Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žaidimas "Ar esi..?"


Bonqe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 265
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Paveliux, man dabar bus visiškai pofik ar aš gausiu perspėjimą ar ne, bet eik tu ** trylikameti mažvaiki, rūkaliau kuris gadina sau gyvenimą dėdamas cigaretę į burną, suprasi vėliau, kad blogai darei ir tėvai buvo teisūs, poto bus per vėlu viską pakeisti ir sugražinti senąjį save, bet kaip matau tau visiškai pofik tavo ateitis, ir man pofik, bet kai tokie snargliai pradeda kažką čia demonstruot,aiškinti, stūmt, mane pradeda nervinti, nes ne TAU man sakyti, kad man kažkas su galva gerai ar blogai, NES TU NIEKO NEŽINAI išskyrus laiko leidimą prie pc ir rūkymą, tad užsipisk ir eik tvarkytis gyvenimą nepisęs čia man proto

P.S, tas atsakymas ir klausimas buvo ne tau, o prieš tave buvusiam žmogui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne [Ten kažkoks paveliux ar kaip jis ten tu nesveikas rimtai, nevykelis, kokius klausimus galvoji, sako mergą esi nuogą matęs... Žiauru apsimelavęs tu žiauriai von tik iš tos temos]

Ar esi pagalvojęs apie ateit, jei nes rūkantys snarglys? [Paveliux atsakyk į šitą klausima geriau tu:D]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar aš tave kalbinau, Robertai? Ne, tai ir nesikišk kur tau nereikia, nes ir tu tuoj būsi "apstūmtas", eik miegot, nes kiek žinau vaikai eina miegot apie dešimtą valandą.

Tu izuri isvis labai kietas pre ekrano sedi.. Aiskintojas blat, iseik geriau i lauka, pamatyk 2011metu gyvanima Nolaiferi Blin.. Uzpisa tokie, Ciuju visi pizdina kas tik pamato...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka cia stumiat blin? Ne jums aiskinti kaip zmogus elgesis.. Atsirado aiskintojai blin..

Supranti tuoj aš tau ir aiškinsiu, mes su miku tik jam aiškinam kad rūkyt blogai nuo tokio amžiaus, dar kokie klausimai, jau cigaretės protą sugadino... O tu geriau nesikišk rimtai, nes būsi "UŽSTUMTAS" dar žiauriau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4628 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...