Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Klaudass jei turi skype pasakyk koks nes noriu daugiau inforamcijos sužinot :)

+ Žmonės jūs ka durni esat ar kaip atsiprašant sakant, čia turi but gerai kad kurė jūs ka nežinot kaip pirmieji žaidimai gimsta,

Pirmi žaidimai ne visada būna pavykė o po kiek laiko tobulėja grafika veiksmu ir t.t

Tarkim paimkim gta

Pirmasis GTA buvo išviršaus ir grafika lieva, o jau kuriamas ar sukurtas gta 5 ir grafika ir pats žaidimo veiksmas yra nerealus tai čia tas pats gali nutikt

Pirmiausia bus normalus o po to tobulės jei jie plės ir darys kita žaidimo versija jei su šituo pavyks :)

Tad visada galvokit logiškai ne visada pirmas darbas būna puikus.

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Klaudass jei turi skype pasakyk koks nes noriu daugiau inforamcijos sužinot :)

+ Žmonės jūs ka durni esat ar kaip atsiprašant sakant, čia turi but gerai kad kurė jūs ka nežinot kaip pirmieji žaidimai gimsta,

Pirmi žaidimai ne visada būna pavykė o po kiek laiko tobulėja grafika veiksmu ir t.t

Tarkim paimkim gta

Pirmasis GTA buvo išviršaus ir grafika lieva, o jau kuriamas ar sukurtas gta 5 ir grafika ir pats žaidimo veiksmas yra nerealus tai čia tas pats gali nutikt

Pirmiausia bus normalus o po to tobulės jei jie plės ir darys kita žaidimo versija jei su šituo pavyks :)

Tad visada galvokit logiškai ne visada pirmas darbas būna puikus.

Pritariu Tau.

Grafika

Kolkas tiksliu reikalavimu nežinome.Taciau nebus ispudinga grafika todel nereiks stipraus kompiuterio.Darome su gan paprasta

programa FPS CREATOR taciau stengemes viska tobulinti patys.

Ir beto dar turiu jum pasiulyma. Kadangi pats esu kazkada megines kurt su tuo FPS Creator, ten paprasta kurti bet nedaug ka ir gali sukurti, tad patariu pradziai koki moda daryti, tarkim ant Half Life pasimokinkit mappint, scriptint, skinus kurt/ perdaryt ir iseis 99% geriau negu per ta FPS creator programa, dar geriau Pasimokinkit Source varikliuko kurti Half Life 2 moda, o kai sukursit bus daugiau patirties galesit mokintis toliau ant Source/ Gold source varikliuku kurt, arba megink kurti savo zaidimo varikliuka.

Padedu CS 1.6 Mapperiams.
Jail_Escape 100%  

Mg_Levels 49%

Deathrun_Vyxe 99% (Bugų taisymas)

Ir beto dar turiu jum pasiulyma. Kadangi pats esu kazkada megines kurt su tuo FPS Creator, ten paprasta kurti bet nedaug ka ir gali sukurti, tad patariu pradziai koki moda daryti, tarkim ant Half Life pasimokinkit mappint, scriptint, skinus kurt/ perdaryt ir iseis 99% geriau negu per ta FPS creator programa, dar geriau Pasimokinkit Source varikliuko kurti Half Life 2 moda, o kai sukursit bus daugiau patirties galesit mokintis toliau ant Source/ Gold source varikliuku kurt, arba megink kurti savo zaidimo varikliuka.

Bet tai nebus labai unikalu, o naujas žaidimas tai jau kas kitka...

(redaguota)

Bet tai nebus labai unikalu, o naujas žaidimas tai jau kas kitka...

