Peršokti į turinį

Moderatoriai susiimkit!


lie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš ankščiau aktyviai raportuodavau, po 20-30 temų per dieną, bet jos vistiek likdavo. Atrodo dar iki šioliai jos išlikusios. Svarbiausia tai, kad niekas net nepadėkojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 44
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Nori , kad būtumėm mes kaip greitojo reagavimo būrys ? Parašo , nieks nemirkteli - mes ištrinam ? :D Nejuokauk.. Beto - mokslai, visa kita.. Forumas.. Nėra taip paprasta.. Vos yra laiko atsisėdu. O jeigu esu prisijungęs - tai dar nereiškia, kad aš prie pc.

O ne būtų paprasčiau suskirstyti moderatorius, kad vienas prižiūrėtų vieną skiltį, kitas kitą, jei neprižiūri - metat lauk. Argi sunku rinkti daugiau modų ir griežtinti jų darbą ir reikalavimus? Pasižiūrėk, jūsų yra moderatorių - 5, o globalių - 3, ir iš jų prisijungusius dažniau matau ir dar dar kažką darant Valdas., Indigo, dLc ir fRisky, 4/8 dar prisijungia, tai ką kiti veikia? Nėra laiko? Mauk lauk iš modų ir viskas. Tai jei prisiemei modų pareigas tai jas ir vykdykit. Nesakau, kad turit sedėt prie PC ištisas valandas, bet prisijungti vistiek galit, greit forumą perbėgt ir vėl ten daryti ką norit nesunku. O Dominus nors užsiėmęs, bet jam vienodai šviečia, pasižiūrėkit kiek nariai turi pasiūlymų, kiek neatsakyta? Viena puslapį pasiūlymų perėjus, iš 25 temų, modai užrakino ir paaiškino tik 6-7 (kitas patys nariai užrakino), o Dominus dar jaučiu nei vienos neperžiūrėjo, buvo pasiūlymų ir keist emocijas ir pan., bet jei jau turi projektą, kuris matosi yra populiarus, galėtum daugiau laiko skirti, arba vieną labai protingą, aktyvų ir gerai suprantantį phpBB sistemą globalų moderatorių priimti į administratorius.

Per netvarką forume įšėjo gan aktyvūs nariai į kitus forumus, manau SuperGames.lt per betvarkę greit žlugs, arba nenoriu jums reguliuoti, bet darykit tvarką, griežtinkit taisykles ir kt. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galėtu duot kiekvienam jaunajam moderatoriui po atskirą skiltì. Tarkim sutvarkytų savąją skiltį ir jei liktų laiko aptvarkytų kitų skiltį(is). Kai jo nebūtų kitas atsilygindamas jam aptvarkytų.

Taigi išvada: Reiktų 5 labai aktyvių ir protingų globalių moderatorių.

Yra 44 skiltys kuriose dar gali vykti veiksmas. Todėl reikia 25-30 jaunųjų moderatorių, kurie turėtų prižiurėti po atskirą skiltį. Vienam duotų 1 labai aktyvią temą, kitam 2 nelabai aktyvias.

Globalūs moderatoriai tokiu atvėju turėtų apmokyti jaunuosius moderatorius, juos prižiūrėti, padėti, drausminti ir raportuoti.

Manau taip padarius po maždaug mėnesio forumas atgimtu visiškai. Ir

Dominus toliau galėtu daryt ką ten kažkur daro, ir moderatoriams nebūtų tiek vargo ir patiems mums būtų maloniau.

P.S. Nestumkit ant tų moderatorių, patys ne kaži ką pamoderuotumėte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vis tiek teisybės neišpešit.: ) Moderatoriai sakys vieną, jūs kitą. : ) Kol nebus naujų moderatorių/administratorių tol ir nebus tvarkos. Bet manau reik imti patikimus.: ) O ne pagal vote. Nes pvž kai balsavimai vyksta, balsuoja gal koks tik 20~ žmonių, o supergames.lt tai tikrai užsireginusių ne 20. : ) O balsavimui skiriama gal net para, dvi, trys.: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aha, apsoliučiai moderatoriai netriną, ateiną, nebent į akys papuolą kokią temą kur yra " FLOOD " ištriną, nepamato, pofik ir toliau einą.. Atsimenu, ankščiau toks aktyvūs forumas buvo, pagalbos galejau prašyt, galėjau padėt, galejau rasti naują žaidimą, galėjau rasti pamoką, dabar, NIEKO. Visi aktyvūs išėjo į kitus forumos, tarp jų, ir aš. Man čia nerą ko but, čia nieks man nepadedą, parašau temą paprastą papraščiausiai, net durnas klausimas būną, nieks nereaguoją.. :) Ner pamokų, aš čia ateinų, nebent pažiurėt pvž kokį " Mu / Mc " serverį, nu tą ką žaidžiu, o pamokas, pagalbą, visur tik kitur, nes čia beviltiškas flood'as, visi floodiną, teršią forumą, mod į nieko nežiuri, nariai ką daro, tik į tas temas parašo " Dx tu traumą flooderis ir pan. " O daugiau nieko, žlugo forumas .. Išrinktu tokius modus pvž kurie aktyvūs tikrai , kokį pvž , LaGGeR kiek žiurėjau gan aktyvųs, Valetas visai tiktų , nu tikrai kaikurie verti, nes daugelis modų, būną online, ir tik ieško sau žaidimo, ar kokio serverio.. Del forumo priežiuros, net piršto nejudiną.

