Peršokti į turinį

Saulienis

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  756
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  21 +Pervesti

Reputacijos taškai

9 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie Saulienis

 • Nario rangas
  Saulienis in da house
 • Gimtadienis 1993.02.13

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Saul.#3949
 • Skype
  saulienis93
 • Tinklalapis
  www.gameslounge.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  saulienis

Paskutiniai lankytojai

1.553 profilio peržiūros
 1. FiveM/RageMP/AltV bei šių platformų serverių programavimo kalbos bendruomenė.
  https://discord.gg/5D6pyynG2t

  1. Bumeris420

   Bumeris420

   atejau i dc bet iskart bana dave

  2. Saulienis

   Saulienis

   Šiuo atveju siūlyčiau susisiekt su manim asmeniškai Saul.#3949 nes tave turbūt užbanino vienas iš botų kurie tikrina ar asmuo nėra pažymėtas kaip leakeris/cheateris. Bet daugiau koinfidencilios informacijos galiu suteikti jei susisieksi per discordą privačiai :)

    

 2. Saulienis

  Pabandžiau susikurti Minecraft pats

  Nors ir editinimo stilistika panašus į kito youtuberio Danny/DannyMe, bet tikrai mldc kad bandai
 3. Sveiki. Kaip galbūt jau kai kurie iš jūsų pastebėjote ( Apie 500 posto rašymo metu ), tai senoji bendruomenė buvo užrakinta, ir buvo paviešinta nauja, pagerinta bendruomenė, kuri daug labiau akcentuojasi į bendruomenės atsiribojimą nuo leakerių, cheaterių kurie labai dažnai ateidavo į bendruomenę arba perpardavinėt leakintus failus, arba susirast serverius kuriuose būtu galima pamodinti. Posto rašymo metu, jau turim apie 65 žmones bane. Nors tikrai praradom nemažą dalį auditorijos iš senosios bendruomenės, bet mes esam susitaike bei tam pasiruoše vardan švaresnės vietos. Taip pat pastebėsite kad beveik visi tvarkdaviai bei komandos nariai yra pasikeite. Vėlgi pasikartosiu, tai nėra bendruomenės kopija, tai yra originaliosioji atnaujinta bendruomenė. Ir taip, viskas daroma su senosios bendruomenės žiniomis bei palaiminimu. O dabar truputi informacijos žmonėm, kurie nėra buvo mūsų bendruomenėje. Bendruomenė sukurta su tikslu surinkti kuo daugiau žmonių, kurie žaidžia/kuria/domisi įvairiomis GTA 5 community platformomis. Fivem,AltV,RageMP. Mes netik aktyviai diskutuojam apie pačius serverius, bet ir apie serveriuose naudojamas programavimo kalbas. Lua,Node js,CSS,HTML ( Nors didžioji dalis žmonių nelaiko tai kaip programavimo kalbos ),C#. Žinoma mes kaip bendruomenės komandos nariai neviską žinom, tad tam ir yra bendruomenė, kurioje įvairūs asmenys bei serverių sąvininkai dalinasi savo žiniomis. Be abejo tie kurie kuria/turi savo serverius, yra maloniai kviečiami pareklamuoti savo serverį. Tam tereikia paskaityti informacijos kanalą. Manau dauguma supranta bendruomenės esmę bei prasmę, tad daug stengsiuos neišsiplėsti. Tad maloniai kviečiam visus prisijungti prie mūsų. Discordas P.S. Jei atėjus į discordą esate automatiškai užbaninamas, tai turbūt reiškia kad esate blacklistintas VVarden boto. Tokiu atveju siūloma apealinti jų pačių discorde VVarden discordas. Jei turite kokių klausimų, tikrai nesikuklinkite raštelti man į pm discorde Arba Supergames asmenine žinutę.
 4. Saulienis

