Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kur susirasti draugų ?


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1040 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ką žinau, visiškai atrodo useless tema, kadangi tau jau išvardino LABAI, daug patarimų, ir tu vistiek bandai laukt,kol kažkas išras dviratį, nors jis jau išrastas.

Visiškas dėmesio trūkumas dabar pasileido,po tiek komentarų. Aš bent jau siūlyčiau kitiems nebedalint žmogui patarimų, nes jau jis gavo jų į valias, o jis nebando jais pasinaudot ir kaip suprantu, gal bando gaut up-vote, pranešimų skaičiaus didesnio??

Jeigu kažkas labai tingit skaityt viską, tai keli variantai buvo:

• Pradėti eit į Gym'ą. Susirasti ten bendraminčių, draugų/draugių, patarėjų.

• Susirasti darba. Darbe turėsi ir veiklos, ir susirasi naujų draugų/kolegų.

• Visgi nueit į tą Discord ir susirasti bent ten žmonių iš savo miesto, bus lengviau Ig.

• Nu ir paskutinis, būtiniausias: išeit į lauką ir ieškot tarp kaimynų/klasiokų. Nebijot žmonių ir neužsidaryt taip tarp savęs, nes nieko gero iš to nebus.

 

Dabar šita tema, atrodo visiškas rinkimas pranešimų skaičiaus didesnio, arba dėmesio rinkimas. Tiek ir tenorėjau, nes žmogus atrodo jau per daug įsijautė. :)

 

Edit: tai jau ne pirma tokia žmogaus tema, kitos irgi trendino ir nieko gero iš to. ?

Redaguota , nario A1pha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, A1pha parašė:

Ką žinau, visiškai atrodo useless tema, kadangi tau jau išvardino LABAI, daug patarimų, ir tu vistiek bandai laukt,kol kažkas išras dviratį, nors jis jau išrastas.

Visiškas dėmesio trūkumas dabar pasileido,po tiek komentarų. Aš bent jau siūlyčiau kitiems nebedalint žmogui patarimų, nes jau jis gavo jų į valias, o jis nebando jais pasinaudot ir kaip suprantu, gal bando gaut up-vote, pranešimų skaičiaus didesnio??

Jeigu kažkas labai tingit skaityt viską, tai keli variantai buvo:

• Pradėti eit į Gym'ą. Susirasti ten bendraminčių, draugų/draugių, patarėjų.

• Susirasti darba. Darbe turėsi ir veiklos, ir susirasi naujų draugų/kolegų.

• Visgi nueit į tą Discord ir susirasti bent ten žmonių iš savo miesto, bus lengviau Ig.

• Nu ir paskutinis, būtiniausias: išeit į lauką ir ieškot tarp kaimynų/klasiokų. Nebijot žmonių ir neužsidaryt taip tarp savęs, nes nieko gero iš to nebus.

 

Dabar šita tema, atrodo visiškas rinkimas pranešimų skaičiaus didesnio, arba dėmesio rinkimas. Tiek ir tenorėjau, nes žmogus atrodo jau per daug įsijautė. :)

 

Edit: tai jau ne pirma tokia žmogaus tema, kitos irgi trendino ir nieko gero iš to. ?

pabandysiu per fb grupes gal paeis kazka atrasti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), cCheerSs parašė:

Iš smalsumo, kuo tu užsiimi? Ką veiki per dienas? Kur mokaisi ar dirbi? Galbūt čia ir dabar su kažkuo kažką bendro rasi ir bent jau turėsi apie ką pasikalbėt. 

sportuoju lauke vaikstau namie bunu kimarinu. 

28 minutes prieš, the.rsrytis parašė:

Durnių mokinat žaist pokerį. Sėkmės jums, šitas veikėjas jau ne pirmą kartą čia matomas ir tai trolis vaikas.

23m vaikas nu jo butu gerai noreciau visai sugrizti i ta amziu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Zmogeliss parašė:

sportuoju lauke vaikstau namie bunu kimarinu. 

23m vaikas nu jo butu gerai noreciau visai sugrizti i ta amziu. :D

Taip, TU VAIKAS. Vaikas, kuris negali priimti realybės ir pripažinti, kad esi VAIKAS. Vaiko protas ir vaiko elgesys, temos žaidimų forumuose apie santykius, gyvenimą ir pažintis. 

Tau patarė eiti į gymą - atsisakei. Pinigų turbūt neturi abonimentui 20eur/mėn susimokėt už galimybę įgauti pasitikėjimo ir naujų pažinčių.

Elementarus pavyzdys, kitų net neminėsiu, nes esi beviltiškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, the.rsrytis parašė:

Taip, TU VAIKAS. Vaikas, kuris negali priimti realybės ir pripažinti, kad esi VAIKAS. Vaiko protas ir vaiko elgesys, temos žaidimų forumuose apie santykius, gyvenimą ir pažintis. 