Tai tiek, išreiškiau savo nuomuonę, daugiau ką pasakyt neturiu ..

FORUMAS ŽLUNGĄ, RINKIT NAUJĄ MOD. KOMANDĄ ... Išties, būtų geriau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš kur jūs ištraukiate, kad mes netvarkome forumo? Aš nesuprantu kodėl visada reikia pradėti taip sakyti? Mes gi neištrinsime iškarto kada tik parašys tema, mes, na bent aš vis nespaudinėju refresh, kad vis rasti ką daryti. Ateinu kas pora h patvarkau išeinu ir vėl ateinu už poros h. Jeigu jūs užtaikote ateiti kada pradeda floodinti, tai nereiškia, kad mes nedirbame. Išviso pasiūlysiu adminui padaryti moderatorių registra vieša visiems, kad matytumėte ką mes darome gal tada nusiraminsite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš kur jūs ištraukiate, kad mes netvarkome forumo? Aš nesuprantu kodėl visada reikia pradėti taip sakyti? Mes gi neištrinsime iškarto kada tik parašys tema, mes, na bent aš vis nespaudinėju refresh, kad vis rasti ką daryti. Ateinu kas pora h patvarkau išeinu ir vėl ateinu už poros h. Jeigu jūs užtaikote ateiti kada pradeda floodinti, tai nereiškia, kad mes nedirbame. Išviso pasiūlysiu adminui padaryti moderatorių registra vieša visiems, kad matytumėte ką mes darome gal tada nusiraminsite.

Aš matau, jūs tvarkot, bet aktyvumo bent jau aš prašau :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ankščiau aktyviai raportuodavau, po 20-30 temų per dieną, bet jos vistiek likdavo. Atrodo dar iki šioliai jos išlikusios. Svarbiausia tai, kad niekas net nepadėkojo.

Nei vienos raportuotos temos nelikdavo (likdavo tos, kurias reikdavo tik perkelti). Dar vienas įrodymas, kad tik teisti mokat nežinodami realios situacijos.

Pasižiūrėk, jūsų yra moderatorių - 5, o globalių - 3, ir iš jų prisijungusius dažniau matau ir dar dar kažką darant Valdas., Indigo, dLc ir fRisky, 4/8 dar prisijungia, tai ką kiti veikia?

Aktyviausias šiuo metu yra iš jaunųjų moderatorių, kuris labai daug atlieka. Gal net daugiau, nei visi tie keturi tavo išvardinti. Tad vėlgi tavo „statistika pagal prisijungimus“ ar „darančius kažką“ nieko verta. Nes tu, galima sakyti, nieko nematai.

Per netvarką forume įšėjo gan aktyvūs nariai į kitus forumus, manau SuperGames.lt per betvarkę greit žlugs, arba nenoriu jums reguliuoti, bet darykit tvarką, griežtinkit taisykles ir kt. :)

Silpnų žmonių elgesys? Kai forumui blogai - pabėgti į kitą? Geriau jau prisidėtų kaip nors vietoje koneveikiant moderatorius.

Galėtu duot kiekvienam jaunajam moderatoriui po atskirą skiltì. Tarkim sutvarkytų savąją skiltį ir jei liktų laiko aptvarkytų kitų skiltį(is). Kai jo nebūtų kitas atsilygindamas jam aptvarkytų.

Tai tada neapsimoka iš vis tokio dalyko daryti... Palikti patiems moderatoriams spręsti kokią skiltį nori tvarkyti ir lai tvarko. O kai sutvarkys vieną, galės eiti prie kitos.

