Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

(esf)esf+ecx rc2+big pach


celns

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

esfb123+ecx_rc2+big_pack|+chivy pack

Pirma atsisiuntciame-esfb123_http://filedl.com/download/184-Earth%27s-Special-Forces.html

Ten nueje spaudziame ant Download [NL-Amsterdam EU-#1] ir siuntciames ir atsisiunte instaliname mano atveju

1255078708_dbz_esf123.JPG

C:\Program Files\Valve

Antra siunciames-ecx_rc2_http://failutalpykla.lt/file/20825/-Corona-Bytes-NET--ECX-Release-Candidate-2-2--exe.html

slapdazodis-labusai.com

ir siuntciames ir atsisiunte instaliname mano atveju

1255078857_dbz_ecx2.JPG

C:\Program Files\Valve

Trecia Siuntciames-Big_Pack_http://failutalpykla.lt/file/20797/BigPackv8-4-exe.html

slapdazodis-labusai.com

ir siuntciames ir atsisiunte instaliname mano atveju

1255079026_dbz_big_pack.JPG

C:\Program Files\Valve\esf

Ketvirta siunciames(bet nebutina)-chivi_pack_http://failutalpykla.lt/file/20841/chivi-pack-1-0-rar.html

slapdazodis-labusai.com

ir siuntciames ir atsisiunte keliame mano atveju

C:\Program Files\Valve\esf

``````````````````````````````````````````````

Taigi instalinote ir turetu butu ant jusu darbalaukio ismesta esf geimo nuoroda.Paleidziame game ir einam Options/Video Turi Atroditi taip

run in window nebutina(galite nuimti pauksciuka

1255079414_dbz_video.JPG

```````````````````````````````````````````````

Spaudziame dabar Crate Server ir Game

Kad butu Drakono rutuliai pakeittciame kur prie Game Mode i CTDB [Experimental

kaip pavaizduota cia1255079645_dbz_rutuliai.JPG

Kiti Nustatimai-

Max-Player_32

Male skill stetings_Advanced

ir toliau viskas taip turi atroditi

1255079858_dbz_kiti_nustatymai.JPG

Dabar turetu viskas pasileisti jei turiate cs ar hl tinkama jei ir tad neveikia tada jau jusu hl ar cs klaida! Rutuliai kaikuruose mapuose bus issisklaide o kaikur visi vienoi kupetui.kaikurie map neveikia.radara pajunkti su F9 Su Z pasiversti i kita lygi su X atsiversti.kad i ketvirta lygi pasiversti reikia menulio kad i maza goka pasiversti turi tureti apie 15hp raba i vegeta kitoki.taippat galima su auskarais susijunkti su goku ir vegeta jie gaunami is drakono rutuliu jie vadinas poters ar panasiai pasirenki auskarus ir spaudi antra mausa juos turi tureti 2.kad susitapatinti t.y. dance soki daryt turi stoveti ant zemes ir kazkiek tai tr xp.pirmo levelio turi tureti 3mln xp arba kitaip 3mln ki.

pasivertciau ir iki 4sj ir su gok ir su vegeta ir jokiu dont send nemeta tad keiskit csar hl kad veiktu

namanau net ir kudikis kuris skaityti moka turetu moketi pasileisti :lol:

jei del dar ko kreipkites padesiu jei ka per time wiever prgrm galesiu padet jei jeu nks nepades

bei keleta foto mano daryti

1255082110_dbz_goku_sj3.JPG

1255082146_dbz_goku_sj4.JPG

1255082181_dbz_vegeta_sj4.JPG

1255082209_dbz_vegeta_time.JPG

dar bus dadeta vegeta su goku susijunges su auskarais ir be auskaru savo paskutiniu lygiais.bei gotranksas 3lygiu

keleta ne mano foto

20070920010311-8.jpg

Zadu dar Video daryti :)

+rep :)kam nesunku ir negaila :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 136
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

pala tuoj kurnors kitur ikeltas bus na o uz nevietoi sukurta tema sory.na bet nauja sita versija esf tikrai patiko man bent jau ;)

-- Papildyta --

tuoj ir didesnes foto dadesiu

-- Papildyta --

o kas tas rolikas :rolleyes: beje kokie tiksliai linkai neveikia ar tik is filefront ar ir kiti :rolleyes:

-- Papildyta --

kur zalia pazimeti ten reiskia jau naujas linkas parsisiuntimui ;) tikuosi viskas veiks

-- Papildyta --

Na dabar pameginau tai veikia visilinkai tai siuskites ir megauktes naujais kovotojiais ir lygiais ;)

-- Papildyta --

jei ka as botu linka istryniau pats ten meginau padaryti kad eitu ir botams pasiversti visokiais lygiais bet kai pats pameginau tai nieko neisejo tai vat dar meginsiu kanors padaryt su botais na o siap su siuo esf papildu botu nera ir kazin ar greit bus :|

-- Papildyta --

dar dadejau nauju ir didesniui foto

-- Papildyta --

na manau tuoj sukursiu video ir galesit isitikinti kad viskas veikia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o cia yra botai ar kas nors panasaus...ir dar 1 dalykas nekrauna 2 siuntimosi puslapio talpink kitus

Atkreipk i sita demesi:

jei ka as botu linka istryniau pats ten meginau padaryti kad eitu ir botams pasiversti visokiais lygiais bet kai pats pameginau tai nieko neisejo tai vat dar meginsiu kanors padaryt su botais na o siap su siuo esf papildu botu nera ir kazin ar greit bus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sory kad uztrunku tiek ilgai bet turiu daug reikalu gal antradieni ar treciadieni nauja linka duosiu nes kolta ecx rc2 ikelsiu dar tai laukit :rolleyes:

tas *Myliu SuperGames.lt* jau turiu weikia man bet o kaip padaryti kad butu drakono rutuliai nes nemoku ir kad yra kaskox kodas kad energija gauni didele is karto jai gali help :Dta koda reikai rasyti kur yra sv_cheat 1 kaip zn

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sory kad uztrunku tiek ilgai bet turiu daug reikalu gal antradieni ar treciadieni nauja linka duosiu nes kolta ecx rc2 ikelsiu dar tai laukit :rolleyes:

tas *myliu LB puslapį* jau turiu weikia man bet o kaip padaryti kad butu drakono rutuliai nes nemoku ir kad yra kaskox kodas kad energija gauni didele is karto jai gali help :Dta koda reikai rasyti kur yra sv_cheat 1 kaip zn

na kodo tikrai nzn bet paieskosiu o drakono rutulius nzn i ka tu ikeliai ar i galf life ar i cs nes ten kitaip reguluojas :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...