Å aldiklis

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

2 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie Å aldiklis

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 1. Sveiki, taigi noriu paklausti ar esat girdėję apie šį puikų Sandbox Open-World MMOFPS žaidimą? Jei taip tai ar žaidžiate, o gal norit žaist? Galit klaust, pasistengsiu padėt. Jis dar tik Closed Beta stadijoje jau labai ilgą laiką ir yra tvarkomas ir pnš, žodžiu vietoj nestovi ir manau kai bus išleista Live versija jis bus vienas geriausių F2P MMO žaidimų rinkoje. Norint žaisti reikia Beta-Key. Pats žaidžiu pagrinde už Dreadnaught ir Bio battleframe'us. Papasakosiu tik šiek tiek apie žaidimą. Žaidime nėra levelių, o yra Tier'ai kurie neturi labai didelės reikšmės, viskas priklauso nuo to kaip žaidžiate ir kokius Itemus turite, daugelį itemų gausite pirkdami savo Battlefram'ui patobulinimus(Battleframe - klase kurią galite keitinėti.). Žaidime visada vyksta kažkas įdomaus, įvairūs open world eventai kaip uraganai , ateivių invazijos, miestų užpuolimai, karai ir t.t. daug dalykų įvyksta netikėtai. Žaidimas turi eSport savybių ir jau dabar vyksta įvairūs PvP turnyrai. Žodžiu pasidomėkit daugiau tikrai įdomus, žodžiais nenupasakosi D: Mano nick ingame: Saldiklis Jei nežinot tai youtube pažiūrėkit ar paskaitykit review kur nors kokį.
 2. Trink tą temą, čia ne MMORPG, o eilis šūdinas sa-mp servas. Nyk iš čia.
 3. Man asmeniškai LoL nepatinka, bet žadimas jis tikrai geras, vienas geriausių MOBA žaidimų, aišku Dota 2 kur kas geriau bent jau man, bet visi turi savo skonį. Nesuprantu kodėl visi verkia ir rėkia, kad blogas žaidimas. Vienam patinka L4D, MW3 lošt, o kitam gal Dota 2 ir pnš, skoniai skiriasi todėl nerėkaukit. O šiaip LoL vienas populiariausių F2P žaidimų ir jis nebūtų vienas populiariausių jeigu nebūtų geras.
 4. Å aldiklis

  Žaidimo kūrimas.

  Kas čia dar svajoja apie žaidimo kūrimą panašų į GTA ar pnš Tam reikia kelių šimtų žmonių komandos ir labai didelio pinigų biudžeto tokiem darbam ir savaime aišku begalinės patirties. O jei norit mokintis ir pradėt po biški kažką tai siūlau Love2D kurt 2D žaidimukus su lua kalba, nėra labai sunku ir išmokt kažko gali.
 5. Å aldiklis

  Kas mėgsta survival žaidimus.

  Don't Starve tikrai neblogas Survival žaidimukas ir gan įdomus, daug galimybių tik trūksta Co-op režimo.
 6. Minecraft serveris kuris dabar Open Beta stadijoje, jau susilaukė nemažo populiarumo iš rimtų RP žaidėjų. Šis serveris naudoja tikras RP nuostatas kurios padeda patirti tikrą RP pojutį. Šiame serveryje žaidžia tik rimčiausi, o jeigu ir atsiranda tokių kurie nenori išmokti RP ir daro kažką blogai jie būna greita pašalinami. Įvairūs atnaujinimai vyksta gan dažnai, taisomos klaidos ir stengiamasi padaryti vieną rimčiausių RP serverių Lietuvoje.
 7. Å aldiklis

  Aion Online (infinite private server)

  koks tolkas lošti private servuose kai yra nemokamas globalas, jokių bugų, updeitai, daug žaidėjų, normalus žaidimas, vertas žaisti be jokių wipe ir t.t. , o ten kai loši su 500-1k žaidėjų tai jokio įdomumo. Pažaiskit globale suprasit. Ir kas čia kalba apie panašumus tai patylėkit. Visi pasaulio MMO turi panašumų ir niekas ten nėra clone ar pnš, ir kad Aion yra L2 kurėjai tai negalvokit, kad dėl to tie panašumai yra, žaidimą jie galvoja 100 procentų išnaujo ir dažniausiai žaidimą kuria daugelis net ne tų pačių žmonių. Ir dar kažkas čia sakė, kad panašus į perfect world dėl skraidymo, tai irgi nebesvaik, skraidymas aion'e neturi labai milžiniškos reikšmės, tu 70 procentų žaidimo praleidi ant žemės vaikščiodamas. Ir išvis pagalvojus AIon neturi esminių panašumų į L2 ar WoW.
 8. Å aldiklis

