žaidimą, kaikuriems ne. O tie, kurie nemoka išklausyti kito nuomonės, tegul eina ***** ir nolifina savo šitą žaidimą. Ačiū už dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar kurie stūmė ant šito žaidimo yra paprasčiausi freeposteriai. Geriau nulipkit nuo kompo ir pradėkit kažką daryt, o ne vien drypsot prie kompo.

:mucha: :mucha:

:mucha:

:mucha:

:mucha:

Tai taip :DDD tie kurei žaidžia kiaura diena nenoliferiai o tie kurie būna į dieną po kelias val į dieną ir parašo kelis postus yra didžiausias noliferis :DD

O vilmux tu vilmux... Jeigu Lol žaidėjai gautu milijonus tai visi žaistu šį žaidimą. O dabar šis žaidimas yra šššš... Ir nedryskit man prieštaraut nes tai mano nuomonė :

:oho:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:mucha: :mucha:

:mucha:

:mucha:

:mucha:

Tai taip :DDD tie kurei žaidžia kiaura diena nenoliferiai o tie kurie būna į dieną po kelias val į dieną ir parašo kelis postus yra didžiausias noliferis :DD

O vilmux tu vilmux... Jeigu Lol žaidėjai gautu milijonus tai visi žaistu šį žaidimą. O dabar šis žaidimas yra šššš... Ir nedryskit man prieštaraut nes tai mano nuomonė :

:oho:

Tikrai? Aš jį žaidžiu bet ne taip kaip čia tu parašei *Myliu SuperGames.lt* :) Nežinai patylėk, nėra čia manau jau tokiuu nolaiferių :)

Aš tai lošiu lol 1h į dieną man tinka pvžž..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...