Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

(esf)esf+ecx rc2+big pach


celns

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Atsakymų 136
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Su Goku:

  • [*:1ez9icrd] Reikia virsti vaiku goku, kad juo virsti turi turėti: 10.000.000PL su paprastu goku ir turėti nuo 10 iki 20 HP (Spaudžiam Z raide kai turim ko reikia).

  • [*:1ez9icrd] Kad virsti SSJ3 vaiku goku, turi turėti virtęs vaiku goku nuo 12.000.000PL iki 15.000.000PL.

  • [*:1ez9icrd] O dabar, kad virsti 4 lygio super sajanu. Kai esi virtęs vaiku goku SSJ3, surink drakono rutulius ir iškviesk drakoną. Kai pasirodys drakonas, paprašyk Mėnulio. Tada spaudi Z raide ir virsti Goku SSJ4.

Viskas su Goku. :)

Su Vedžitu:

  • [*:1ez9icrd] Turi virsti gt formos vedžitu, kad juo virstum turi turėti 10HP arba mažiau, bei 10.000.000PL. Spaudi Z raide ir virsti GT Vegeta.

  • [*:1ez9icrd] Tada surink 15.000.000PL surink drakono rutulius ir iškviesk drakoną, paprašyk mėnulio. Spaudi Z raide ir virsti Vegeta SSJ4.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, norejau paklaust kodel man zaidimas pakimba losiu losiu pakimba ir vsio... viska suinstalinau viskas veikia normaliai tik vat pazaidziu 5min ir kimba :|:|:| padekit jei galit..

ve kokia problema pas mane irgi buvo ar pas tave vaizdas koks neustatytas softare open ar d3d patarciau as opengl jokiu luzimu nebuna o eji ir tas nepades nz tada yra problema su tavo kompu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as padariau viska ka reik bet man meta Fatal Error: W_LoadWadFile couldn't load gfx.wad. ka daryt?

Pasakysit man kas nors kame cia problema?viska lyg ir taip dariau kaip parasyta (tik sito nesiunciau :) kazkas sake nebutina norejau labai pazaist XHX - Chivi Goku)

Ir jai kam nesunku detaliau paaiskinkit kaip cia pasidaryt :) tam +rep

nes labai noriu esf palost normalu, nes turiu tik 1.2 ir tai kazkoky nesamonynga :cry::cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as padariau viska ka reik bet man meta Fatal Error: W_LoadWadFile couldn't load gfx.wad. ka daryt?

Pasakysit man kas nors kame cia problema?viska lyg ir taip dariau kaip parasyta (tik sito nesiunciau :) kazkas sake nebutina norejau labai pazaist XHX - Chivi Goku)

Ir jai kam nesunku detaliau paaiskinkit kaip cia pasidaryt :) tam +rep

nes labai noriu esf palost normalu, nes turiu tik 1.2 ir tai kazkoky nesamonynga :cry::cry:

esf 1.2 aidys siuskis esf 1.2.3 beta tada viska paleis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as padariau viska ka reik bet man meta Fatal Error: W_LoadWadFile couldn't load gfx.wad. ka daryt?

Pasakysit man kas nors kame cia problema?viska lyg ir taip dariau kaip parasyta (tik sito nesiunciau :) kazkas sake nebutina norejau labai pazaist XHX - Chivi Goku)

Ir jai kam nesunku detaliau paaiskinkit kaip cia pasidaryt :) tam +rep

nes labai noriu esf palost normalu, nes turiu tik 1.2 ir tai kazkoky nesamonynga :cry::cry:

esf 1.2 aidys siuskis esf 1.2.3 beta tada viska paleis

is kur parsisiust?nes is cia siunciaus tai labai daug tvarkyt dar reikia, ir nieko nesuprantu as ten dariau dariau ir kazkoky "Fatal Error" meta

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...