Peršokti į turinį

tautietisbrutas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  47 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie tautietisbrutas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. UPDATE users SET priv = 'admin' WHERE name = 'budulis' users -lentele kur saugomi vartotojai priv - stulpelis kuris atsakingas už privilegiją admin - privilegijos id name - stulpelis pagal kuri atpazinti nari budulis - kuris narys
 2. Po pakeitimų pasitestuok ar veikia kaip priklauso, iš patirties (nors ir ne samp) skriptui šitas pakeitimas nepatiko ir nebetraukė visko kaip turėtų. Kodėl nesiaiškinau.
 3. tautietisbrutas

  Kokius Windows

  Jei patinka windows 8 start screenas - ne.
 4. Todėl, kad nėra primary key nurodytas (nepamenu, gal ir index'o užtenka bele unique būtų). Teks paleist užklausą per "SQL" tab'ą.
 5. tautietisbrutas

  Kokius Windows

  Klasikinis start meniu 8.1 windowsam - http://classicshell.net/
 6. tautietisbrutas

  Padėkite su AJAX ir PHP!!!

  Na tai va tavo problema, išcluding headerį (tą vietą kuri visa ta html prideda). nepamenu plain php codo bet kazkas panašaus į if(!$_SERVER['REQUEST_TYPE'] === 'ajax') include.... O aš jau atkūriau vviska pas save ir galvoju kodėl neveikia, priėjau išvadą, kad failo encodingas prideda whitespace ar kažko pan... https://stackoverflow.com/questions/18260537/how-to-check-if-the-request-is-an-ajax-request-with-php
 7. tautietisbrutas

  Padėkite su AJAX ir PHP!!!

  Visada gauni else dalį ? Ką rašo console.log(ats) ? Gal php failas kokį error meta. Ką rašo tiesiog nuėjus į ji per url ?
 8. tautietisbrutas

  Reikia pagalbos su wamp

  Raktiniai žodžiai: wamp phpmyadmin login
 9. tautietisbrutas

  Reikia pagalbos su wamp

  Kaip sakoma duok žmogui žuvį ir jis bus sotus dieną. Tai aš tau duosiu meškerę. Googlej yra atsakymas, ką tik patikrinau. Mokėjimas ieškot yra labai svarbus dalykas kūryboj Tip: raktiniai ždodžiai: wamp phpmyadmin login
 10. Galvojau kurti su tuo šriftu žaidimo atmosferą, bet iki to dar toli. Pakeičiau. Dėl gramatikos sutinku - reprezentacija tikrai blogą padariau. Ir dar vienas šūvis sau į koją buvo tai, kad neskubėjau jos tvarkyt. Dėl bannerio nežinau kiek jis reikalingas. Bet juk tu nežinai kiek darbo įdėta. Kad esu blogas kūrėjas žaidimo kontekste sutinku, nes prioritetas ne content'e. Pvz. nemažai taip vadinamo spageti kodo perrašiau į funkcijas / klases, adaptavau symfony komponentus, taisiau n+1 problemas kol neišmetė iš host'o. Aišku galėčiau apie tai rašyt į naujienas, bet kam tai įdomu o tai užima daug laiko. Ir šiaip turiu įtarimą, kad konkurentai passwordus vis dar hashina su md5, bent jau tai radau šitam skripte kurio paskutiniai pasispardymai buvo dar net 2016. Aš jau senai supratau, kad tai tik laiko klausimas kada gausiu strėlių kodėl nekuriu naujo content. Man asmeniškai atrodo, kad žaidimass nėra labai patogus todėl po biški tvarkau UI, o tvarkymas yra tas, kad meti lauk visą failą ir darai iš naujo. Pvz. kiekvienas skillas turėjo po savo failą kurie iš principo buvo tokie patys, todėl jų prižiūrėjimas - absurdas. Na bet čia jau detalės ir iš esmės apie tą patį. Savo rankom nieko nepyzdinau, viską perėmiau, aišku dabar atsakomybė mano aš nemanau, kad tai didelis rodiklis. Gyvuoja pilni projektai pastatyti ant kitų įdėju (runescape) O dėl screen tai nežinau ką ir pasakyt. Minty buvo ne tik kaip pagalvojai iš kur nupyzdint", bet ir niekada neatsisakiau free assetų. Ir tarp kitko turbųt lengviau išvardint konkurentus kuriuos nėra pyzdintu assetu nei kuriuos yra. Jei jums svarbu grafikos, tai aš tikrai abejoju ar kada galėsiu jomis pasigirt.
 11. Šitas dizainas turbūt koks antras normaliausias dalykas tavo gyvenime. Šiek tiek papildžiau informaciją, įdėjau įvairios statistikos. Dėja išemiau žaidimo naujienas svečiam, kaip supratau buvo dvi sistemos o aš rašydavau į narių todėl ši rodė beleką. Taip pat atnaujinau išvaizda vidiniuose žaidimo puslapiuose (žaidėjams), tikiuosi dabar bus viskas paprasčiau ir aiškiau.
 12. Ah, taip, dizainas, mano nuožmus priešas. Kadangi naudoju dark mode nepastebėjau, kad pagrindinis žaidimo blockas naudoja ne tą stilių 🤦. O daugiau nežinau kas su juo negerai ir kol kas didelių pakeitimų neplanuoju. Na ir pripažįstu ir neslėpsiu tai tikrai nėra meno kūrinys
 13. Sveiki, paleidau, kaip mėgstama sakyti, WAP (arba naršyklinį) žaidimą. Tai labiau kaip hobis ir įrankis pažinti žaidėjus, taip pat praktikinė užduotis kaip palaikyti ir naujinti sena kodą. Neturiu įpatingo pristatymo ir nors tai yra citata iš pačio puslapio manau, kad gan gerai apibūdina žaidimą. Brutai.lt tai RPG stiliaus žaidimas. Kuriam jums iššūkį mes ne tik jus supanti aplinka bet ir kiti žaidėjai Jums teks mokytis įgūdžių, statytis namus, auginti vaisius ir daržoves. Žaidžiant teks keliauti po miestus ir vykdyti įvairias misijas. Išsikovoje pripažinimą galėsite išsikovoti ir 👑 karaliaus sostą!
×
×
 • Sukurti naują...