Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
❗️ Dėmesio! Prieš leidžiant skriptus/modifikacijas, būtinai patikrinkite jų kodą! </>

fivem Nemokamas esx_identity edit'as


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

No offense, bet kokiu atsiprašant šūdu tu čia 'daliniesi'?
1. Originalus/oficialus esx identity sveria 102KB, taviškis 7.46MB.. sus.
2. Apie kodo optimizacija irgi nežinau net ką pridurti, įmetei čia kelių metų senumo script'ą, kai dabartinis skiriasi kaip diena ir naktis.
3. fxmanifest'e image.png.5ad9cd2b34ac0a53c3b93f314dc7e435.pngautorius aprašytas kaip spėju tu pats, nors esminis script'o veikimo kodas tikrai nėra tavo kurtas, nei server, nei client, nei js, nei dar kur matomai, taip, kad kam keisti autorių išvis, copyrights :D
4. Ir viskas vardan ko, su tokiais minimaliais dizaino pakeitimais? Jeigu atvirai, tai net originalus identity atrodo patrauliau, nei taviškis, na bent mano nuomone... čia originalas: https://i.imgur.com/UkHvMVy.png

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
21 minutes prieš, Enderdroid parašė:

No offense, bet kokiu atsiprašant šūdu tu čia 'daliniesi'?
1. Originalus/oficialus esx identity sveria 102KB, taviškis 7.46MB.. sus.
2. Apie kodo optimizacija irgi nežinau net ką pridurti, įmetei čia kelių metų senumo script'ą, kai dabartinis skiriasi kaip diena ir naktis.
3. fxmanifest'e image.png.5ad9cd2b34ac0a53c3b93f314dc7e435.pngautorius aprašytas kaip spėju tu pats, nors esminis script'o veikimo kodas tikrai nėra tavo kurtas, nei server, nei client, nei js, nei dar kur matomai, taip, kad kam keisti autorių išvis, copyrights :D
4. Ir viskas vardan ko, su tokiais minimaliais dizaino pakeitimais? Jeigu atvirai, tai net originalus identity atrodo patrauliau, nei taviškis, na bent mano nuomone... čia originalas: https://i.imgur.com/UkHvMVy.png

Nieko aš čia neoptimizavau tiesiog pakeičiau dizainą, daugeliui žmonių tik to ir tereikia, čia visada gali rast prie ko prisipist :D, kas norės tas panaudos, asmeniškai man *Myliu SuperGames.lt* vps apie tas autorines teises ir kitas chuijnias, imečiau iš dosnumo :D

42 minutes prieš, 317 parašė:

Nieko aš čia neoptimizavau tiesiog pakeičiau dizainą, daugeliui žmonių tik to ir tereikia, čia visada gali rast prie ko prisipist :D, kas norės tas panaudos, asmeniškai man *Myliu SuperGames.lt* vps apie tas autorines teises ir kitas chuijnias, imečiau iš dosnumo :D

 

Prieš 1 valandą, Enderdroid parašė:

No offense, bet kokiu atsiprašant šūdu tu čia 'daliniesi'?
1. Originalus/oficialus esx identity sveria 102KB, taviškis 7.46MB.. sus.
2. Apie kodo optimizacija irgi nežinau net ką pridurti, įmetei čia kelių metų senumo script'ą, kai dabartinis skiriasi kaip diena ir naktis.
3. fxmanifest'e image.png.5ad9cd2b34ac0a53c3b93f314dc7e435.pngautorius aprašytas kaip spėju tu pats, nors esminis script'o veikimo kodas tikrai nėra tavo kurtas, nei server, nei client, nei js, nei dar kur matomai, taip, kad kam keisti autorių išvis, copyrights :D
4. Ir viskas vardan ko, su tokiais minimaliais dizaino pakeitimais? Jeigu atvirai, tai net originalus identity atrodo patrauliau, nei taviškis, na bent mano nuomone... čia originalas: https://i.imgur.com/UkHvMVy.png

Šitas gal tiks :DDD? padariau su naujausiu esx_identity, užema 90kb, gal patrauklesnis tavo akims ;image.thumb.png.97903f833a190ffef92a8d6e0d04dfa1.png

Redaguota , nario 317
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na dosnumas ar ne, bet tokiu atveju tai pažeidi net forumo taisyklės dėl autorinių teisių.
Nieko neoptimizavai, nes kodas net nėra tavo in the first place, tai oh well.
Aišku gali kas nori tas ir panaudoti, bet tas kas naudotų šitą kratinį būtų labai stupid. Jei norėjai tik pasidalinti dėl 'dosnumo' savo dizainu kodėl tiesiog nepasidalinai custom css/html failais ir viskas? To būtų pilnai užtekę, žmonės pagal save galėtų prisitaikyti ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas pakeitė pavadinimą į Nemokamas esx_identity edit'as
  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...