Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

❗️ Vienam uždarbiui gali būti skirta 1-2 temos. Kitos tokios pačios temos bus netvirtinamos. ❗️

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Po to kai Tapinai visokie prirodė, kad ministrai ten lankėsi, uzdarbis.lt ziuriu jau kaip ir neveikia, ir net duombazes loginus visus viesai paviesino. Gal savaitgali lanketes dar ir matet ar veike? Dar ir adminus pora pasalino, bet vistiek liko tas kur visus is eiles banina jei nesiunti jam savo asmeniniu duomenu :D taip gal ir kandidata i ministrus isbanino

image.png

prieš 2 valandas(-ų), Kamštis parašė:

Po to kai Tapinai visokie prirodė, kad ministrai ten lankėsi, uzdarbis.lt ziuriu jau kaip ir neveikia, ir net duombazes loginus visus viesai paviesino. Gal savaitgali lanketes dar ir matet ar veike? Dar ir adminus pora pasalino, bet vistiek liko tas kur visus is eiles banina jei nesiunti jam savo asmeniniu duomenu :D taip gal ir kandidata i ministrus isbanino

image.png

Tai kad nieko nepaviešino :D 

-

(redaguota)

Iš rodomos „Access denied for user…“ klaidos akivaizdu, kad Uždarbis.lt programai trūksta MySQL teisių arba neatitinka konfigūracija. Greičiausiai buvo keistos DB paskyros o aplikacija dar bando jungtis su senais duomenimis. Reikia atnaujinti .env konfigą ir suteikti teises DB vartotojui.

Redaguota , nario Martynas .

-

Su tapatybės patvirtinimu juokdariai jie ten. Forumas maždaug cult lygio. 😁

prieš 11 valandas(-ų), Martynas . parašė:

Iš rodomos „Access denied for user…“ klaidos akivaizdu, kad Uždarbis.lt programai trūksta MySQL teisių arba neatitinka konfigūracija. Greičiausiai buvo keistos DB paskyros o aplikacija dar bando jungtis su senais duomenimis. Reikia atnaujinti .env konfigą ir suteikti teises DB vartotojui.

Jeigu jie būtų competent, tokio ilgo downtime nebūtų. Max 5 - 10 minutės.

prieš 8 minutes , Martynas . parašė:

Panašu, kad kažkas kažką nupiso arba ištrynė :D atstatymas užtrunka

Tai faktas. Forumo engine turi nemažai vulnerabilities, įdomu ar apskritai jie ten jį atnaujina pastoviai. Esu atlikęs sistemų migravimą kelis kartus, išjungiu pagrindinę duomenų tik kelioms minutėmis, kad nebūtų cold data po importavimo. Pakeiti prisijungimo duomenis į naują ir viskas. O čia virš dienos downtime.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...