Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ne nu :DD Vien iš foto atrodo grynas Š , Lietuviai jūs Lietuviai , jeigu nemokat kurti - Palikit darbą profesionalams.

Bairis tame, kad Lietuvoje tų profesionalų per mažai, jie nesiburia į bendras įmones, kadangi motyvacija lygi nuliui. Visi normalūs Lietuvos profesionalai dirba užsienyje ir vargo nemato, nėra čia perspektyvų, tad - leiskim mėgėjams pasirodyti.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

ee1dcbf175f9875420e57d5b6eca80cf69.png

Kai pamatai šitą skaičių, supranti, koks aš populiarus

Bairis tame, kad Lietuvoje tų profesionalų per mažai, jie nesiburia į bendras įmones, kadangi motyvacija lygi nuliui. Visi normalūs Lietuvos profesionalai dirba užsienyje ir vargo nemato, nėra čia perspektyvų, tad - leiskim mėgėjams pasirodyti.

Kas ale labai "protingas" tas ir lekia iš tos Lietuvos. Matosi, pagal tokius emigrantus kurie gali padaryti daug, bet yra tipiški Lietuviai ir visiem vidurinius pirštus rodo, nei streikuoti burias ar ką nors, čia galima pakeisti daug ką, bet niekas nenori normaliai susiburti. Sukurtu daugiau stambesnių įmonių ir viskas susitvarkytu ir ekonomiką atgaivintų, bet nemanau, kad ir čia labai gerų specialistų būna.

Kas ale labai "protingas" tas ir lekia iš tos Lietuvos. Matosi, pagal tokius emigrantus kurie gali padaryti daug, bet yra tipiški Lietuviai ir visiem vidurinius pirštus rodo, nei streikuoti burias ar ką nors, čia galima pakeisti daug ką, bet niekas nenori normaliai susiburti. Sukurtu daugiau stambesnių įmonių ir viskas susitvarkytu ir ekonomiką atgaivintų, bet nemanau, kad ir čia labai gerų specialistų būna.

Lengva tau šnekėti, kai esi visiškai iš šalies žvelgiantis žmogus (atrodo, nelabai nusimanai ir ekonomikoje). Lietuvoje ši sritis paprasčiausiai nėra plėtojama, todėl ir uždarbiai maži, ir kad ir kokie profesionalai besiburtų - sunku būtų uždirbti (ar tu, būdamas profesionalu, dirbtum iš idėjos, patriotizmo ir manymo, kad gali uždirbti?). Užsienyje yra sudaromos labai palankios sąlygos tokiems profesionalams gyventi, dirbti, todėl jie ten ir iškeliauja, nėra ko ant jų pykt.

  • Teigiamai 1

ee1dcbf175f9875420e57d5b6eca80cf69.png

Kai pamatai šitą skaičių, supranti, koks aš populiarus

Ne nu :DD Vien iš foto atrodo grynas Š , Lietuviai jūs Lietuviai , jeigu nemokat kurti - Palikit darbą profesionalams.

Tai gal nori, kad jie sukurtų ant FrostBite 2 varikliuko? Ar RAGE varikliuko? Atsipeikėk, čia Lietuva! Čia ir maži dalykai turėtu būti svarbūs!

  • Teigiamai 1

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Lengva tau šnekėti, kai esi visiškai iš šalies žvelgiantis žmogus (atrodo, nelabai nusimanai ir ekonomikoje). Lietuvoje ši sritis paprasčiausiai nėra plėtojama, todėl ir uždarbiai maži, ir kad ir kokie profesionalai besiburtų - sunku būtų uždirbti (ar tu, būdamas profesionalu, dirbtum iš idėjos, patriotizmo ir manymo, kad gali uždirbti?). Užsienyje yra sudaromos labai palankios sąlygos tokiems profesionalams gyventi, dirbti, todėl jie ten ir iškeliauja, nėra ko ant jų pykt.

Nesiginčioju, ekonomiką nėra įdomiausias dalykas, bet paskaitau ir apie tai. Ir tiksliai žinau ekonomisto komentavimus, jeigu čia "atsikraustyti" didelės kompanijos, pradėdu mokėti mokesčius, bei steigti darbo vietas , pasitaisytu gerokai ir Lietuvos ekonomika.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...