Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kadaise TERA pasaulis buvo ramus ir harmoningas. Praėjo amžiai ir iš kosmoso platybių pasirodė Cthulhu. TERA gynėjai, gamtos sergėtojai druidai narsiai kovojo su šiuo monstru, tačiau nebuvo pajėgūs jo sunaikinti. Panaudoję visą savo galią ir paskutinį atodūsį jie išplėšė Cthulhu akis, išlupo smegenis ir jo kūną apsaugodami pasaulį nuo visiško sunaikinimo. Dėja po šio mūšio druidai ir daugybė žmonių žuvo.
Cthulhu liekanos įsišaknijusios giliai žemėje toliau naikina gamtą. Vienintelis gyvas likęs druidas sukaupęs paskutines jėgas iškvietė portalą ir čia pasirodai tu... bet ar tu su kitais nuotykių ieškotojais sugebėsi sunaikinti Cthulhu kūno dalis ir atstatysi TERA pusiausvyrą?

Atidarytas naršyklinis wap žaidimas - TERA. Žaidimas kurtas pagal populiarųjį Terraria. Jau žinau ką pagalvosite: lygių žaidimai yra atgyvenos ir seniai ten neverta kurti. Jūs teisūs, tačiau prisimenant nostalgiją ir senus gerus laikus, kviečiu į šį projektą kurį kuriu ilgiau nei 4 mėnesius. Pažadu nenusivilsite! 

Žaidimas yra originalus, nors grafiniai elementai paimti iš populiariojo Terraria, tačiau žaidime kitaip nei jo pirmtake galėsite treniruoti gyvūnus, gyventojus, vykdyti NPC side quests, treniruoti ištvermę, išmokti kovojimo įgūdžių, auginti augalus savo sode ir pan. Tai ko laukite? Prisijunkite!

Svetainės adresas: http://Tera.far.lt

tera.JPG

tera2.JPG

tera3.JPG

TERA4.JPG

Redaguota , nario shadowlight
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Mate, kuriu, nes nors projektas paremtas terraria, bet nėra terraria kopija, tik grafiniai elementai paimti iš šio žaidimo. Daug laiko skyriau užduočių kūrimui, jų aprašymams, idėjų generavimui ir pan. Pavyzdžiui: TERA galima treniruoti augintinį, gyventojus. Žaidime Terraria tokios galimybės nėra. Ir tai tik vienas iš daugelio dalykų. Tas pats su augalų auginimu, kovojimo sugebėjimų išmokimui ir pan.

Keista, kad žmogus neaplankęs projekto drįsta teigti kad taip yra, taip nėra. Pasidomėk. Beje jei tai ne kūrimas tada kas yra DBZ wap žaidimai? Travian? Ne dėliojimas? Juokinga :D

Redaguota , nario shadowlight
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, shadowlight parašė:

Kuriu, nes nors projektas paremtas terraria, bet nėra terraria kopija, tik grafiniai elementai paimti iš šio žaidimo. Daug laiko skyriau užduočių kūrimui, jų aprašymams, idėjų generavimui ir pan. Pavyzdžiui: TERA galima treniruoti augintinį, gyventojus. Žaidime Terraria tokios galimybės nėra. Ir tai tik vienas iš daugelio dalykų. Tas pats su augalų auginimu, kovojimo sugebėjimų išmokimui ir pan.

Keista, kad žmogus neaplankęs projekto drįsta teigti kad taip yra, taip nėra. Pasidomėk. Beje jei tai ne kūrimas tada kas yra DBZ wap žaidimai? Travian? Ne dėliojimas? Juokinga :D

Jaunuoli teko girdeti zaidime.lt ? Pasidomek kas per zmones ten buvo tada suprasi, po XGM atsiradimo 6 men isejau is komandos nes atsibodo, tai kad manau as tikrai zinau kur yra KURIMAS o kur yra Teksto ir buttons(*builderio*) spaudinejimas :) Nereikia tik pasakoti, zinoma Fenix'as net lifetime'o siule sita bet nieko vertas dalykas jau yra tuo labiau kad butu yra. 

