Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Crux UI - UI dizaino paslaugos jūsų sistemoms


Recommended Posts

prieš 10 minutes , ArchiB parašė:

Šie pavyzdžiai kurie įdėti reklamoje, yra tiesiog skirti sudominti žmogų. Jeigu žmogus susidomės, daugiau pavyzdžiu galės pasižiūrėti mano portfolio. 

Na, aš galiu pasakyti iš patirties, jog forumuose dalintis QR kodais nėra geras praktiškas dalykas, kuomet niekas nieko nežino apie žmogų, kuris juos rodo (tai tuo atveju esi tu), ir galų gale, žinant šiuos laikus, QR kodai gali padaryti daug žalos. :) Jei manai, kad klystu, tai draugiškai pasakysiu, pasidomek xD. Tiesiog tai mano nuomonė, kaip ir didžiosios dalies auditorijos, kuri supranta kažką apie QR kodų naudojimą... Šiuo atveju tavo atveju siūlyčiau dėti nuorodas arba tai, kas parodytų tavo darbus, nes realiai, ką tu ten rodai savo tų trijų darbų, turi 2x ar 3x prisizūm'inti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), iVron parašė:

Na, aš galiu pasakyti iš patirties, jog forumuose dalintis QR kodais nėra geras praktiškas dalykas, kuomet niekas nieko nežino apie žmogų, kuris juos rodo (tai tuo atveju esi tu), ir galų gale, žinant šiuos laikus, QR kodai gali padaryti daug žalos. :) Jei manai, kad klystu, tai draugiškai pasakysiu, pasidomek xD. Tiesiog tai mano nuomonė, kaip ir didžiosios dalies auditorijos, kuri supranta kažką apie QR kodų naudojimą... Šiuo atveju tavo atveju siūlyčiau dėti nuorodas arba tai, kas parodytų tavo darbus, nes realiai, ką tu ten rodai savo tų trijų darbų, turi 2x ar 3x prisizūm'inti.

Dėl QR kodu priežasties yra skiltis kur sukeltos visos nuorodos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...