Peršokti į turinį

Pabodo zaisti tapati zaidima?Puikus zaidimas League of Legends


keny

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 3 savaičių...

Eilinis MMORPG ir tiek... Neesu tokių žaidimų megėjas ir nelabai norisi žaisti žaidimą nuo kurio miršta žmonės, todėl tokius pramenu "Noliferių žaidimais". :kiets:

Tavo „Noliferių“ yra kiekviename žaidime, taip ir šitam, be to vieniems patinka cs1.6 kitiems l2 ir pan, tik noriu pasakyt, kad LoL nėra eilinis MMORPG, jis yra tik vienas toks kuriam eilinis žmogus gali patekt į LoL champion ship skrist į New York'ą, laimėt 50 000 dolerių su savo komanda.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir neblogas žaidimas, turiu draugą kuris oho kaip įsiutęs su šitu žaidimu, palošiu su jo, mirštu tai užrekia belekaip kad nemoku žaisti. :DD

Va tokiais žmonėm galima tapti kai per daug žaidi , nervai išeina per stipriai ir tapti galima žmoniem kuriuos vadina "noliferiais" :)

noliferis tj tas zmogus kuris daug zaidzia zaidimu, nera skirtumo kokia jo psichologine padetis.

O dabar kuriuos kalbejai, tai cia tiesiog tampa isterikais, arba nuvaziave nuo proto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

noliferis tj tas zmogus kuris daug zaidzia zaidimu, nera skirtumo kokia jo psichologine padetis.

O dabar kuriuos kalbejai, tai cia tiesiog tampa isterikais, arba nuvaziave nuo proto.

Nemanau, daug įdomiau žaist rėkiant ant kitų herojų. Man su DOTA2 kaip turiu laisvo laiko, žaidžiu ir rėkauju ištysai + pašnekam su užsieniečiais, tas smagiausia ir laikas greit praeina. Nemanau, jog jau dabar aš esu noliferis isterikas.

Redaguota , nario Angry
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...