Peršokti į turinį

Andriuxa323

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  20 +Pervesti

Reputacijos taškai

-3 Nepataikantis į temą

Apie Andriuxa323

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Andriuxa323

  Dragon Ball After Future WAP/WEB žaidimas

  Žaidimas su pagreičiu grįš vasario 27 dieną. Laukiami visi
 2. Andriuxa323

  WAPDB.EU - Wap Dragon Ball

  Net puslapio neatidaro internetinio... Čia nepasiaiškinimas
 3. Andriuxa323

  Dragon Ball After Future WAP/WEB žaidimas

  Pranešu, Kad žaidimas pasikeitė kordinaliai. Nauja kovų sistema iš kurios gausite kovinės galios. (nebebus kad nueini į parduotuvę ir gauni KG). Dabar žaidimas realistiškesnis į patį dbz. Kuo daugiau kovoji - to didesnę kovinę galia turi. Beto ne tik šis atnaujinimas, daug daugiau atnaujinimų, kad galėčiau rašyt ir rašyt. Startuosim 2019-08-15.
 4. Andriuxa323

  Pasiūlykite naršyklinių žaidimų

  dbafter.com gyvuoja jau apie 7 metus ir vis dar atnaujinamas
 5. Sveikas(-a), turbūt visi mes svajojome mokėti skraidyti, būti kokiais nors super herojais, virst super sajanais ir turėti kokių nors galių. Realiame gyvenime, deja, to padaryti neįmanoma, tačiau www.dbafter.com žaidime svajonės gali išsipildyti. Tapk stipriausiu iš stipriausių, linksmai praleisk laiką, užsiimk smagiomis žaidimo užduotimis bei bendrauk su įdomiais žaidimo žaidėjais. Keli faktai kodėl turėtumėte pasirinkti dbafter.com žaidimą. Žaidimas gyvuoja 7 metus. Žaidime padaryta daugiau negu 680 atnaujinimų. Ne kaip daugumoje wap žaidimų, administracijos statuso negalima nusipirkti, jį turi užsitarnauti, todėl administracija visada padedanti ir pareiginga. Žaidime kuriama tik unikalios įdėjos, tai yra nekopijuojama nuo kitų projektų. Žaidimas yra subalansuotas, nebūtina išleisti pinigų norint būti nr1. Šis Dragon Ball žaidime yra unikali jėgos turnyro sistema, kuria perprasti reikia laiko, bet tai suteikia daug daugiau įdomumo žaisti. Žaidime kovojant prieš paprastus priešus yra auto kovos. Žaidimas pritaikytas žaisti ir per kompiuterį, automatiškai permeta į web.dbafter.com versija jei einate per kompiuterį. Žaidime pastoviai vyksta renginiai, eventai. pvz vyksta "dragon trainer" event, kur reikia prisijaukinti drakoną, kelti jam lvl ir t.t Žaidime yra daugiau negu penkios auros kurias galima gauti, įvykdžius įdomias misijas kaip pvz "super saiyan god" misija. Administracija yra draugiška ir visada atsakys į jūsų klausimus aiškiai, ir detaliai. Tai nelauk ir už suk į vieną iš geriausių wap žaidimų www.Dbafter.com žemiau pateiktos keletas nuotraukų iš žaidimo
 6. Andriuxa323

  Siulau WAP žaidima

  Buvo pražuvo..
 7. Andriuxa323

  Dbafter.com

  Na dbf kaip neišleido taip neišleido miręs žaidimas, o dbafter pastoviai su neblogu on ir žaidžiamas
 8. Andriuxa323

  Dbafter.com

  Pranešu, kad žaidime vyksta labai įdomus event. Prisijunkit ir pamatysit !
 9. Andriuxa323

  Dbafter.com

  Žaidimas nuolat atnaujinamas ir laukiama daugiau žaidėjų.
 10. Andriuxa323

  Dbafter.com

  Ai atsiprašau tada ne taip supratau.
 11. Andriuxa323

  Dbafter.com

  Jei ne taip supratau nepyk, bet užsuk į dbafter pamatysi, kad niekur tokio nerasi arba rasi varganus bandymus atkopijuoti žaidimą. Žaidimas ne tik wap bet ir po biški kūremas ant web. Žaidimas turi unikalias sistemas, vien užtenka užeiti į pm, panašiai niekur wape su žiburiu nerastum. O dėl lyginimo pilnai su tavim sutinku, nors ir gyvuotu dbf žinant jo adminą kuris kopina nuo visų viską (kai dar kurdavo) tai vargiai galėčiau sakyti, kad būtu geresnis
 12. Andriuxa323

  dbaf.us.lt DBZ

  Dbafter.com daug geriau, šitas tiesiok pigi kopija pajunkta
 13. Andriuxa323

  Dbafter.com

  Lyginant dbf ir dbafter vienbalsiškai galiu sakyti kad dbafter 100 kart geresnis gal iš nostalgijos taip sakai. Aš žaidęs tiek ten tiek ten tai galiu lyginti beto dbf administracija žlugusi ir neikas ten nevyksta.
 14. Sveiki, Norėčiau parekomenduoti vieną geriausių wap žaidimų ! Lietuvio kurtas wap/web Dragon ball z/gt/super žaidimas iš ties yra įdomus ! Įdomus faktas kad dbafter egzistuoja jau nuo 2013-2014 metų ir vis dar yra gausiai atnaujinamas. Jūs pasirinksite vieną charakterį, jį treniruosite vykdysite įvairias misijas, o gal būt net tapsit stipriausiais! (perspėju žaidimas sunkus) Žaidimas nėra pay to win, kaip beveik visi. Žinoma yra lengvatos žaidėjams kurie teikia parama žaidimui, bet pripažinkit iš kur išsilaikys žaidimas jei nebus žmonių kurie teikia paramą. Taigi siūlau visiems užsukti į Dbafter, paspauskite ant link arba eikite per internetinį linką www.dbafter.com ! Susimatysime ten !
 15. Andriuxa323

  DRAGON BALL GAME

  Išmegink ir pamatysi kad čia geriausias dbz wap žaidimas kokį teko žaisti

×