Best of luck to you :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, iVron parašė:

Jaunuoli teko girdeti zaidime.lt ? Pasidomek kas per zmones ten buvo tada suprasi, po XGM atsiradimo 6 men isejau is komandos nes atsibodo, tai kad manau as tikrai zinau kur yra KURIMAS o kur yra Teksto ir buttons(*builderio*) spaudinejimas :) Nereikia tik pasakoti, zinoma Fenix'as net lifetime'o siule sita bet nieko vertas dalykas jau yra tuo labiau kad butu yra. 

Best of luck to you :D

Aaa.. tai tavo supratimu jeigu neišmanau programavimo tai nėra kūrimas. Iškreiptas kūrimo suvokimas. O eilinis travian "kūrėjas" kuris nukopijuoja scriptą yra kūrėjas, ar ne? Į mano klausimą taip ir neatsakei.

Redaguota , nario shadowlight
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, shadowlight parašė:

Aaa.. tai tavo supratimu jeigu neišmanau programavimo tai nėra kūrimas. Iškreiptas kūrimo suvokimas. O eilinis travian "kūrėjas" kuris nukopijuoja scriptą yra kūrėjas, ar ne? Į mano klausimą taip ir neatsakei.

image.png.6322fafbd672247b74a2ffbde4e0e23c.png

Delioti ir rasyti koda yra du skirtingi dalykai kuriuose yra taip : 
TU DEDI BLOCK'a kur sugebejimu visiskai nereikia ( kaip pavyzdis )
As rasau 5k lines of code kur reikia tureti ziniu ir sugebejimu, tai tu man pasakyk ar cia deliojimas? Jei taip tai tuomet laikas nezinau net ka daryti. 



Kiekvienas veiksmas yra "Kurimas kazko" bet siame reikale drasiai mano manymu tikrai negali sakyti jog KURI ( nes viskas yra jau sukurta tau tik reikia sudelioti ir copy past'inti ( ok ok biski dadeti tokius kaip train pets or whatever. ) 

 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
22 minutes prieš, iVron parašė:

As rasau 5k lines of code kur reikia tureti ziniu ir sugebejimu, tai tu man pasakyk ar cia deliojimas?

aš tavęs tuo nekaltinu ir ne, tai ne dėliojimas. Bet ir mano atveju tai nėra.

 

22 minutes prieš, iVron parašė:

( ok ok biski dadeti tokius kaip train pets or whatever. ) 

ne biški. Pas mane yra ne tik augintiniai ir gyventojai, kuriuos žaidėjas gali priimti į savo komandą, bet ir įgūdžiai (skillai), unikalios užduotys ir daug daugiau. Negali tvirtinti, kad nekuriu neaplankęs žaidimo ir pats nepamatęs.

Taip pat lygiuose yra daug šaunių kūrėjų, kurie neturint programavimo žinių sukuria įdomius bei originalius žaidimus. Taip, jiems suteikiami tam įrankiai, tačiau idėjų generavimas irgi yra nelengvas procesas. Kita medalio pusė - TIE programuotojai kurie kopijuoja scriptus. Jie turi daug žinių ir puikius programavimo įgūdžius, bet juos panaudoja banalios dar vienos kopijos kūrimui. 

Jei talentingas programuotojas ir talentingas lygių "idėjų generatorius" sujungtų jėgas kartu, kas žino galbūt išvystume nuostabų ir žavingą wap žaidimą. Ties šiuo pozityviu pranešimu ir noriu užbaigti mūsų diskusiją.

O būsimiems diskusijos žmonėms noriu palinkėti nepilti purvo ant lygiuose kuriančių žmonių, pasilikti savo nuostatas sau ir prieš rašant kažką nemalonaus pasidomėti kas tai per projektas. Sėkmės!

Redaguota , nario shadowlight
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ZoLq parašė:

omg čia ne lygiai.lt? :D 2012 metais berodos buvau atradęs tą platforma tai jau tada atrodė kaip mėšlo krūva , bet good luck , gal yra kam patinka tokio tipo žaidimai

 

2012 sakyčiau buvo pats tas "lygių" jėgų žydėjimas :D Po to pačio finx kūrėjo banditai.lt žaidimų creatoriaus, šitas naujasis lygiai.lt buvo kažkas vau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, ZoLq parašė:

omg čia ne lygiai.lt? :D 2012 metais berodos buvau atradęs tą platforma tai jau tada atrodė kaip mėšlo krūva , bet good luck , gal yra kam patinka tokio tipo žaidimai

 

ar galime bent akimirkai užmiršti platformą kurioje kuriu ir aptarti projektą kurį pristatau? :D Taip, platforma yra siaubinga, bet pats kuriamas žaidimas geriau atrodo nei 90% wap žaidimų. Taip pat originalus ir galiu užtikrinti - įdomesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskaičiau tiek temą, tiek čia parašytus komentarus.

