Peršokti į turinį

FreeZ-

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.149
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

125 Kartais pasakantis ką gero

Apie FreeZ-

 • Nario rangas
  Geriausias narys
 • Gimtadienis 1997.11.11

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Sveiki, parduodama modifikacija. Pagrindinis veiksmas vyksta San Fierro mieste, bet pradėta perkelinėti į Los santos, galėsite pabaigti persikelti į Los Santos arba susigrąžinti į Sanfierro. Kaina siūlyti nuo 15eur. Skype speed1447 arba į pm. Keletas nuotraukų: Esant poreikiui galiu atsiųsti daugiau nuotraukų bei aprašyti modifikaciją.
 2. FreeZ-

  SARG ACC

  Sveiki. Norėčiau sužinot ką gaučiau už tokią sarg paskyrą? Paskyroje jokių nalogų nėra, buvęs klubo lyderis. Yra truputį darbų xp.
 3. Sveiki. Taigi teikiu SA:MP projektų reklamavimo paslaugas. Galiu paleisti skype bot'us. Atskiroje SA:MP paskyroje turiu apie ~1200-1300 kontaktų, kadangi su sampu jau apie 5-6 metus. Taip pat galiu sukurti serverio aprašymą su nuotraukomis, įvairius video. Į projektus galit nesiūlyti. Taip pat galiu padėt su skriptinimu. Skype: speed1447
 4. FreeZ-

  Ieskau havanalife modifikacijos

  Ahh, Erikai, zjbs pardavinėt ne savo modą?
 5. FreeZ-

  Arnaxzs Mapping || LS Daugebutis

  ko tau daugiau reikia daugiabutį? gražus mappas, tik sienų tekstūra man nelabai. 9/10
 6. Sveeeiki! Taigi atgyjantis fierroCity projektas ieško mapperio! Seniau buvome pasiekę apie 50 rekordą, bet, užsidarėme po keleto mėnesių. Dabar, viskas bus kitaip. Turime pakankamai lėšų tiek galingam hostingui, tiek domenui taip pat reklamai. Komanda ta pati kaip seniau, aš ir Tomas (tomzyxs). Mapperio reikalavimai nedideli, tiesiog kokybiškai atlikti darbą, turėti gerą fantaziją! Mapperiai kvieskit į skype speed1447 dėl detalesnės informacijos, būtinai turėkit savo atliktų darbų! Vis dar ieškomas!!!
 7. Sveiki, kadangi nebuvo ką veikt, sugalvojau parašyt labai paprastą ir elementarų skriptuką. Šio skripto pagalba galėsite nusiteleportuoti į savo norimas koordinates. Tiesiog reikia parašyt /teleportuotis x y z ( vietoj x y z savo koordinates rašyti). CMD:teleportuotis(playerid, params[]) { new Float:koord[4], stringas[90]; if(sscanf(params, "fff",koord[1], koord[2], koord[3])) return SendClientMessage(playerid, -1, "[*] Komanda turite naudoti /teleportuotis (koordinate X) (koordinate Y) (koordinate Z)"); else { SetPlayerPos(playerid, koord[1], koord[2], koord[3]); format(stringas,sizeof(stringas), "Sekmingai nusiteleportavote! (X:%f Y:%f Z:%f)",koord[1], koord[2], koord[3]); SendClientMessage(playerid, -1, stringas); } return 1; } Taip pat kai nusiteleportuojate rodo koordinates, į kurias nusiteleportavo. Nuotrauka:
 8. Sveiki, taigi ieškomas mapperis ir reklamuotojas. Reklamuotojui po kol kas darbo daug nebus. O mapperis turi tiesiog mokėti kruopščiai, tvarkingai įdomiai mappinti. Būtų puiku, jei mokėtumėte texturinti. Taip pat, gal būt atsirastų žmogus, kuris nori paremti projektą, dėl šito rašykit į skype dėl detalesnės informacijos. Norintys rašykite į skype: speed1447 https://www.supergames.lt/topic/244708-havanalife-coming-soon-svetain%C4%97s-startas/
 9. FreeZ-

