Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kur susirasti draugų ?


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Zmogeliss parašė:

nu pvz per fb rasydavau kad ieskau draugu bet nieko gero budavo. nu dar nera 23 bet bus.

Nu tai blogai rašai, tikrai jeigu rašytum konkrečiai, gal ir kažką surastum. Ieškok savo mieste, išeik į lauką, ir nebebūk toks užsidaręs. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Zmogeliss parašė:

tai bunu tame lauke vienas vaikstau? :D

Nu tai tau gal keli žmonės minėjo ką daryt, eik į sporto klubus, klubus pačius.  O jei išeini vienas pavaikščiot, tai kas iš to :D Dar žiūrint koks miestas, jeigu koks kaimas, tai suprantu visiškai tave

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas, liūdna čia be tavęs buvo, net forume lankytis nustojau. 

 

Apie kokius saitus čia gali eiti kalba? Be abejo, žmonės būna tikrai susibėga į krūvą, susidraugauja ir laikosi arti vienas kito ir susipažinę internetu, asmeniškai esu tai matęs, bet visur pirma bendrauti reikia mokėti. Kas iš to kad tu bendrausi su kažkuo Discord'e, FB ar dar velniai žino kur, jeigu tu nemoki palaikyti pokalbio ir visiškai neracionaliai mąstai? 

Yra pletkų Discord serveris, aš ten apie metus jau prisijungęs, bet labai retai DC naudoju. Žmonių ten pilna, bet aš tiesiog netikiu kad tu ten rastum draugų.

Jeigu tu mėgsti sportą, eik į gym'ą. Kodėl tu čia taip myži į batą vpš nesuprantu. Gym'as paskutinė vieta, kur žmonės tave teis už tai kaip tu atrodai. Aš pats 10 klasėj pasimetęs visas į tą gym'ą atėjau, po pirmos savaitės jau laukdavau kada pamokos baigsis kad tik į gym'ą greičiau bėgt, ten visi žmonės normalus, padeda vieni kitiems, patarimus į kairę ir į dešinę dalina. Tiek panos, tiek bernai visi žiauriai normalus ir pats ten susiradau draugų kurie yra visiškai kitokie žmonės nei aš, tiek išorėje tiek "viduje", bet niekas tiesiog į tai dėmesio nekreipia, jeigu esi normalus. Eitum į gym'ą, tiek save puoselėtum, sportuotum, tiek su žmonėm bendraut pradėtum.

Nors ką čia tau pasakot, tu visad prašai pagalbos ir patarimų, o paskui pirštą į šikną susikiši ir bėgi slėptis, nes suvoki kad nieko tau nereikia, kam kažką daryti, kai galima nieko nedaryti, ar ne taip? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, A1pha parašė:

Nu tai tau gal keli žmonės minėjo ką daryt, eik į sporto klubus, klubus pačius.  O jei išeini vienas pavaikščiot, tai kas iš to :D Dar žiūrint koks miestas, jeigu koks kaimas, tai suprantu visiškai tave

ramiam zmogui siulai klubus :D kuris neruko negere ir dar yra drovus nedrasus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Zmogeliss parašė:

ramiam zmogui siulai klubus :D kuris neruko negere ir dar yra drovus nedrasus.

Tai o būtina nuėjus į klubą gert? :D esu tikrai girdėjęs, kad nueina žmonės susirast draugų, ir t.t 

Bet kaip aukščiau minėjo, visiškai tie patarimai ir diskusija ant uodegos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Varyk i armuha tarnaut subresi padarys iš tavęs tikrą vyrą, susipažinsi su daug žmonių, įgausi patirties , būsit visi kaip broliai ten vienas už visus visi už vieną , arba jei nori varom į mišką , krosiuką prasibėgt , atsispaudimų setus galim prasibandyt , pats nesu kur sėdi mieste ir laukia kas kol užklabins irgi esu ramesnio būdo namisėda gal kiek, taip pat panos neturėjęs bet man tai netrukdo  bet tik dėl to nes daug mano gyvenimo užima darbas , ir lieka laiko tik poilsiui o per išeigines ruoštis fiziškai armuhai taip , kad jei ką rašyk į pm , bet jei tau visi patarimai blogi ir tik skundiesi kad visi žmonės blogi nedraugiški ir tu tik nuskriaustas tada tau psichologo pagalbos gal reikia nugalėt savo vidinius demonus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Zmogeliss parašė:

