Peršokti į turinį

Kuriamas lietuviškas žaidimas Infected area 18


Klaudass

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4129 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei esi C++ profesionalas - nepaprasčiau, bet daug geresnė darbo kokybė būtų. Mano nuomone.

Nesu profesionalas niekur,o šeip kokybė geriause tenais kur pats viską darai ;) . Bent jau man kaip pavyzdys kuri savo viską ir žinai viską ką darai tuo pačiu mokiniesi viską.O jei ką nors lengviau tai paskui tik tiek ir gali padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
(redaguota)

Pastebėjau kad prikėlete temą. Žaidimo kūryba sustojo nes išsitrynė reikalingi žaidimo failai todel reiktu per kurti viska iš naujo. Todėl mes jo ir nebekuriam nes reikia daug laiko vel sukurti kiek buvome sukure. Žadam kurti nauja visisškai žaidimą su kita istorija veikėjais.

Redaguota , nario Klaudass
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pastebėjau kad prikėlete temą. Žaidimo kūryba sustojo nes išsitrynė reikalingi žaidimo failai todel reiktu per kurti viska iš naujo. Todėl mes jo ir nebekuriam nes reikia daug laiko vel sukurti kiek buvome sukure. Žadam kurti nauja visisškai žaidimą su kita istorija veikėjais.

O ka aš jūms sakiau...

Sakiau kad nebebus to Infected Aria 18.

Bet Klaudasss tau siūlyčiau visgi kurti kažkoki žaidima apie siaubiaka kaip sakant nes iš grafikos nieko gero geriau ir nesukursi.

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4129 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...