@iVron Kūrimo sąvoka turi daug prasmių, ne vien sedėt ir kodint. Jeigu aš prišiksiu, tai reiškias sukūriau šūdo krūvą klozete. Kodint nereikėjo, bet dirbau daug ir ką tu man? Norėjai b*biais pasimatuot, bet nelabai kažkas protingo išėjo. Net nesuprantu kodėl varginais ginčytis tokiais dalykais, būtum galėjęs savo laiką panaudot daug protingiau. Nejaugi pats to nepastebi, ar aš čia *Myliu SuperGames.lt* turbūt?

O jeigu labiau į temą, tai @shadowlight nelabai suprantu šito žaidimėlio prasmės, kada yra paprastas Terraria ir dar modintas kur turi šimtais kartų daugiau turinio ir ką jame veikti, negu tu kadanors pats sumąstysi užduotėles WAP svetainei su šūdina platforma? Čia tik asmeninis pastebėjimas, bet žaidimukas nėra vertas nei tavo, nei kažkieno kito laiko išvaistyto ant jo. WAP era jau baigėsi ir įdomumas tokiais žaidimukais jau senai užgesęs. Tas pats tiek su SA-MP ir CS 1.6 žaidimų serveriais. Technologijos juda pirmyn, bet atsiranda tokių kurie nori sugrįžti į akmens amžių ir jame pasilikti.

Redaguota , nario Domiŋykas
Žioplas rašytojas esu, teko redaguot.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-04-07 22:56, Domiŋykas parašė:

O jeigu labiau į temą, tai @shadowlight nelabai suprantu šito žaidimėlio prasmės, kada yra paprastas Terraria ir dar modintas kur turi šimtais kartų daugiau turinio ir ką jame veikti, negu tu kadanors pats sumąstysi užduotėles WAP svetainei su šūdina platforma? Čia tik asmeninis pastebėjimas, bet žaidimukas nėra vertas nei tavo, nei kažkieno kito laiko išvaistyto ant jo. WAP era jau baigėsi ir įdomumas tokiais žaidimukais jau senai užgesęs. Tas pats tiek su SA-MP ir CS 1.6 žaidimų serveriais. Technologijos juda pirmyn, bet atsiranda tokių kurie nori sugrįžti į akmens amžių ir jame pasilikti.

Sutinku su tavimi. Tai daugiausia dėl nostalgijos, prisimenant senus laikus kai būdami vaikais telefono ekrane žaisdavome tob ir kitus wap žaidimus. Panašiai kaip ir su SA-MP ir CS žmonės į tokius žaidimus dar lankosi. Į savo klausimą pats atsakei :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Kurt žaidimą kad ir wap reikia ne tik programavimo žinių. Programavimo žinių reikia pradžiai, bet kuriant, reikia fantazijos ir daug darbo su grafikomis. Pvz. Kai aš kuriu man paveiksliukai, dizaino elementai užima 90 procentų laiko, 10 procentų kodo rašymas. Mano patarimas kai kuri žaidimą kad ir ant lygiai pirmiausiai suvenodink savo icon paveiksliukus tikrai nelabai gerai atrodo kai vienas didelis kitas mažas. 

 

Antra patariu, pasitelk  chat gbt ar kažką. Ar pasiimk tiesiog skripta kokio žaidimo ir jį perdarinėk o ne lygiai.lt naudoti. Gal ir fantazijos turi daug, bet vėliau ar ankščiau atsiras žaidimo tobulinimo ribos. Ir aplamai visi labai neverta sukurtu taip žaidimų ne tik kad lengva patiems sukurti, bet ir dėl to, kad tie projektai ilgai nesilaiko.  Pavizdys su tavo projektu, jau jis dingęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...