ai nereikia man tos merginos nelemta ir tiek isitikinau jau greit sueis 24m kurie sakydavo reikes likimas suves ir pan nesamones snekejo. :) o jeigu pradejai sneketi apie merginas tai esme tame jeigu nesi grazus isvaizdus neturi masinos nesi prie pinigu jos i tave net neziures nekreips demesio isvis dabar tokios siuolaikines panos yra galiu pasakyti. :) 

https://en.wikipedia.org/wiki/Victim_mentality

Jeigu nerandi žmogaus kuris fittina ir domisi tavimi nereikia šaukti, jog visas pasaulis sukasi tapačia vaga. Bėdos čia su tavim ir tavo požiūriu, o ne panomis ar kažkuo kitu, užteks apsimestinėti auka. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Labas, liūdna čia be tavęs buvo, net forume lankytis nustojau. 

 

Apie kokius saitus čia gali eiti kalba? Be abejo, žmonės būna tikrai susibėga į krūvą, susidraugauja ir laikosi arti vienas kito ir susipažinę internetu, asmeniškai esu tai matęs, bet visur pirma bendrauti reikia mokėti. Kas iš to kad tu bendrausi su kažkuo Discord'e, FB ar dar velniai žino kur, jeigu tu nemoki palaikyti pokalbio ir visiškai neracionaliai mąstai? 

Yra pletkų Discord serveris, aš ten apie metus jau prisijungęs, bet labai retai DC naudoju. Žmonių ten pilna, bet aš tiesiog netikiu kad tu ten rastum draugų.

Jeigu tu mėgsti sportą, eik į gym'ą. Kodėl tu čia taip myži į batą vpš nesuprantu. Gym'as paskutinė vieta, kur žmonės tave teis už tai kaip tu atrodai. Aš pats 10 klasėj pasimetęs visas į tą gym'ą atėjau, po pirmos savaitės jau laukdavau kada pamokos baigsis kad tik į gym'ą greičiau bėgt, ten visi žmonės normalus, padeda vieni kitiems, patarimus į kairę ir į dešinę dalina. Tiek panos, tiek bernai visi žiauriai normalus ir pats ten susiradau draugų kurie yra visiškai kitokie žmonės nei aš, tiek išorėje tiek "viduje", bet niekas tiesiog į tai dėmesio nekreipia, jeigu esi normalus. Eitum į gym'ą, tiek save puoselėtum, sportuotum, tiek su žmonėm bendraut pradėtum.

Nors ką čia tau pasakot, tu visad prašai pagalbos ir patarimų, o paskui pirštą į šikną susikiši ir bėgi slėptis, nes suvoki kad nieko tau nereikia, kam kažką daryti, kai galima nieko nedaryti, ar ne taip? 

https://www.kooperuokimes.lt/c/kitos-idejos-bendrai-veiklai apie tokius sneku teko bandyti per cia bet nieko gero.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Zmogeliss parašė:

https://www.kooperuokimes.lt/c/kitos-idejos-bendrai-veiklai apie tokius sneku teko bandyti per cia bet nieko gero.. 

Nu tai tu pats pagalvok. 

Ateini prie žmogaus, ar šiuo atveju į tinklapį ir sakai/rašai: "Labas, man 23 metai, aš nieko nežinau, niekuo neužsiimu, nieko nemoku, žinau vieną, savo gimtąją kalba, niekuo nesidomiu, visad vadovaujuosi aukos mentalitetu - visi aplink mane yra blogi ir mane dėl visko teisia ir skriaudžia. Mano savivertė žemiau plintuso, bijau eiti į mases žmonių, nes dėl "social anxiety" širdis į kulnus nusirita, visad į visus klausimus atsakau "aš esu drovus" ir nieko gyvenime nesiruošiu keisti. Ieškau draugų!" 