  HavanaLife || coming soon! (svetainės startas)

  Taip iš širdies rašau, žlugę esat Vienas durnius parašo, kitas iš paskos. Dizainas yra minimalus editas nuo guardian.lt paplatinto, kurio kiek mačiau niekas nenaudoja (samp serverių).
 10. Sveiki, taigi manau pradėsiu nuo to, kad atkuriu savo seną projektą HavanaLife. Projektas buvo kuriamas 2014 metų pavasarį, tikslios datos tikrai negaliu pasakyt. Serveris buvo startavęs ir tikrai buvo geras rekordas, kurio taip pat nepamenu.. Tada susipykome su kitu savininku, tiesiog nesutapo charakteriai, ir jis pardavė visą mano darbą, nusipirko atsiprašant nevykėliai, kurie nesugebėjo startuot, apšmeižė HavanaLife vardą. Dabar, tikimasi, kad viskas bus kitaip. Serverį kuriu vienas, modifikaciją redaguoju, redaguojama modifikacija yra tikrai gera, šiuo metu taisomos jos klaidos, daromi atnaujinimai. Startuosime padarę minimalius modifikacijos pataisymus. Kodėl? Norime sukurti tokią modifikaciją, kad patiktų visiems serverio žaidėjams, norime atsižvelgti į jų norus ką keisti, ką sukurti, ką ištrinti. Svetainei taip pat nepirkau domeno, dėl vienos priežasties, kad koks tikslas leisti pinigus, dėl 2 raidžių nuėmimo? Taip, domeną pirksiu jeigu matysiu kad serveris tikrai pasisekęs. Dabar prasidės komentarai, eilinis "šūdservis" "platintas modas" ir panašiai, į tokius komentarus man bus tiesiog nusišvilpt (nebent labai jau įkyrėsit ir būsit numalšinti )) Serverio svetainė: www.havanalife.ql.lt Svetainės startas 2015 11 25 arba 26 dieną.
 11. FreeZ-

  eAdidas | Kalėdų aikštė | KONKURSAS!!!

  42
 12. Sveiki, šiandien sugalvojau atkurti seną fierrocity.lt serverį, gaila, be Tomo (buvusio antrojo savininko). Taip pat laikinai be domeno, kadangi jis yra užregistruotas, nežinome kas yra užregistravęs, tai kad, laikinai bus subdomenas. Modifikacija yra editinama, kadangi nemanau reikalo kažką programuot nuo tuščio lapo, kurt pagrindą tokį patį, kai jį gali atsisiųsti ir pakoreguoti, sukurti savas sistemas.Tikiuosi sulaukti panašaus žaidėjų skaičiaus kaip ir aną kart (apie 50). Taigi, ieškau mapperio, kuris tikrai galėtų gražiai, kokybiškai, tvarkingai sumappinti keletą darbelių ir būti komandas dalimi. Didelių reikalavimų mapperiui neteiksiu, nesvarbu man koks jūsų amžius ar kažkas tokio, svarbu, kad būtumėte sukalbamas, darbą atliktumėte kruopščiai, galėtumėte padėti ir kitais serverio reikalais. SKYPE: speed1447
 13. Sveiki, iškilo bėda, kad nerandu tinkamo SURF GUNXP RESPAWN LINUX ADMIN PACKO 47/48. Gal kas turit ir galėtumėt pasidalint? Atlygis duosiu visus savo f. eur.
 14. Šitas patikimas! Išmano darbą savo, bet durnc ir viskas (juokauju) Griebkit kol laisvas )
 15. FreeZ-

  vLKG.LT - premijų vakaras!

  Mano 4 metai, bet toli gražu man iki profesionalumo :DD Metai tik skaičiaii

×