  FIVEM Bendruomene | DISCORD

  https://discord.gg/5D6pyynG2t Prašom. Saul.
 5. Kaip galbūt kiti žaidė/matė, po truputi populiarėja gan senas BeamNG žaidimas. O populiarėja dėl to, nes aktyviai atnaujinamas BeamMP launcheris, kuris leidžia kurti community serverius bei žaisti su randomais bei savo draugais. Po truputi, yra keliama informacija apie serverių kurimus, client side funkcijas bei kitą, todėl norint suburti bendraminčius arba šiaip žmones kurie žaidžia/domisi šiuo žaidimu, buvo sukurta bendruomene. Bendruomenes sąvininkai esam 2. Aš ( Saul.) bei Sawas. Abu esam ilgaamžiai FiveM bendruomenes komandoje. Taip pat mes turime ir savo oficialu bendruomenės freeroam serverį, kuriame galite susiburti su draugais bei praleisti laiką taip, kaip jūs norite. Ar norite roleplayinti, ar norite keliauti į offroad trasą. Pagal prašymus įdedu/išemu modus/mapus iš serverio tam, kad jum būtu įdomiau. Manau labai daug nėra ko aprašyti apie bendruomenę, bet jei nepaslenkat prisijungti bet norit kažko paklausti, klauskite arba temoje, arba man į pm. Bendruomenės discordas
 6. Prisijunkite į Lietuvišką BeamNG/BeamMP discordą kad sektumete žaidimo updatus, rastumete žmones su kuriais galėsite kartu žaisti, bei gal net rasti pagalbos dėl serverio kūrimo :)

  1. Admin_Chilleris

   Admin_Chilleris

   O kas čia per game BeamNG? 

  2. Saulienis

   Saulienis

   Tai yra realistinis vairavimo žaidimas, kuris orientuojasi labiausiai į sąlyginai realistišką vairavimą. Tai yra jei tu skersas įpulsi į bardiūrą, tai tau ir ratas išlūš, ir pakaba susikabinsi. Jei atbuliniu įpulsi kurnors, gali tavo kuro bakas prakiurti. Tikrai sunku nusakyti keliais sakyniais. Tikrai siūlyčiau pasižiūrėti youtube videos :)

    

 7. Saulienis

  [FiveM] Client vs Server sided scripts

  Client side tai daroma +-vizuali informacija. juos daug kas gali nusidupinti, tad vertingos informacijos tikrai nesiūloma ten laikyti. Server side jau yra sudetingiau. ten dažniausiai keliami visi skaičiavimai, užklausų siuntimas/gavimas į/iš mysql. Dupinant servius, server side jie nemato, delto didžioji dalis kelias funkcijas/natives/lokacijas į server side, kad negalėtu modinti/manipuliuoti/forcinti/gauti informacijos iš jos.
 8. Saulienis

  ASAP PAGALBA SU FIVEM

  dažniausiai su global banais net nežaidžia. Gali bandyt žaist per kitą steamą su vpn, bet ir tai kartais nepadeda. Esu girdėjęs kad žmonės atbanina savo license kažkokiu būdu, bet iš patirties aš nežinau kaip.
 9. Saulienis

  FiveM problema

  kiek matosi problemos su tekstūrom. Gali būt po naujausio updato su loading screenu kiek girdėjęs. geriausiai būtu parašyti pačiame fivem forume. bet jei steaminis gta, siūlyčiau daryti ,,Verify local files'' , o jei esi kadanors ankščiau žaidęs fivem, tai siūlyčiau išvalyti visą cache folderį, tik palikt game folderį
 10. Saulienis

  Objektų dinginėjimas

  jei dareisi pats interjera su 3ds max,įsitikink kad tekstūru fizikas taip pat tvarkei,jei dareis su codewalkeriu, pasitikrink ar parinkes naujausius dlc, ir visus flagus suskaičiuoja prieš išsaugant
 11. Saulienis

  LFS kūrimo paslaugos

  Viskas susitvarkyta su juo. Darbas atliktas,liko ivertinti bet pokolkas matau near daug problemu
 12. Saulienis

  LFS kūrimo paslaugos

  Prašom panaikinti
 13. Saulienis

  Reikalinga pagalba su V:MP lentele

  pasiziurek prie resources, scoreboard.
 14. Po daug daug metų,gryštu į forumą :)

  1. Gnubancik

   Gnubancik

   Saunu kad sugriztat :)

  2. Dovydas B.

   Dovydas B.

   Nei silta nei salta

×
×
 • Sukurti naują...