Kaip tu galvoji, ant kiek realu tau yra su dabartiniu tavo mąstymu draugų susirast? Nebent tokį patį kaip tu jeigu kažkur rastum, galėtume abu sėdėt ir kalbėt apie tai kokios panos yra šalavos, nes joms tik šaibų ir bentley rūpi (kas yra visiškas briedas ir nesąmonių nesąmonė) ir leisti laiką toliau degraduojant. 

Užsiimk kažkuo ir draugų natūraliai susirasi. Nei vienas mūsų čia esančių nelankėm "draugų"  kursų ir nesprendėm "draugystės"  testų, tam kad paskui susirastume gyvenime draugų. Visiems tai pavyko naturaliai, mano paties geriausias draugas kadaise buvo žmogus, kurio aš pakęsti negalėjau ir kuris manęs visiškai nemėgo, bet va prašau, dabar neišskiriami. Draugai tai ne kažkoks apčiuopiamas daiktas, kurį nueini ir įsigiji kaip sūrio lazdelę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek mergina, tiek draugai yra suvedami likimo ir laiko, todėl nebus vaisių iš draugystės jei jų ieškosi kaip patrakęs. Daugelio kitų, tiek mano patirtis tvirtai teigia, kad ieškoti ir vaikytis žmones nėra gerai. Turiu omenyje, kad žmogus yra suvedamas likimo duotos situacijos tinkamu metu ir laiku, todėl mano pasiūlymas daugiau laiko žmonėtis mieste, naudotis vakaro pramogomis ir tikiu, kad atsiras tinkamų žmonių tavo rate, svarbiausia, nenudek! Žmonės šikniai šiais laikais, todėl vienatvė dažniausiai yra vienintelis būdas išvengti nereikalingų dramų, skausmo ir sutaupyti laiko savęs tobulinimui. :) 

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
32 minutes prieš, heatzy parašė:

Tiek mergina, tiek draugai yra suvedami likimo ir laiko, todėl nebus vaisių iš draugystės jei jų ieškosi kaip patrakęs. Daugelio kitų, tiek mano patirtis tvirtai teigia, kad ieškoti ir vaikytis žmones nėra gerai. Turiu omenyje, kad žmogus yra suvedamas likimo duotos situacijos tinkamu metu ir laiku, todėl mano pasiūlymas daugiau laiko žmonėtis mieste, naudotis vakaro pramogomis ir tikiu, kad atsiras tinkamų žmonių tavo rate, svarbiausia, nenudek! Žmonės šikniai šiais laikais, todėl vienatvė dažniausiai yra vienintelis būdas išvengti nereikalingų dramų, skausmo ir sutaupyti laiko savęs tobulinimui. :) 

nu taip geriau vienam nei su bet kuo bet pabosta kaip ilgai taip tesiasi. :) bet kaip vos ne 24m tai likimu tiketi nezinau :D

Redaguota , nario Zmogeliss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Pablas parašė:

Varyk i armuha tarnaut subresi padarys iš tavęs tikrą vyrą, susipažinsi su daug žmonių, įgausi patirties , būsit visi kaip broliai ten vienas už visus visi už vieną , arba jei nori varom į mišką , krosiuką prasibėgt , atsispaudimų setus galim prasibandyt , pats nesu kur sėdi mieste ir laukia kas kol užklabins irgi esu ramesnio būdo namisėda gal kiek, taip pat panos neturėjęs bet man tai netrukdo  bet tik dėl to nes daug mano gyvenimo užima darbas , ir lieka laiko tik poilsiui o per išeigines ruoštis fiziškai armuhai taip , kad jei ką rašyk į pm , bet jei tau visi patarimai blogi ir tik skundiesi kad visi žmonės blogi nedraugiški ir tu tik nuskriaustas tada tau psichologo pagalbos gal reikia nugalėt savo vidinius demonus.

Su armuha pritariu :) 

o jei nori mergina susirasti tai tinderis turbūt :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...