  Aion LT Serveris

  koks tolkas lošti private servuose kai yra nemokamas globalas, jokių bugų, updeitai, daug žaidėjų, normalus žaidimas, vertas žaisti be jokių wipe ir t.t. , o ten kai loši su 500-1k žaidėjų tai jokio įdomumo. Pažaiskit globale suprasit
 9. Å aldiklis

  Naršykliniai žaidimai.

  narsykliniai-zaidimai/drakensang-online-t102800.html Drakensang Online.
 10. Drakensang Online yra free-to-play fantastinės tematikos MMORPG PC žaidimas panašus į klasikinį Diablo 2 ir šiek tiek užneša į pasirodantį Diablo 3. Žaidime turi tyrinėti įvairius požemius ir žudyti įvairius monstrus. Kelsitės lvl, PvP nuo pirmų levelių galimas arenose su panašaus levelio žaidėjais. Didelis žemėlapis, daug žaidėjų, nereikia gero kompiuterio, nereikia siūstis, grafika įspudinga. Pats žaidžiu "Grimmag" serveryje, nikas: Binq , esu rangeris. +11lvl kol kas. Patariu išbandyti, tikrai smagus žaidimėlis. Žaidėjų daug, PvP nemažai, PvE geras. Galimas ir Open PvP jeigu jį įsijungiate. Arena PvP daug žmonių renkasi, nereikia ilgai laukti, yra 1v1 , 3v3 ir 5v5 capture the flag. Kol kas klasės tik trys, bet dar bus nes tai tik Open Beta. Taigi laukiu, bus smagiau kartu žaisti. Galima žaisti full screen. Štai link'as: http://grimmag.drakensang.com/ Galitė su facebook acc prisijungti. Jei ką rašykite čia temoje arba i skype, arba PM žaidime. Skype: spirex112
 11. Å aldiklis

  Fallen Earth MMORPG/FPS

  Na jei neklystu, įmanoma per mėnesį max lvl pakelt, bet šiaip pats giliau pažvelgiau į žaidimą tai kažkaip nelabai.
 12. Å aldiklis

  Fallen Earth MMORPG/FPS

  Matau sena tema, bet dabar šis žaidimas F2P tai pinigų tikrai nereikės. JEi kas žaidžiat ar norit pradėt pm man arba skype spirex112
 13. Yra gal žaidžiančių APB: Reloaded ar Fallen Earth, abu šiuos žaidimus karts nuo karto pažaidžiu, bet vienam nelabai įdomu. Būtu smagu susirasti, kas norėtų kartu palošt, gal jei atsirastų daugiau žaidėjų tai ir klaniuką kokį susuktumė. O gal yra norinčių žaisti? Abu pats neseniai pradėjau žaist tai mane pasivyti bus lengva dar pats padėjau.(Čia labiau apie FE.)
 14. Sveiki, parduodu Aion'o globalo accountą arba keičiu į ką nors. Serveris: Spatalos Charai: Cleric 43 Gladiator 30 ir dar pora low level Kelis kartus buvęs gold pack, jei neklystų yra Veteran statusas tai dėl brokerio ar trade nereikės rūpintis. Dar jei neklystu LTUnited klane Cleric'as, gerai aprenktas, pinigėlių dar yra. Craftai nedaug pakelti. Nežinau, jei atsiras norinčių rašykit į skype: spirex112 gal ką sumastysim.
 15. http://www.rsbots.xe.lt Na manau nepyksit už reklamėlę, bet projektas nesenei atsidarė. Tai runescape boterių community, su gidais money making ir botais įvairiais, patarimais. Paduosite/nusipirksite ko jums reikės iš kitų žmonių