":10jdzryg]Vis tiek teisybės neišpešit.: ) Moderatoriai sakys vieną, jūs kitą. : ) Kol nebus naujų moderatorių/administratorių tol ir nebus tvarkos. Bet manau reik imti patikimus.: ) O ne pagal vote. Nes pvž kai balsavimai vyksta, balsuoja gal koks tik 20~ žmonių, o supergames.lt tai tikrai užsireginusių ne 20. : ) O balsavimui skiriama gal net para, dvi, trys.: )

Nuo kada moderatoriai renkami pagal narių balsavimus? Niekada to nebuvo. Paskelbiama atranka į moderatorius pačio administratoriaus su anketa. Visi atitikę reikalavimus ir tinkamai užpildę anketą išrenkami (ir nedidelės apklausos (privačios), jei reikia). Jokie paprasti nariai nesprendžia to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per netvarką forume įšėjo gan aktyvūs nariai į kitus forumus, manau SuperGames.lt per betvarkę greit žlugs, arba nenoriu jums reguliuoti, bet darykit tvarką, griežtinkit taisykles ir kt. :)

Nieko baisaus, kad išeina keli aktyvūs nariai, bus naujų. Aš vasarą buvau daug aktyvesnis, dabar užsuku čia retokai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per netvarką forume įšėjo gan aktyvūs nariai į kitus forumus, manau SuperGames.lt per betvarkę greit žlugs, arba nenoriu jums reguliuoti, bet darykit tvarką, griežtinkit taisykles ir kt. :)

Nieko baisaus, kad išeina keli aktyvūs nariai, bus naujų. Aš vasarą buvau daug aktyvesnis, dabar užsuku čia retokai.

As taip pat vasara labai daznai uzsukdavau,o daba kazkaip nera laiko ir siaip kai kurios temos labai apmire:|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskaičiau pranešimus ir prasijuokiau. Kodėl? Na vienu žodžiu yra vaikiška stumti ant moderatorių. Gi aš jau pasimokiau. Kas čia nori sketi mano pėdomis? Nelaimėsit. Aš po kiek laiko supratau, kad nebūčiau jau toks super moderatorius, galvojau NO-life būtų, bet laikas vis ėjo, normalių temų mažėjo, kur būtų galima normalų postą gauti. Dabar prie forumo praleidžiu per dieną 10min-3h. Perverčiu visą forumą ir randu 1-2 temas kurios atitinka mano kriteriju, tad tiesiog. Greit bus atranka į moderatorius, biški suaktyvės viskas ir pasitaisys, o dabar jūs verkiat. Aš tai irgi nuleidžiu naršyklę ir palieku SG on, tai ką? Problems? Užknisa tokios vaikiškos temos... Peace...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskaičiau pranešimus ir prasijuokiau. Kodėl? Na vienu žodžiu yra vaikiška stumti ant moderatorių. Gi aš jau pasimokiau. Kas čia nori sketi mano pėdomis? Nelaimėsit. Aš po kiek laiko supratau, kad nebūčiau jau toks super moderatorius, galvojau NO-life būtų, bet laikas vis ėjo, normalių temų mažėjo, kur būtų galima normalų postą gauti. Dabar prie forumo praleidžiu per dieną 10min-3h. Perverčiu visą forumą ir randu 1-2 temas kurios atitinka mano kriteriju, tad tiesiog. Greit bus atranka į moderatorius, biški suaktyvės viskas ir pasitaisys, o dabar jūs verkiat. Aš tai irgi nuleidžiu naršyklę ir palieku SG on, tai ką? Problems? Užknisa tokios vaikiškos temos... Peace...

Aš nestumiu ant modų, tik aktyvumo reikėtų bent šiek tiek, arba naujų modų. (žinoma čia ne mano reikalas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskaičiau pranešimus ir prasijuokiau. Kodėl? Na vienu žodžiu yra vaikiška stumti ant moderatorių. Gi aš jau pasimokiau. Kas čia nori sketi mano pėdomis? Nelaimėsit. Aš po kiek laiko supratau, kad nebūčiau jau toks super moderatorius, galvojau NO-life būtų, bet laikas vis ėjo, normalių temų mažėjo, kur būtų galima normalų postą gauti. Dabar prie forumo praleidžiu per dieną 10min-3h. Perverčiu visą forumą ir randu 1-2 temas kurios atitinka mano kriteriju, tad tiesiog. Greit bus atranka į moderatorius, biški suaktyvės viskas ir pasitaisys, o dabar jūs verkiat. Aš tai irgi nuleidžiu naršyklę ir palieku SG on, tai ką? Problems? Užknisa tokios vaikiškos temos... Peace...

Dabar taip ką tu pasimokiai? Kad atidaviai savo VPS? Ir viskas? Savo norų.... Nu ką žinau, tie tavo pasimokimai, ir taip toliau, man ir nebesinori ginčytis su jais bet tenka.

Ką žinau, man berods, kad tuoj visi sugriž, su tais pačiais vartotajais arba kitais, vienas iš dviejų. Kiek jie pabus? 1-3 mėn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...