Tau patarė eiti į gymą - atsisakei. Pinigų turbūt neturi abonimentui 20eur/mėn susimokėt už galimybę įgauti pasitikėjimo ir naujų pažinčių.

Elementarus pavyzdys, kitų net neminėsiu, nes esi beviltiškas.

dar būčiau kartu pasiėmęs, pirmam kartui ne vienam būtų drąsiau pasibandyti ;ddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Ricci parašė:

dar būčiau kartu pasiėmęs, pirmam kartui ne vienam būtų drąsiau pasibandyti ;ddd

Pamiršk. Įdėjai daugiau pastangų, kad pasiūlyti, negu, kad jis įdėjo pastangų, kad pabandyti išvis kažką naudingo sau nuveikti.

Anyway, yra tokia frazė "Turėti viską ir neturėti nieko reikalauja tiek pat pastangų.", manau ji labai gerai tinka šioje situacijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-06-16 21:02, Zmogeliss parašė:

ramiam zmogui siulai klubus :D kuris neruko negere ir dar yra drovus nedrasus.

ne visuose klubuose reikia gerti ar rūkyti.. žiūriu kiek tau pataria žmonės, tiek ir tu jau atsakymus visiems turi - Discord grupėse kalbėt su žmonėm? "Esu drovus". Eit į gym'ą? "Karantinas". Eit į facebook grupes? "Neturiu idėjos, ką ten veikti". Na tai ir būk vienas. Aš irgi neturiu draugų, ir kas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Snoop_John parašė:

ne visuose klubuose reikia gerti ar rūkyti.. žiūriu kiek tau pataria žmonės, tiek ir tu jau atsakymus visiems turi - Discord grupėse kalbėt su žmonėm? "Esu drovus". Eit į gym'ą? "Karantinas". Eit į facebook grupes? "Neturiu idėjos, ką ten veikti". Na tai ir būk vienas. Aš irgi neturiu draugų, ir kas? 

bet tu nesi mano amziaus speju butum mano metu suprastum kad nekazka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Zmogeliss parašė:

bet tu nesi mano amziaus speju butum mano metu suprastum kad nekazka.

Nebestumk gerai? atsibodo tavo dramos, eik i pazinciu portalus ir ten ieskok draugu, cia ka daugiu daugiausiai tau galim surast tai tik zaidima, fsio bye

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Zmogeliss parašė:

bet tu nesi mano amziaus speju butum mano metu suprastum kad nekazka.

ir? ir kas ten keičiasi, kad būčiau.. 5 metais vyresnis? Ai, nustok tiesiog ir tiek. Jei bijai kalbėti su žmonėmis ir visada turi argumentų kai žmonės tau pataria, tai sėkmės gyvenime, tik tiek ir pasakysiu. Visi iš tavęs juokiasi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Snoop_John parašė:

ir? ir kas ten keičiasi, kad būčiau.. 5 metais vyresnis? Ai, nustok tiesiog ir tiek. Jei bijai kalbėti su žmonėmis ir visada turi argumentų kai žmonės tau pataria, tai sėkmės gyvenime, tik tiek ir pasakysiu. Visi iš tavęs juokiasi. 

Nesijuokit, čia liga

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, Zmogeliss parašė:

bet tu nesi mano amziaus speju butum mano metu suprastum kad nekazka.

Ką amžius parodo? Proto lygį? Ūgį? Išsilavinimą? Įgūdžius? Įsivaizduok, tau 23 metai, vidutinis vyrų gyvenimo amžius yra 71 metai. Nugyvenai 1/3 gyvenimo ir vis dar ieškai darbo. Ką veiksi kitas likusias gyvenimo dalis? Ieškosi kuri parduotuvė arčiau namų? Ieškosi kuri turnikas arčiau namų, kur mažiau žmonių renkasi?

Tavo požiūris į gyvenimą ant tiek siauras, kad net gaila. 21 amžius ir neturi jokių IT žinių, socialinių įgūdžių. Socialiniai įgūdžiai ir ką tu gali įnešti į įmonę yra BEVEIK svarbiau nei tavo realūs įgūdžiai.

Žmonės būdami 16-20 metų jau kuria verslus, vysto idėjas galvoje, ieško naujų būdų pagerinti gyvenimo kokybę ir susikurti laisvę, TAU 23 METAI IR TU IEŠKAI DRAUGŲ. 

Kaip ir darbe, taip ir santykiuose, pažintyse, yra be galo svarbu ką tu įneši į santykius ir kokia asmenybė esi, jei draugų neturi, tai turbūt ir tavo indėlis į pažintis/santykius yra minimalus arba nulinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1040 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...