Tai as ir sakau bent pradziai cia, kad kiltu patirtis :)

+ Unikalus zaidimas yra kur kuri ji palei savo sukurta varikliuka, o ten FPS Creator, tai programa kurti zaidimus, tas pats kaip kokiam zaidime sukuri nauja mapa, tik gameplay kitoks :)

Redaguota , nario Transformer

Padedu CS 1.6 Mapperiams.
Jail_Escape 100%  

Mg_Levels 49%

Deathrun_Vyxe 99% (Bugų taisymas)

Tai as ir sakau bent pradziai cia, kad kiltu patirtis :)

+ Unikalus zaidimas yra kur kuri ji palei savo sukurta varikliuka, o ten FPS Creator, tai programa kurti zaidimus, tas pats kaip kokiam zaidime sukuri nauja mapa, tik gameplay kitoks :)

Man atrodo išvis geriausia sukūrtu su java ir kitomis normalų game... :D

P.S. Šeštadienį pradedu eiti į JKM - Jaunųjų kompiuteristų mokyklą,ten mokysiuos programavimo,tai manau patirties truputi įgausiu ir gal kada kanors kūrsiu..

Man atrodo išvis geriausia sukūrtu su java ir kitomis normalų game... :D

P.S. Šeštadienį pradedu eiti į JKM - Jaunųjų kompiuteristų mokyklą,ten mokysiuos programavimo,tai manau patirties truputi įgausiu ir gal kada kanors kūrsiu..

JKM'e programavimo moko? Ne apie JPM kalbi? JPM pats mokiausi, bet ten silpna man ta mokykla atrodė, net mėnesio nesimokiau.

ee1dcbf175f9875420e57d5b6eca80cf69.png

Kai pamatai šitą skaičių, supranti, koks aš populiarus

Bus nieko gero, nes....

1.Temos autoriui iš rašymo apie ~13m.

2.Kas čia per istorija? Nuo kada žmonės nuo bado mutuoja?

3.Kuriant naudojant tokia padielka programą.Čia tas pats, kas kurti flash žaidimus, keičiant tik sprites ir dar pora dalykų...

Tai būk malonus ir sukurk žaidimą tokį kaip battlefield3 ponas "ežy" :)

  • Teigiamai 2

 

(redaguota)

Tai būk malonus ir sukurk žaidimą tokį kaip battlefield3 ponas "ežy" :)

Ka tu čia šneki... Ką, negaliu kritikuoti? Niekas neprašo kažko panašaus į BF3, tačiau norėtusi kad būtų kažkas geresnio negu žaidimą sukurtą su "žaidimo kūrimo programa" (tragiška programa). O visi čia apsiseilioję šneka nesamones.

Redaguota , nario ezys246
  • Neigiamai 1
(redaguota)

Man nepatinka, kad žaidimas bus lietuviškas, nes lietuviški žaidimai paprastai toli nenueina.

O ko tu nori iš tos lietuvėlės? Džiaukis, kad nors tokius kuria.

Kiek matau grafikos nera stebuklingos?

O kokių nori? Gal kaip BF3, o gal kaip GTA? Džiaukimės tokiomis kokios bus.

Na jei lietuviskas tai tikrai toli nenueis bet pagal paveiksliukus manau kad zaidimas bus gan idomus :) Manau patiks daugeliui zmonems ;) Tai kad as UZ kad isleistume zaidima be problemu :)

Dar vienas... Džiaukitės, kad nors tokius lietuviškus žaidimus gaunat...

Dar jei kūriant žaidima šeip reikėtu ji patikrint ar nėra virusu ir t.t + jei išleisit ir tikrai įdomus bus tikrai apsidžiaugsiu nes mano medinis pc kaip sakant tai pavežtu manau laisvai tai turėčiau ką žaist :)

+ Būtų visai nieko jei į žaidima daugiau įdėtumet siaubo tarkim eini tuneliu ramiai knist užpuola staiga tave už užnugaro arba bėga link tavęs kaip nesveikas zombis,dar butu nieko jei būtų labai kietu ginklu kaip ten lazeriniu ginklu ir t.t dar kad animaciju pridėtumet arba dar važinėti su transporto priemonėm vo tada tai tikrai įdomu butu.

Lazeriai?!?! Jeigu tokių įkeltu manau visai sugadintų žaidimą... Geriau palieką ginklus su kulkomis, manau žymiai įdomiau būtų.

Sėkmės kūrėjams. Tikiuosi gauti pažaisti šį žaidimą.

Redaguota , nario Troliukas
  • Teigiamai 1

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...