Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žaidimas "Ar esi..?"


Bonqe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 265
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

ka cia stumiat gal nori *Myliu SuperGames.lt* mano bazaro paklausyt tuoj dar vienas zodis ir isgirsit *Myliu SuperGames.lt*.. dar cia skaitot man moralus *Myliu SuperGames.lt*.. sakau dar zodis ir isgirsit kai as moralus skaitau..ir bus tada pize..

Amžius:12

|

Skelk savo tą bazara :DDD Tikiuosi dar neverki...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas pas tave per klausimai? Tau viskas su galva gerai? AIŠKU, KAD NE

Ar esi atsakęs taip : "Pydarų pro akis nepraleidžiu" - kai tavęs klausia "Ko žiūri?" ?

Ne, bet sakau tai eik n* ir nežiūrėsiu.

Ar esi pralaimėjas lažybas ?

Jus nesibarkit, jai nori tai rūko, aš ir rūkau, bet atsakyngai su saikų. Nebent jau jis rūko dahuja kas kokia 10 min tai jo jau pzda bus.

O taip tai baikit " moralus " skaityt ir panašiai. Aš ir galiu pastūmt jai norit. Pvz: reQ nepjauk vėjų ne su tavim šnekėjo, ožio pienas nuo šik*** nenudžiuvęs dar čia bando kažką įrodyt. Nu aišku durnas klausimas buvo, bet kam kelt konfliktą, gi čia forumas pabendraut, o ne stūmt, padėt ir panašiai, o čia pjaunasi kiekvienas už kiekvieną žodį pasakytą. Aišku galima kritikuot, bet pizdavotis jau iš to nebūtina. Krč pats nežinau ką čia suvėliau, gal jūs suprasit :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

reQ, turi nuvilti tave, kad aš neesu noliferis ir tikra esu matęs šių metų gyvenimą, ir tu negali vadinti mane noliferiu, nes tu apie mane nieko nežinai ;)

A blin nuo 11 Metu rukyti pradejas.. Ir kas? Jums rupi? Uztumtas :mucha: Atsilikeli tu kurwwa, Invalidas blin..

Taip, Padjebac sama glavnoje.

Ar esi ziurejas i savo subine? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...